Активісти PETA звинуватили доглядачів зоопарку Ганновера в знущаннях над слонами (відео)

Слон з доглядачами в зоопарку Ганновера / Фото PETA

Активісти організації із захисту прав тварин (PETA) звинуватили доглядачів зоопарку в Ганновері в жорстокому поводженні зі слонами, що раніше було зафіксовано на приховані відеокамери, повідомляє Die Welt .

Відзначається, що захисники тварин восени 2016 року встановили кілька камер у вольєрі, де утримують слонів. На відеозаписах було документовано, як співробітники зоопарку били дитинчат палицями з металевими гачками. Зібрані докази активісти PETA вже передали правоохоронним органам.

У свою чергу зоопарк Ганновера категорично заперечує звинувачення в жорстокому поводженні з тваринами. Там стверджують, що подібні інструменти використовуються санітарами як "допоміжні засоби для управління" і ніхто не збирається травмувати тварину таким чином.

Варто зазначити, що навколо використання спеціальних слонячих гачків співробітниками зоопарків вже давно ведуться суперечки. Ряд зоопарків вже відмовилися від такої практики, а зоозахисники продовжують наполягати на неприпустимості таких методів виховання слонів.

Як повідомляв УНІАН, на початку березня цього року в Кенії браконьєри вбили одного з найстаріших і найбільших в Африці слонів на прізвисько Сатана II.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: