Чому бухгалтери відмовляються від довідково-правових систем

  1. Де шукають нормативку
  2. Причина відмови від довідково-правових систем № 1: гроші
  3. Причина відмови від довідково-правових систем № 2: мобільність
  4. Причина відмови від довідково-правових систем № 3: в Інтернеті цікавіше
  5. Причина відмови від довідково-правових систем № 4: звичка

Нещодавно «Клерк» з'ясував , Що бухгалтери стали частіше шукати нормативні документи на просторах Інтернету. Ми поспілкувалися з аудиторією і проаналізували, на чому заснований її вибір.

Де шукають нормативку

Ми створили опитування в «Червоному куточку бухгалтера», нашій групі на Facebook, де попросили розповісти, які довідково-правові системи використовуються для пошуку нормативки. В опитуванні взяли участь майже 300 бухгалтерів. Результати здивували нас самих.

Велика частина використовує «Консультант +», на другому місці ваші покірні слуги - «Клерк» і на третьому - Інтернет.

Велика частина використовує «Консультант +», на другому місці ваші покірні слуги - «Клерк» і на третьому - Інтернет

Причина відмови від довідково-правових систем № 1: гроші

Ми запитали бухгалтерів, в чому причина їх вибору.

Найчастіше - причина банальна. Небажання платити за те, що можна отримати безкоштовно. «Зазвичай потрібен або кодекс, або лист Мінфіну. Вони лежать у відкритому доступі », - зауважила одна з учасниць опитування.

Ціна річних підписок на СПС доходить до декількох десятків тисяч в рік.

В «Консультант +» нам запропонували місячну підписку для одного бухгалтера на версію «Проф» за приблизно 9600 рублів.

Дізнатися, скільки вам обійдеться обслуговування, можна тут .

При цьому багатьох бухгалтерів влаштовує урізана, але безкоштовна версія «Консультант +». Одна з учасниць нашої групи в Facebook помітила: «Є онлайн-версія До +, безкоштовна. Мені її досить. А регіональну нормативку я можу подивитися на nalog.ru ».

Система Головбух просить близько 40 тисяч рублів за півроку. Система Головбух просить близько 40 тисяч рублів за півроку

1С: ІТС варто в рік у версії ПРОФ близько 36 тисяч рублів. 1С: ІТС варто в рік у версії ПРОФ близько 36 тисяч рублів

Керівники багатьох невеликих компаній, які платять бухгалтерам близько 30-40 тисяч на місяць (дивіться наш огляд вакансій ), І не думають платити за інформацію такі гроші.

Причина відмови від довідково-правових систем № 2: мобільність

Інтернет завжди під рукою: не тільки на роботі, але і вдома на планшеті, або навіть в смартфоні по дорозі на роботу. А довідково-правові системи, як правило, встановлені на робочому комп'ютері. Ось думка одного з бухгалтерів: «А я, якщо чесно, все ж вважаю за краще К +: але на жаль це якщо час є, а якщо щось швидко, то Інтернет. Тому що він завжди під рукою ».

Причина відмови від довідково-правових систем № 3: в Інтернеті цікавіше

Деякі учасники опитування відзначали, що довідково-правових систем не вистачає практичного ухилу. Цікаве зауваження однієї з учасниць опитування: «Дуже люблю читати коментарі" бувалих "під нормативкой. У сухий базі окремо взятого постачальника інформації цього часто немає. Клерк обожнюю за обговорення злободенних тем і систему "все включено" ».

Причина відмови від довідково-правових систем № 4: звичка

Більшість користувачів, які відповіли, що їм досить «Клерка», пояснили свій вибір тим, що тут їм все зрозуміло і звично. Нашому порталу вже більше 15 років. Ми цінуємо такі відгуки: «Клерк.Ру - форева! 12 років вже як тут ».

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: