Робота на своїй газелі через диспетчера

 1. народні напуття
 2. Профіт?

Ну вже просто дуже болюча тема з пошуком роботи на особистому газелі і я вирішив не обходити її стороною

Ну вже просто дуже болюча тема з пошуком роботи на особистому газелі і я вирішив не обходити її стороною. Відразу треба сказати: «я диспетчер - але з газелями не працював». Та й я вважаю не треба за все хапатися, роботи і там і тут вистачає. Не буває легко. Але все таки, давайте розберемося чому так багато людей звертаються до мене з цим питанням. І чому цього сегменту в перевезеннях так мало уваги приділяється? Складемо невеликий план статті та вперед.

Увага! Починаю вести каталог перевізників малотоннажних вантажів. Всі хто з газелями і подібним транспортом можуть безкоштовно залишити свої контакти і можливо отримають дзвінки замовників. У будь-якому випадку часу це багато не займе. Опис на сторінці каталог газелеводов .

 1. Налаштовуємося морально з'ясовуємо плюси галузі (С Чого почати?)
 2. Пошук диспетчера і піаримо себе
 3. Диспетчер вантажоперевезень
 4. Йдемо на ati.su шукаємо собі вантажі
 5. народні напуття
 6. Профіт?

З чого почати? А починати як завжди треба з малого. Для початку вистачить нити! Навіщо Ви купили газель? Якщо Ваша відповідь - заробляти, а не скаржитися і нити то йдемо далі.

Якщо Ви все ще не вірите що робота на газель або інший малогабаритний транспорт є, то подивіться вакансії:

Якщо Ви все ще не вірите що робота на газель або інший малогабаритний транспорт є, то подивіться вакансії:

І це тільки по місту Казань, на одному сайті, а таких сайтів більше. Так може бути не так і багато, але не це суть. Важливо інше. Що ці люди шукають вже не вантажі, а водіїв на свої машинки, значить вантаж у них є. І взагалі вантажообіг на малотоннажному транспорті зростає. Якщо вірити статистиці звичайно. Тому шановні газелеводи, робота є, тільки доведеться дуже потрудитися що б її знайти і утримати клієнтів у себе. Зробити так, що б вони дзвонили Вам, а не в інший транспортний господарство.

Плюси малотоннажного і автомобільного транспорту

 • Домінування даного транспорту на коротких відстанях. Ну не на поїзді ж вести 20 мішків картоплі з городу.
 • Доставка від дверей складу до приміщення розвантаження вантажу. Переїзди офісні, квартирні.
 • Оперативність і гнучкість. Машинка під'їхала протягом 30 хвилин після заявки і вже через кілька годин вантаж доставлений. Так само можливий розвезення товару по декількох точках розвантаження. Уявіть скільки наприклад треба чекати поїзд)) Там чіткий розклад. Та треба ще привезти вантаж на навантаження в вагон, потім його зустрічати розвантаженні.
 • Можливість вільного пересування всередині міста. Зараз майже у всіх великих містах введено обмеження на в'їзд в них великовантажним транспортом. А з газелями такого немає. Це теж плюс!

Далі нам треба знайти вантажі на газель. Хто буде шукати і приймати для Вас заявки? Якщо чесно то тут один шлях, це сідати і починати дзвонити. Збирати свою базу клієнтів. Знаходити замовників в інтернеті, по телефону і іншим засобам зв'язку. Оголошення, реклама по тв і в інших місцях. Дуже важливо знайти в своєму або поруч розташованому місті постійних клієнтів, замовників. Якщо Вам це вдасться, то це буде великий крок у розвитку вашого маленького бізнесу. Далі, вчимося працювати в АвтоТрансІнфо. (Ось два відео як додати транспорт , пошук вантажів АвтоТрансІнфо ). Реєструємося дивимося відео і починаємо вчитися. Запевняю через якийсь час будете все робити швидко і оперативно.

народні напуття

 • Транспорт повинен бути якомога новіше. Працювати на ремонт сенсу адже немає, правда?
 • Обов'язково встановити газ. На бензинчик багато не заробити. Це факт!
 • Початок буде настільки суворим, що спати будете в обнімку з ноутбуком. (Чоловік за кермом, дружина за ноутбуком (диспетчер))
 • Світла голова та ВП будуть вигідніше, ніж ТОВ.
 • Чи не возити вантажі даром!
 • Багато хто говорить, що без знайомств у великій компанії для розвитку бізнесу не обійтися.
 • Завжди пам'ятай перед тим як купити транспорт, що в цьому сегменті дуже велика конкуренція, через не найбільшого необхідного стартового капіталу. 500т.р. або дешевше. (Газель 1шт.)

Я накидав ці напуття. З якими то згоден, з чим то можна посперечатися. Так само багато побажань не залишили. Пишіть в коментарях свої.

Профіт?

А чи є хлопчик прибуток? Чи вигідно займатися вантажоперевезеннями на своїй газелі?

Зрозуміло що наша кінцева мета у всій цій затії це - вигода (виражена в грошовому еквіваленті). Скільки наприклад як Ви думаєте заробляє чистими в середньому в місяць господар газелі з найнятим водієм? (Опитав трьох газелеводов).

Ось відповіді:

 1. В середньому в місяць 50-70 т.р. + 35-40т.р. зарплата водія (подовжена газель, збільшена висота). Москва - СПБ, СПБ - Москва.
 2. В середньому в міс 35т.р. + Водій 20 т.р. (Обслуговує два магазини побутової техніки) Казань.
 3. 20-50 т.р. + 20-35т.р. водій. (Переїзди, погодинна оплата, робота по РФ і інше).

Ось такі ось я отримав відповіді від цих хлопців. Як подробиць скажу, що хлопці - власники транспорту на перебій говорили, що якщо працювати з головою то гроші тут є. Ну і треба готуватися що іноді будуть і не найкращі місяці, необхідно мати завжди кеш на випадок НП і бути готовим до найнеймовірніших ситуацій. Тому що це завжди дороги, нерви і гроші.

І чому цього сегменту в перевезеннях так мало уваги приділяється?
С Чого почати?
З чого почати?
Навіщо Ви купили газель?
Хто буде шукати і приймати для Вас заявки?
Працювати на ремонт сенсу адже немає, правда?
Профіт?
А чи є хлопчик прибуток?
Чи вигідно займатися вантажоперевезеннями на своїй газелі?
Скільки наприклад як Ви думаєте заробляє чистими в середньому в місяць господар газелі з найнятим водієм?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: