Як купити акції Газпрому - Легкий спосіб і реальний приклад

  1. Придбання акцій Газпрому через брокера
  2. Як заробити на акціях Газпрому

ВАТ Газпром - це велика енергетична компанія, в сферу діяльності якої входять не тільки видобуток і постачання газу в багато країн світу, а й геологорозвідка, зберігання, переробка і транспортування газу, а також виробництво і збут електроенергії і тепло енергії та нафти ВАТ Газпром - це велика енергетична компанія, в сферу діяльності якої входять не тільки видобуток і постачання газу в багато країн світу, а й геологорозвідка, зберігання, переробка і транспортування газу, а також виробництво і збут електроенергії і тепло енергії та нафти.

Газпром - власник найбільшого обсягу запасів природного газу. Його частка в світі - 15%, а в Росії - 78%. Капіталізація становить 150 мільярдів доларів.

Як купити акції Газпрому - актуальне питання. Бути власником акцій Газпрому - це солідно і престижно. Але зовсім не обов'язково для цього володіти великою сумою грошей. Інвестиційна палата Газпрому передбачає покупку всього однієї акції. Залежно від котирування на момент покупки, вона коштує 140 -170 рублів. Для того, щоб інвестувати гроші в акції, потрібно відкрити рахунок на суму не менше 1 000 рублів. Мінімальний пакет складає 10 акцій.

Сьогодні, на своєму прикладі я покажу, як я заробив на акціях Газпрому 105 $ за 13 хвилин!

Акції Газпрому настільки цінні, що пакет акцій в 0,001% становить близько 3 млн доларів. Недарма за тисячні і навіть мільйонні частки цих акцій б'ються потенційні інвестори. 1% акцій, який дає право впливу на що-небудь дорівнює 1,5 мільярда доларів!

Як купити акції Газпрому

Ацкіі Газпрому можна придбати у філіях банку Відкритого Акціонерного Товариства Газпромбанк і інших комерційних банках. Можна звернутися професійні брокерські компанії та інвестиційні компанії. Саме ВАТ Газпром не займається купівлею-продажем акцій, тому що не перебуває в якості професійного учасника на ринку цінних паперів.

Придбання акцій Газпрому через брокера

Самостійно торгувати акціями на біржі, як фізична особа, ви не зможете. Потрібно мати представника в особі професійного брокера. Комісію вони беруть невелику, не вище 0,1% від суми, так як заробляють не на величині комісійних, а на кількості акціонерів.

Як заробити на акціях Газпрому

Перед тим як купити акції Газпрому, потрібно подумати про те, скільки можна на цьому заробити. І ось що виходить. Середня прибутковість від акцій не перевищує 10-20% річних. Чи не забагато, чи не так?

Може бути не всі знають, але зараз можливо купити не самі акції Газпрому, а бінарні опціони на акції. Грошей можна вкласти значно менше, а заробити швидко і багато. Суть опціонів полягає в тому, що ви можете заробити гроші не тільки на зростанні акції, а й падінні.

Бінарні опціони - це контракт з умовою зростання або падіння ціни акцій в заданий термін. Інвестувати в бінарні опціони можна на терміни від однієї хвилини до місяця.

Приклад: Ви інвестували в бінарний опціон на акції Газпрому з умовою зростання ціни на пів години. Якщо через 30 хвилин акції виростуть в ціні - ви отримаєте 70% прибутку, навіть якщо зростання буде 0,001 пункт. Сам рівень зростання не має значення, важлива умова зростання.

Вам всього лише потрібно спрогнозувати майбутній напрямок ціни, власне що і так робить кожен інвестор.

Опціони можна купувати на хвилину, 5 хвилин, 10, 15, 30 і так далі до місяця. Важливо щоб у встановлений вами термін опціону ціна змінилася в заданому напрямку. Для прогнозів ціни активу ви можете використовувати фундаментальний і технічний аналіз .

Зараз я покажу вам, як я заробив на акціях Газпрому, на прикладі надійного брокера по бінарних опціонах FiNMAX . Для початку я зайшов сюди . Далі я вибрав в списку активів акції Gazprom:

Потім я вказав термін опціону на 11:10 (опціон закриється через 10 хвилин):

Проаналізувавши графік я прийшов до висновку, що таке рух ціни буде йти вниз. Це означає, що я отримаю прибуток якщо на кінець терміну опціону акції Газпрому впадуть хоча б на 0,001 пункт від моменту покупки.

Все що залишилося - це натиснути вказати суму інвестицій і натиснути кнопку ВНИЗ - прогноз зниження ціни:

Все що залишилося - це натиснути вказати суму інвестицій і натиснути кнопку ВНИЗ - прогноз зниження ціни:

А через 10 хвилин в рядку моїх завершених операціях з'явилася рядок:

А через 10 хвилин в рядку моїх завершених операціях з'явилася рядок:

Як я і передбачив, ціна не багато, але впала. Я заробив 52,8 $, відмінний результат!

Корисні статті по темі:

Не потрібно бути генієм щоб заробити гроші на акціях Газпрому за допомогою бінарних опціонів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter, і я її обов'язково виправлю! Величезне спасибі вам за допомогу!

Чи не забагато, чи не так?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: