Як купити акції Газпрому в Ощадбанку фізичній особі

 1. Придбання акцій Газпрому в Ощадбанку
 2. Аналіз вигоди акцій компаній
 3. Інструкція покупки акцій Газпрому в Ощадбанк Онлайн
 4. Можливості брокерського обслуговування в Ощадбанк Онлайн
 5. Дистанційне брокерське обслуговування - інтернет-трейдинг в системі QUIK
 6. Вхід в особистий кабінет QUIK (Сбербанк)
 7. Можливості системи QUIK
 8. Як купити акції Газпрому в Ощадбанку (відео)

Одна з найбільших компаній Росії, яка займається видобутком газу і нафти - Газпром. Інвестування коштів в її акції вважається досить прибутковим заходом. Як можна купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку і які особливості має дана процедура?

Придбання акцій Газпрому в Ощадбанку

Основний пакет акцій цієї організації належить державі. Ці цінні папери зараз продаються на фондових біржах, стати їх власником зможе практично будь-який бажаючий. Процедуру продажу або покупки може здійснити будь-яка фізична або юридична особа, включаючи також громадян інших держав.

У вільному доступі для придбання знаходяться лише стандартні акції, серед яких відсутні привілейовані варіанти паперів. На даний момент, в Sberbank CIB відкрита можливість для здійснення покупок і дистанційного керування своїм портфелем. Сбербанк забезпечує брокерське обслуговування, а при необхідності - може здійснювати управління активами володаря акцій. Для здійснення даних угод застосовуються послуги різних ринків - термінового, позабіржового або фондового (як з паперами Газпрому). У вільному доступі для придбання знаходяться лише стандартні акції, серед яких відсутні привілейовані варіанти паперів Купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку не складно, можна використовувати і інші варіанти. Але в самому Газпромі дана послуга є не доступною.

Як придбати цінних паперів:

 • в Газпромбанку - не передбачено погашення комісії або процедура з оформлення контракту;
 • у приватних осіб - необхідно буде укласти договори та реєстрація права власності в спеціальному Реєстрі;
 • в брокерської компанії - здійснюється оформлення договору на обслуговування, здійснюється операція з брокером, яка передбачає виплату комісійних, або вноситься плата посереднику.

Процедура покупки приватною особою акцій Газпрому в Ощадбанку - найбільш зручний спосіб.

Аналіз вигоди акцій компаній

Перед придбанням в Ощадбанку акцій Газпрому, їх вартість слід з'ясувати заздалегідь, тому що вона може зазнавати змін кожен день. Ознайомитися з ціною завжди можна у представників Ощадбанку, на сайті Фондової біржі ММВБ, а також в засобах масової інформації. На вартість впливають світові, державні та економічних чинників.

Для того, щоб зробити вигідну покупку, попередньо потрібно ознайомитися з коливаннями цін даних паперів. Щоб дізнатися найбільш вигідний період покупки, можна скористатися професійними порадами експертів в даній області. Для того, щоб зробити вигідну покупку, попередньо потрібно ознайомитися з коливаннями цін даних паперів

Інструкція покупки акцій Газпрому в Ощадбанк Онлайн

Для доступу до дистанційних систем банку, потрібно стати клієнтом банку, оформивши будь-яку пластикову карту Ощадбанку (Якщо її немає). Будучи клієнтом Ощадбанку, потрібно звернутися в найближче відділення банку для отримання доступу до системи Сбербанк Онлайн, а також укласти угоду з банком про доступ до брокерського рахунку (сервісу). При собі потрібно обов'язково мати паспорт.

Після цього, увійти в Особистий кабінет Сбербанк Онлайн і перейти в розділ «Брокерське обслуговування». Після цього,  увійти в Особистий кабінет Сбербанк Онлайн  і перейти в розділ «Брокерське обслуговування»

Можливості брокерського обслуговування в Ощадбанк Онлайн

 • точний розрахунок числа акцій за допомогою представника банку (якщо їх кількість перевищує 2%, то володар отримує право присутності на зборах акціонерів);
 • варіант заощадження цінних паперів: оплата за використання депозитарію в банку або створення власних заходів безпеки.

У момент покупки передбачається оплата певної комісії у 0,5%.

Купівля акцій Газпрому фізичній особі в Ощадбанку не займе багато часу, максимум - кілька днів. Отримати прибуток в даному випадку цілком реально за рахунок виплати дивідендів або в результаті коливань ціни. Купівля акцій Газпрому фізичній особі в Ощадбанку не займе багато часу, максимум - кілька днів

Виплата дивідендів здійснюється постійно, навіть в момент зниження їх котирування, наприклад, в період кризи 2008 року.

Дистанційне брокерське обслуговування - інтернет-трейдинг в системі QUIK

Якщо купити акції Газпрому за допомогою Ощадбанку, можна застосовувати послуги інтернет-трейдингу в популярній системі QUIK .

Для підключення до системи дистанційного брокерського обслуговування, потрібно обов'язково звернутися в найближчого відділення Ощадбанку , Заповнивши заяву і отримавши логін і пароль. Для підключення до системи дистанційного брокерського обслуговування, потрібно обов'язково звернутися в  найближчого відділення Ощадбанку  , Заповнивши заяву і отримавши логін і пароль

Вхід в особистий кабінет QUIK (Сбербанк)

Вхід в особистий кабінет системи QUIK - на сторінці .

Можливості системи QUIK

Завдяки використанню віддаленого брокерського обслуговування, можна своєчасно дізнаватися про:

 • зміна вартості за певний проміжок часу;
 • заявки інших учасників і актуальні біржові котирування;
 • список угод і операцій з паперами, а також розмір залишку;
 • величина непокритою позиції, ціна портфеля, нижній і верхній межі маржі;
 • доступ до найостанніших новин Reuters і Interfax в інтернеті;
 • перелік доручень і угод за поточний період.

Якщо немає достатнього багажу знань або практичного досвіду, то процес управління його активами можуть взяти на себе професійні представники банку.

Як зареєструватися в системі QUIK для покупки акцій Газпрому в Сбербанке.pdf

Як купити акції Газпрому в Ощадбанку (відео)

При бажанні придбати в Ощадбанку цінні папери Газпрому, слід ознайомитися з детальною інформацією про цю процедуру, яка представлена ​​в відео.

Як можна купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку і які особливості має дана процедура?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: