9 головних прийомів для контактів Android

  1. зміст Контакти - одне з головних скарбів телефону. Чи не втратити їх при переході з однієї платформи...

зміст

Контакти - одне з головних скарбів телефону Контакти - одне з головних скарбів телефону. Чи не втратити їх при переході з однієї платформи на іншу, а також при зміні смартфона допоможуть наші поради. На цей раз вони адресовані власникам Android-смартфонів. про контакти для iPhone - читайте тут .

Взагалі працювати з контактами на Android одночасно і легко і складно. Вся справа в тому, що більшість людей використовує встановлені виробником програми, а це можуть бути як стандартні з поставки Android, так і програми в складі фірмових оболонок. Так що для початку розглянемо загальну ситуацію на одному з прикладів.

Контакти Android знаходяться в однойменному додатку. Як правило, розробники оболонок для ОС Google виносять його на перший домашній екран, так що знайти його не складає труднощів.


Інтерфейс програми Контакти простий і зрозумілий. У верхній частині знаходиться меню джерел Телефонного книги, ікони пошуку і створення нового контакту, а також меню самого додатка.


Гортаючи вправо-вліво можна швидко перейти до груп контактів, екрану швидкого набору і навіть журналу викликів.


Меню джерел телефонної книги дозволяє вибрати, контакти звідки показувати в додатку. Є опції: SIM, Skype та інші месенджери, облікові записи Google і власне телефонна книга апарату. Користувач може поставити або зняти прапорці навпроти кожного джерела. Корисна порада: якщо вас дратує, що Android підтягує електронні адреси, ники з скайпу і перетворює телефонну книгу в кашу, то просто відключіть відповідні джерела.


Пошук контактів у додатку має автоподбор. Щоб знайти потрібну людину, не обов'язково набирати його ім'я повністю. Досить вказати перші літери і додаток підбере всі збіги.

Створюючи контакт, користувач вибирає місце його розташування, потім вказує номер (можна вибрати з 6 варіантів), електронну пошту. Контакт можна додати в групу. Крім того, для кожного контакту можна вказати додаткові поля: від дня народження або інших значущих подій до довільного примітки.

Меню додатка включає вісім пунктів. На частині з них ми зупинимося пізніше. Налаштування в основному стосуються способу відображення контактів у додатку. Також можна налаштувати синхронізацію з обліковими записами, переглянути ємність SIM-карти, а також вибрати вкладки, які будуть показувати під час перегляду вправо-вліво.

Як перенести контакти з Android на Android

На відміну від iOS, в Android за замовчуванням пропонується великий вибір нативних опцій для перенесення контактів з одного пристрою на інший.

Кожен Android-смартфон прив'язаний до облікового запису Google. Щоб перенести контакти з допомогою Google, досить просто переконатися, що на старому смартфоні ввімкнули синхронізацію контактів з профілем Google і Gmail. Для цього потрібно зайти в Настройки - Аккаунт і Синхронізація - Google - Gmail. Далі натиснути на назву облікового запису та там вибрати пункт Контакти. Залежно від налаштувань, зроблених раніше, вони будуть синхронізуватися автоматично, або при натисканні. Далі на новому пристрої досить виконати все те ж саме, щоб контакти з'явилися і на ньому. Важливо, щоб гаджети були підключені до інтернету.


Також можна перенести контакти з Android на Android c допомогою SIM-карти або файлу VCard. Для цього в програмі Люди треба пройти в Меню - Управління Контактами - Імпорт / Експорт контактів. Тут можна експортувати контакти на SIM-карту, карту пам'яті або в пам'ять телефону.

Потім SIM вставляється в новий телефон, туди ж можна переставити карту пам'яті. На новому апараті відбуваються ті ж самі дії, тільки замість Експорту потрібно вибрати Імпорт з відповідного місця.

Якщо користувач експортував контакти в пам'ять телефону, то далі йому потрібно буде перенести звідти файл VCard. Це можна зробити, підключивши телефони до комп'ютера - більшість телефонів Android визначаються у вигляді знімних дисків, або відправити e-mail самому собі (але тут логічніше використовувати синхронізацію через Gmail, описану вище), або передати через Bluetooth. Потім на новому телефоні потрібно повторити вже описані дії з імпорту контактів.


Передати контакти з телефону на телефон можна і за допомогою Bluetooth. Правда, такий спосіб підійде тільки для невеликої кількості записів - а раз можна відправити не більше 10 штук. Для цього потрібно перейти в меню програми Контакти і вибрати опцію Відправити контакти. Потім помітити прапорцем потрібні записи і далі вибрати спосіб відправки - Bluetooth. Попередньо потрібно встановити Bluetooth-з'єднання між телефонами.

Також пункт Надіслати контакти дозволяє відіслати їх по електронній пошті, за допомогою SMS або MMS, але ці методи не є актуальними при перенесенні контактів з телефону на телефон.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: