Як користуватися «Google Фото» і чим це вигідно для власника iPhone?

  1. На яких пристроях доступний сервіс «Google Фото»?
  2. Що вміє робити сервіс «Google Фото»?
  3. Скільки фото і відео можна розмістити в Google Фото?

Камери сучасних мобільних телефонів дозволяють відобразити найважливіші моменти в житті, наприклад, перші кроки дитини, випускну церемонію в навчальному закладі і т.д. Всі ці фотографії зберігаються в пам'яті смартфона і займають чимало місця, тому дуже часто користувачі стикаються з проблемою нестачі простору в сховище.

Всі ці фотографії зберігаються в пам'яті смартфона і займають чимало місця, тому дуже часто користувачі стикаються з проблемою нестачі простору в сховище

Для запобігання подібних ситуацій можна придбати смартфон із значним об'ємом внутрішньої пам'яті, витративши на це чимало грошей, або просто періодично вивантажувати знімки на комп'ютер або зовнішній накопичувач , Видаляючи їх з телефону, що займає багато часу. Але є й інше рішення - фотосервіс «Google Фото», призначений для зберігання і організації фотографій і відео.

Власники поштових скриньок в Gmail автоматично отримують доступ до «Google Фото», для цього потрібно просто перейти по посиланню photos.google.com (Необхідна авторизація в облікового запису Gmail).

ПО ТЕМІ: Як користуватися YouTube, Google Диск, Google Документи без аккаунта Gmail .

На яких пристроях доступний сервіс «Google Фото»?

Для роботи з сервісом потрібно додаток «Google Фото», яке можна завантажити з інтернет-каталогів App Store або Google Play в залежності від встановленої на смартфоні операційної системи (iOS або Android).

Завантажити «Google Фото» для iPhone і iPad (App Store) ;
Завантажити «Google Фото» для Android (Google Play) ;
Завантажити «Google Фото» для комп'ютера (Windows, Mac) .

Крім того, сервіс доступний і веб-версії за адресою photos.google.com з будь-якого браузера на будь-якому комп'ютері.

Що вміє робити сервіс «Google Фото»?

«Google Фото» пропонує величезну кількість різноманітних функцій, але якщо мова йде про звільнення місця на телефоні, одним з найкращих варіантів стане використання функції «Автозавантаження і синхронізація» (доступна в «Налаштуваннях»).

Даний функціонал дозволяє завантажити в бібліотеку «Google Фото» всі фотографії та відео, що зберігаються на телефоні, включаючи скріншоти, зображення з Instagram і ін. Фотографії та відео буде завантажено в приватну галерею, яку зможете бачити тільки ви (можна і відкривати доступ, створюючи «Загальні альбоми «). Доступ до файлів можна отримати з будь-якого пристрою - смартфона, планшета або ноутбука. Після завантаження фотоальбомів в «Google Фото» ви можете безбоязно видалити їх зі свого мобільного пристрою.

ПО ТЕМІ: Як безкоштовно збільшити розмір Яндекс хмари на iPhone, iPad і Mac до 42 ГБ (для зберігання фото, відео та файлів) .

Кожен раз при підключенні мобільного пристрою до мережі Wi-Fi, завантаження фотографій в хмару «Google Фото» почне здійснюватися автоматично, після чого файли будуть видалені з телефону. Якщо в числі завантажених фото виявляться дублікати, сервіс автоматично виявить їх і залишить тільки один екземпляр.

Якщо в числі завантажених фото виявляться дублікати, сервіс автоматично виявить їх і залишить тільки один екземпляр

«Google Фото» пропонує чимало можливостей, наприклад, упорядкувати групові фото, що включають одного і того ж людини \ людей, встановити в настройках резервне копіювання фотографій тільки через Wi-Fi або мобільний інтернет, ідентифікувати і видалити фото, для яких вже існують резервні копії, або сортувати знімки в фотоальбоми після відпустки або якоїсь події.

«Google Фото» пропонує чимало можливостей, наприклад, упорядкувати групові фото, що включають одного і того ж людини \ людей, встановити в настройках резервне копіювання фотографій тільки через Wi-Fi або мобільний інтернет, ідентифікувати і видалити фото, для яких вже існують резервні копії, або сортувати знімки в фотоальбоми після відпустки або якоїсь події

Крім того, в сервісі присутні фільтри і інші інструменти для редагування фото, створення колажів, анімації, фільмів і т.д.

д

У додатку передбачена функція «розумного» пошуку, що дозволяє шукати фотографії не тільки за датою, коли вони були зроблені, але і використовуючи інші параметри, наприклад, по локаціях або особам (сервіс дозволяє привласнювати ім'я кожній особі на фотографії).

У додатку передбачена функція «розумного» пошуку, що дозволяє шукати фотографії не тільки за датою, коли вони були зроблені, але і використовуючи інші параметри, наприклад, по локаціях або особам (сервіс дозволяє привласнювати ім'я кожній особі на фотографії)

Скільки фото і відео можна розмістити в Google Фото?

«Google Фото» дозволяє зберігати необмежену кількість фото і відео, знятих за допомогою телефону або камери з роздільною здатністю не більше 16 Мп, а ось за завантаження фотографій з більш високою роздільною здатністю доведеться доплатити.

ПО ТЕМІ: Порівняння тарифів Google Фото: «висока якість» або «оригінал», чим відрізняється і що вибрати?

Якщо ви турбуєтеся про безпеку завантажених фотографій, включіть в обліковий запис Google двухфакторную аутентифікацію, що забезпечує додатковий захист ваших даних.

Дивіться також:

На яких пристроях доступний сервіс «Google Фото»?
Що вміє робити сервіс «Google Фото»?
Скільки фото і відео можна розмістити в Google Фото?
На яких пристроях доступний сервіс «Google Фото»?
Що вміє робити сервіс «Google Фото»?
Скільки фото і відео можна розмістити в Google Фото?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: