Як оновити Joomla c версії 1.5 до 2.5

 1. Коротка довідкова інформація
 2. Системні вимоги
 3. Перш ніж приступити
 4. Відео про те, як оновити Joomla
 5. Крок 1: Створення резервних копій, резервне копіювання і ще раз резервне копіювання
 6. Крок 2: Завантажити jUpgrade
 7. Крок 3: Установка jUpgrade
 8. Крок 4: Міграція
 9. Так що ж відбувається насправді?
 10. Перевірте Joomla 2.5
 11. заміна сайтів
 12. Пошук і усунення несправностей

Починаючи з виходу нових версій після Joomla 1

Починаючи з виходу нових версій після Joomla 1.5, було багато питань про те, як перенести або оновити сайт на останню версію CMS. В даний час остання версія вже 2.5, яка буде підтримуватися проектом Joomla протягом тривалого часу. Тому зараз прекрасний час, щоб оновитися, якщо ви це не зробили раніше.

Це керівництво покаже вам як крок за кроком перейти на Joomla 2.5.

Будь ласка, прочитайте весь матеріал, так як це не легка справа і в разі помилки ви можете втратити дані.

Коротка довідкова інформація

Joomla 1.6 розроблялася протягом трьох років, і потім продовжувала розвиватися протягом шести місяців до випуску версії 1.7. Потім система нумерації була змінена і тепер останній стабільний реліз має версію 2.5.

Безліч годин було витрачено багатьма добровольцями з усього світу, щоб домогтися цього. Хоча більша частина коду збігається з Joomla 1.5, значна частина була написана з нуля, і зміни можна порівняти зі змінами при переході з Joomla 1.0 до 1.5.

У запланованих майбутніх версіях Joomla (які будуть випускатися через кожні 6 місяців), зміни від версії до версії будуть більше додаткові і ядро ​​движка оновлювати не планується. Тепер, Joomla 2.5, нарешті, стабільна, і співтовариство ініціювало, під керівництвом розробників Joomla, розробку jUpgrade.

Багато з розробників Joomla (які все добровольці і витрачають свій вільний час) добровільно внесли свій вклад в створення jUpgrade.

jUpgrade дозволить вам перейти з Joomla 1.5 на Joomla 2.5.

Отже, давайте почнемо!

Системні вимоги

Будь ласка, обезопасте себе (і, можливо, ваших клієнтів) від головного болю і переконайтеся, що ваш сервер (а у випадку з jUpgrade, ваш браузер також) підходить для цього завдання.

Системні вимоги для Joomla 2.5 можна знайти тут: http://www.joomla.org/technical-requirements.html

Вимоги для jUpgrade можна знайти тут: http://www.matware.com.ar/proyects/jupgrade.html

Перш ніж приступити

Перш ніж почати, є ще кілька речей, які вам потрібно мати на увазі, щоб перевірити їх або пам'ятати про них:

Чи є ваша Joomla 1.5 останньої в своїй гілці? Якщо ваша версія не остання, ймовірно, слід оновити її до 1.5.25, яка в даний час є останньою версією, перед міграцією, особливо якщо ви використовуєте Joomla 1.5.11 або нижче.

Всі ваші встановлені розширення мають версії для Joomla 2.5? Не всі з розширень для 1.5 були оновлені для 2.5. Через перехідного періоду, модулі можуть бути позначені для використання в 1.6 або 1.7. Вони будуть працювати з 2.5.

Зверніть увагу, що jUpgrade тепер вказує, що він буде оновлювати сторонні розширення. Однак це все ще новий функціонал, і ми б не стали повністю покладатися на автоматичне оновлення.

Ви робили зміни в будь-яких файлах движка? Будь-які зміни, внесені в системні файли Joomla будуть загублені, так що будьте уважні. Вам потрібно буде повторно зробити зміни вручну.

Совмместім чи ваш шаблон з Joomla 2.5 ? Якщо немає, то ознайомтесь як оновити шаблон для Joomla 2.5 . jUpgrade тепер в змозі копіювати шаблони. Але копіювання шаблону не гарантує, що він буде модернізований для версії 2.5.

Чи доступний ваш мовний пакет в Joomla 2.5? натисніть тут , Щоб дізнатися.

ПОТРІБНО Вам переходити на Joomla 2.5? Joomla 1.5 є потужним і стабільним движком. Для багатьох людей немає необхідності оновлюватися до Joomla 2.5. Joomla буде продовжувати надавати підтримку Joomla 1.5, принаймні ще три місяці, випускаючи оновлення безпеки і для усунення помилок, в разі необхідності.

Дві основні риси Joomla 2.5, які роблять її краще Joomla 1.5: Access Control List (ACL) і вкладені категорії. Пройшли ті часи коли відвідувачі ділилися просто на гостей, зареєстрованих користувачів, авторів і редакторів, без можливості вказати, що вони можуть і чого їм не можна робити на сайті. Крім того, починаючи з версії 1.6, ви можете мати більше можливостей в організації (і, отже, відображенні) вашого змісту. Структура більше не обмежується ієрархією - категорії >> розділ. Це все важливі речі, однак для багатьох користувачів Joomla 1,5, в них немає необхідності.

З повним списком змін можна ознайомитись тут .: http://docs.joomla.org/What%27s_new_in_Joomla_1.6 .

Відео про те, як оновити Joomla

Крок 1: Створення резервних копій, резервне копіювання і ще раз резервне копіювання

Пропуск цієї частини, мабуть, найбільша помилка, яку ви можете зробити. Якщо у вас є актуальна резервна копія (або краще кілька), ви завжди можете відкинути редагування, якщо потрібно. Однак, якщо ви належним чином не зробите резервну копію сайту, і щось піде не так, ви витратите багато дорогоцінного часу, а іноді і багато грошей, щоб відновити сайт назад, яким він був. Тому, будь ласка, зробіть резервну копію !

Крок 2: Завантажити jUpgrade

Крок 2: Завантажити jUpgrade

Завантажте останню версію jUpgrade .

Крок 3: Установка jUpgrade

Крок 3: Установка jUpgrade

Перейдіть в адмінку Joomla, наприклад, www.example.com/administrator/

У меню виберіть Розширення >> Установка / Видалення

Потім: Огляд >> Виберіть скачаний архів com_jupgrade >> Завантажити файл & Встановити

Крок 4: Міграція

Крок 4: Міграція

В меню Компоненти >> jUpgrade

В меню Компоненти >> jUpgrade

початок поновлення

початок поновлення

На переадресацію поки не завершиться завантаження. Прокрутіть вниз, щоб перевірити чи закінчилася вона.

Прокрутіть вниз, щоб перевірити чи закінчилася вона

Вітаємо, Ви оновилися!

У порівнянні з першим релізом jUpgrade, розробники зробили ряд дуже великих успіхів. Тепер результат перенесення ваших модулів і шаблонів ви можете побачити в ході оновлення на екрані. Ми пропонуємо вам зробити ретельну перевірку кожного компонента, щоб переконатися, що вони оновлені правильно.

Так що ж відбувається насправді?

jUpgrade завантажує останню версію Joomla 2.5 до вас в каталог jupgrade (який він створює сам) в кореневій папці Joomla 1.5. Потім він розпаковує всі файли. Після завершення розпакування, jUpgrade встановлює Joomla 2.5 і потім приступає до міграції старої бази даних на нову базу даних Joomla 2.5, яку він створив.

Ваш сайт Joomla 2.5 буде встановлений в каталог www.example.com/jupgrade, за умови, що ваша Joomla 1.5 встановлена ​​в кореневій каталог.

Перевірте Joomla 2.5

Будь ласка, зробіть повний огляд вашого сайту Joomla 2.5 і переконайтеся, що все налаштовано правильно.

Ось загальний перелік завдань для перевірки:

 • банери
 • категорії
 • Контакти
 • зміст
 • Меню
 • модулі
 • Збір матеріалів
 • користувачі
 • Web-посилання
 • Шаблони - вони оновлюються можливостями jUpdate, але іноді виникають проблеми.

заміна сайтів

Короткий огляд того, що нам потрібно зробити після поновлення:

Переміщаємо нашу Joomla 1.5 в підпапку, так "на всякий випадок".
Переміщаємо нашу Joomla 2.5 в кореневій каталог.

***** Це повинно відбуватися в цьому порядку ***** Якщо ви робите це в зворотному порядку, файли Joomla 2.5 будуть змішані з файлами Joomla 1.5 (багато з файлів 1.5 будуть перезаписані) і у вас буде великий безлад! Ваш сайт, швидше за все, буде працювати, але це бомба уповільненої дії, яка може в будь-який момент вибухнути.

Отже, зайдіть в ваш файловий менеджер (наприклад, Cpanel, Plesk, і т.д.) або FTP-клієнт, але переважно в файловий менеджер.

Загальні процедури:

 • Створіть папку (наприклад, myoldsite) для Joomla 1.5 в кореневому каталозі, наприклад, public_html / myoldsite
 • Виберіть всі папки (крім папки jupgrade) і файли в кореневому каталозі і перемістити їх в папку myoldsite
 • Виберіть всі файли і папки з папки jupgrade і перемістити їх в кореневий каталог
 • Двічі перевірте сайт і адмінку

Пошук і усунення несправностей

jUpgrade не може завантажити Joomla 2.5? Коли відбувається збій завантаження (тайм-аути, помилки JavaScript і т.д.) ви можете завантажити його тут і вручну помістити цей файл у ROOT / TMP каталог. Потім, в настройках jUpgrade, ви повинні встановити 'Skip Download' на "Yes". Після цього запустіть оновлення ще раз.
Повідомити про помилку: http://redcomponent.com/forum/92-jupgrade
Отримати технічну підтримку: http://redcomponent.com/forum/92-jupgrade

Переклад статті з www.ostraining.com/blog


Останньої в своїй гілці?
Ви робили зміни в будь-яких файлах движка?
Так що ж відбувається насправді?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: