Як подивитися пароль під зірочками, і не тільки в браузері

  1. Як переглянути пароль під зірочками в браузері
  2. Як побачити пароль збережений в програмах
  3. висновок

Привіт, друзі Привіт, друзі! Мені завжди говорили, - Чи не зберігай паролі в браузері! Але, як же не зберігати якщо це так зручно. відкриваєш сторінку торрент-треккера , А там вже заповнені поля логін і пароль. Натискаєш Вхід і все. І паролі на торрентах це ще пів біди. Деякі зберігають пароль на вхід, наприклад, в свій інтернет банк (рятує додаткова SMS авторизація). Це як виявилося недозволена розкіш. Мені стало цікаво, чому ж все так лаються на збереження паролів, і не тільки в браузерах. Після нетривалого гугленія стало страшно від того як просто можна подивитися пароль під зірочками. Після цього, на всіх своїх комп'ютерах довелося відключити запам'ятовування паролів в браузерах і програмах і видалити збережені.

Як переглянути пароль під зірочками в браузері

Варіант номер раз

Заходьте на сторінку де у вас автоматично вводиться логін і пароль. Візьмемо для прикладу ті ж торрент-треккери. (Про те як завантажувати з торентів можна прочитати тут ). Розглянемо на прикладі браузера Google Chrome. (Як прибрати рекламу в chrome - тут ) На поле з паролем натискаєте правою кнопкою мишки і вибираєте Перегляд коду елемента . Бачимо наступну картину .

Нас цікавить тип цього поля - type = "password»

Необхідно задати тип text - type = "text»

Клікаєте на слові password два рази і вводите text .

В результаті, на сайті, ви побачите свій пароль. П'ять секунд і готово.

Для браузера Firefox з контекстного меню необхідно вибрати Дослідити елемент .

У браузері Opera необхідно вибрати Проінспектувати елемент.

З браузером від Майкрософт це не вийти. В Internet Explorer необхідно натиснути F12 для виклику оснастки для розробників. Потім необхідно натиснути Ctrl + F для виклику пошуку і ввести «password». Натискаєте Enter і знаходите те місце, де необхідно змінити тип поля на text.

для IE вийшло 10 секунд і як говорить мій тесть - Шкура на паркані.

Інші браузери типу Яндекс браузер, Orbitum і Браузер від маіл.ру розглядати не будемо, так як вони ідентичні Google Chrome.

Варіант номер два

Просто зайти в настройки браузера , Туди де зберігаються всі ваші паролі і вибрати показати потрібний. Для Google Chrome це робиться в такий спосіб. відкриваєте головне меню і вибираєте Налаштування .

Натискаєте на посилання Показати додаткові налаштування і в розділі Паролі та форми зняти обидві галочки : Включити автозаповнення і пропонувати збереження паролів. Це що б не запам'ятовувати нових паролів.

Для видалення вже запам'ятали паролів необхідно натиснути на посилання Управління збереженими паролями .

Тут можна відразу переглянути на яких сайтах у вас збережені дані авторизації, переглянути їх і природно - видалити.

В інших браузерах має бути приблизно так само.

Як побачити пароль збережений в програмах

Існує величезна безліч різний програм. У всіх практично однакова функціональність. Якщо одна з програм не підійде, пробуйте іншу. Ми розглянемо на прикладі pwdcrack

Завантажити програму можна нижче

Завантажуєте і розпаковуєте цю утиліту. Якщо у вас виникають труднощі з розпакуванням архіву - прочитайте будь ласка статтю як відкрити файл з розширенням rar .

Запускаємо файл pwdcrack.exe

віконце програми виглядає наступним чином . В налаштуваннях можна вказати мову - Русский.

Для перегляду пароля під зірочками досить навести курсор мишки на поле з цими самими зірочками. У програмі в однойменному полі ви побачите свій забутий пароль.

Це добре працює з такими програмами як Total Commander і FreeCommander для відновлення пароля наприклад на FTP .

Ця програма не працює з Skype . Інших програм зі збереженими паролями у мене на комп'ютері начебто не виявилося.

висновок

У цій статті ми з вами переконалися що переглянути пароль під зірочками, особливо у браузері - простіше простого. Не треба ніяких прав адміністратора, П'ять секунд і пароль перед очима. (До речі про збереження цього органу сприйняття можна почитати тут ). З програмами, трохи складніше, але в більшості все ж виявити пароль так само не складе особливих труднощів. Доведеться скористатися додатковим софтом, але це теж займе краплю часу. Є програми на яких це не діє. наприклад Skype . Виходить, що з програмами важче, але все одно, є маса утиліт, які якщо не зможуть переглянути пароль, то мають можливість застосувати повний перебір для відновлення. Про одну з таких програм по підбору забутого пароля до архіву ви можете почитати тут .

Якщо у кого виникли питання, подивіться відео в кінці статті і задавайте їх у коментарях.

Дякую за те, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго!

З повагою, Антон Дяченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: