Як подивитися збережені паролі в Google Chrome на Mac і Windows

Одним з головних переваг функції синхронізації пароля в iOS 7 є те, що установка на пристрої Зв'язки ключів в iCloud запобігає отриманню доступу до збережених паролів через Настройки -> Safari -> Паролі та автозаповнення -> Збережені паролі. Тобто, щоб переглянути збережені облікових даних необхідно ввести код безпеки від Зв'язки ключів (якщо такий був створений)

Цей додатковий рівень захисту запобігає крадіжці iPhone, поки він автоматично не заблокований, а також викрадення облікових даних з Настройок Цей додатковий рівень захисту запобігає крадіжці iPhone, поки він автоматично не заблокований, а також викрадення облікових даних з Настройок. Варто відзначити, що в даний час для перегляду збережених паролів в браузері Google Chrome не потрібно проходити будь-яку аутентифікацію. Компанія знає про існуючу проблему і намагається поліпшити безпеку збережених паролів в цій збірці Chrome.

Для того, щоб отримати доступ до збережених облікових даних, досить зайти в Налаштування Chrome і вибрати «Показати додаткові налаштування» і натиснути «Управління збереженими паролями».

За словами експерта Франсуа Бофора (François Beaufort), в останній збірці Chromium для Mac присутній експериментальна настройка, що дозволяє захистити збережені паролі в браузері паролем до Mac За словами експерта Франсуа Бофора (François Beaufort), в останній збірці Chromium для Mac присутній експериментальна настройка, що дозволяє захистити збережені паролі в браузері паролем до Mac.

«Якщо ви активуєте відповідний пункт налаштувань в chrome: // flags / # enable-password-manager-reauthentication, користувачі, які спробували переглянути паролі через chrome: // settings / passwords, повинні будуть ввести пароль користувача Mac», - повідомив Бофор.

Поки невідомо, чи буде дана функція присутнім в версіях браузера для інших платформ, в тому числі, мобільних. Тим не менш, ви можете завантажити останню версію Chromium і мати змогу користуватися додатковою аутентифікації. Не варто турбуватися, Chromium не скасує вже встановлений Chrome, і всі налаштування збережуться.

Нововведення стане величезним поштовхом для забезпечення безпеки користувачів, оскільки існуючий стан справ неприйнятно. Незрозуміло тільки, чому усвідомлення проблеми зайняло у Google стільки часу.

Дивіться також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: