Як вибрати правильне вино на весілля

  1. Що подавати до столу, щоб кожен із запрошених залишився задоволений?


Весілля - один з найяскравіших моментів життя, який обов'язково повинен залишитися в пам'яті як ідеальний у всіх відношеннях день, тому дрібниць при організації весільного торжества просто не буває. Серед нескінченної низки приготувань потрібно обов'язково звернути увагу на весільний винний бар.

Що подавати до столу, щоб кожен із запрошених залишився задоволений?


Як правило, на будь-якому весіллі присутній міцний алкоголь (горілка і коньяк) і легкі напої (шампанське та вино), причому останні не є винятковим атрибутом застілля, вони супроводжують все торжество з обов'язковим розпиванням шампанського після весільної церемонії і під час фотосесії.

Саме «весільне» шампанське


Зрозуміло, саме «весільне» шампанське виробляють у Франції. На батьківщині ігристого напою для його приготування використовують три сорти винограду - Піно Нуар, Піно Меньє і Шардоне, причому вони можуть як купажовані, так і використовуватися окремо. Це класика, є ще Крему (Cremant). Ігристі вина цієї категорії готують за класичними шампанським технологіям, але з інших сортів винограду. Згадаємо і менш популярний Mousseux - ці вина виробляють іншими, відмінними від шампанських, способами.
Справжнє французьке шампанське як символ вишуканості, витонченості і стилю беззастережно рекомендуємо купити на весілля, щоб в самий урочистий момент наповнити келихи нареченого і нареченої.

Скільки і чого купувати?


Щоб мати під рукою потрібну кількість, ви повинні знати точне число гостей. В середньому купують 0,5 пляшки міцного алкоголю на людину або 1 пляшку легкого, причому краще подвоїти ваші розрахунки або, принаймні, збільшити їх в 1,5 рази на той випадок, якщо вечір затягнеться. Як правило, міцний алкоголь купується в розрахунку на чоловіків, легкий - на жінок.

Інструктаж для офіціантів


В якому б ресторані ви не замовляли обслуговування свого торжества, не зайвим буде проінструктувати офіціантів для того щоб вони розуміли, як саме ви плануєте проводити весілля:
• Не потрібно підливати напої в келихи кожні п'ять хвилин, тільки якщо гість сам цього не попросить;
• Відкривати пляшки у міру необхідності, а не весь запас разом. Зрозуміло, перед подачею червоне вино має «подихати», але не слід робити це за кілька годин до початку вечора, цілком достатньо, щоб воно постояло на повітрі близько півгодини;
• Попросіть звернути увагу на температуру напоїв. Повнотіле червоне вино слід подавати при кімнатній температурі. Легкі червоні вина подають трохи охолодженими, білі - сильно і помірно охолодженими, шампанське - сильно охолодженим.

Організуйте меню за своєю винній карті


До білого м'яса птиці і рибних страв підійдуть Шардоне і Совіньон Блан. Сухі білі гарні до нежирним сирам і салатів. До м'яса і дичини можна подати Каберне Совіньон, Мерло, Сіра, Піно Нуар.

Вино не по сезону?


Дійсно, вибір вина залежить від пори року. У теплі весняні та літні місяці краще подавати легкі вина. У лінійці білих це Совіньон Блан, Шардоне, Рислінг, Вувре, Мерсі, Мюскадет, Пуйі-фюіссе, біле ельзаські вино, Шаблі. У лінійці червоних - молоді і легкі, а також витримані вина легкої і середньої міцності. Це, перш за все, вина Божоле, легке Бордо, легкі вина Бургундії і долини Рони (ідеальна температура подачі - 15-18 градусів).
Для осінніх і зимових весіль хороші витримані концентровані вина з повним букетом. Це вина Бордо, Бургундії, Бароло, вина з Каберне Совіньон і Піно Нуар - тут палітра дуже широка.

Що робити, якщо у вас невеликий бюджет?


Перш за все, не засмучуватися. Жодному хорошому сомельє і дорогому колекційному вину ще жодного разу не вдалося зробити нудну компанію веселим і привітним суспільством. Бюджетна весілля з недорогим вином і простим шампанським має всі шанси пройти весело.
Просто запросіть «правильних гостей», тих, кому ви раді, і хто вам радий. І купуйте недорогі напої без побоювання, що вас засудять. Непогані бюджетні вина виробляють не тільки у Франції, але і в країнах Нового Світу, дуже хороші варіанти пропонують Австралія, Чилі, ПАР, трохи гірше - Аргентина.
Якщо ви не знаєте, що вважають за краще гості (а в більшості випадків так і відбувається), купуйте загальновідомі і в деякому сенсі універсальні сорти. З Каберне Совіньон, з Мерло, Піно Нуар, Каберне Блан і Шардоне ви точно не промахнетеся. Пряні «специфічні» вина на кшталт Сіра не всім можуть припасти до душі.

Універсальне правило, яке все ж потрібно мати на увазі: чим нижче вартість вина, тим легше промахнутися.


З точки зору змісту цукру краще не відступати від класики - вибирайте сухі і напівсухі з природним вмістом цукру. До «важкої винної артилерії» потрібно ставитися з обережністю. Кріплені вина хороші не для всіх, вони «підуть» тільки як аперитив, але на них варто звернути увагу в прохолодну або дощову погоду.

Хто черговий по вину?


Призначити відповідального за спиртні напої зовсім не зайве, в іншому випадку до моменту приїзду в ресторан армія найближчих друзів може зрідіти. До урочистого застілля однієї пляшки шампанського одноразово повинно вистачити на 7-8 чоловік. Якщо під час фотосесії компанія з 10 чоловік відвідує три місця, то трьох пляшок повинно бути достатньо.
Весілля - це подія, яка організовується в першу чергу для молодят, тому якщо ви самі займаєтеся організацією торжества, робіть те, що буде приємно вам. Справжні друзі обов'язково оцінять ваші зусилля і будуть вдячні, а несправжні - чи варто про них турбуватися в такий день?
Матеріал підготовлений за підтримки проекту

<a href="http://www.yanevesta.ru"> <img src = "http://yanevesta.ru/markup/images/logo_small.png" width = "100" height = "26" border = " 0 "alt =" YaNevesta.ru "/> </a> <div style =" padding-left: 13px; "> <div style =" padding-bottom: 3px; "> <a href =" http: // yanevesta.ru/blog/tips_and_tricks/222.html "style =" color: # B87333; font-weight: bold; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 24px; text-decoration: underline "> Як вибрати правильне вино на весілля </a> </ div> <div style = "padding-bottom: 3px; color: # 787878; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 13px;"> 9 листопада 2014 , 19:23 </ div> <div style = "color: # 000; overflow: hidden; font-size: 13px; line-height: 16px; font-family: Arial, sans-serif;"> <img src = "http://yanevesta.ru/uploads/images/7/c/c/1/962/73c49f37d8.jpg" /> <br/> Весілля - один з найяскравіших моментів життя, який обов'язково повинен залишитися в пам'яті як ідеальний у усіх відношеннях день, тому дрібниць при організації весільного торжества просто не буває. Серед нескінченної низки приготувань потрібно обов'язково звернути увагу на <i> весільний винний бар </ i>. <br/> <br/> </ div> </ div>

9 листопада 2014 року, 19:23

Що подавати до столу, щоб кожен із запрошених залишився задоволений?
Що подавати до столу, щоб кожен із запрошених залишився задоволений?
Скільки і чого купувати?
Вино не по сезону?
Що робити, якщо у вас невеликий бюджет?
Хто черговий по вину?
Справжні друзі обов'язково оцінять ваші зусилля і будуть вдячні, а несправжні - чи варто про них турбуватися в такий день?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: