Як знайти картинку в кращій якості / без копірайту? | YASTREBOVA.RU - Життя президента благодійних фондів

Часто буває важливо знайти копію зображення без копірайту більшого розміру або кращої якості

Часто буває важливо знайти копію зображення без копірайту більшого розміру або кращої якості.

рекомендую сервіс http://www.tineye.com

Про сервіс:

сервіс Tineye (або навіть движок) призначений для пошуку копій зображень в Інтернеті. Ви можете завантажити власну картинку або вказати посилання на вже існуюче зображення в мережі, після чого отримаєте повну інформацію про його використання - де ще можна побачити ту чи іншу фотку, знайти кращі її версії (з більшим дозволом) або навіть подивитися наявні модифікації. В Інтернеті останнім часом є багато так званих «фотожаб», гда автори всіляко перекручуються над вихідним зображенням щоб надати йому інший зміст. Так ось Tineye з легкістю розпізнає подібні зміни і показує вихідну картинку. Тому що система використовує спеціальну технологію ідентифікації зображень. Tineye - перший пошуковик зображень для якого не потрібні ключові слова або метадані.

Для того щоб почати пошук зображення потрібно зайти на головну сторінку сервісу і додати шукане зображення - це може бути картинка, завантажена з робочого столу або посилання на будь-яку фотку в Інтернеті.

Після цього ви отримаєте список результатів. Підсумки пошуку можна буде впорядкувати, послати кому-то посилання. При великому числі картинок є розбиття на сторінці.

Під кожним зображенням є функція порівняння результат з вихідним малюнком. Вельми цікаво часом дізнатися як познущалися на вашим малюнком.

Ось ще одна цікава деталь. Коли ви задаєте зображення для пошуку TinEye створює його унікальну і компактну цифрову підпис або, грубо кажучи, щось на зразок відбитку пальців. Далі відбувається порівняння з даними з бази проіндексованих картинок. Сервіс дозволяє знайти навіть частковий збіг. Саме тому TinEye шукає схожі картинки, але не в прямому сенсі цього слова - тобто не за тематикою або зображених на них об'єктах, а знаходить точні входження шуканої картинки. Тобто в результаті ви отримаєте ті зображення, які створені з вихідного за допомогою вирізання, зміни розміром або самої картинки.

Таким чином, TinEye добре підходить для:

  • знаходження інформації звідки взято те чи інше зображення
  • пошук і відстеження появи картинки онлайн
  • пошук зображень кращої якості і дозволу
  • знаходження сайтів, які використовують ваші фото (можливо, незаконно)
  • виявлення модифікацій картинки

До речі, є спеціальний плагін для браузера Firefox, що дозволяє полегшити механізм пошуку за допомогою TinEye. Після установки в випадаючому меню при кліці на зображенні у вас з'явиться додатковий пункт, який буде відповідати за пошук. Ви зможете на будь-якому сайті відразу ж знайти схожі зображення.

Наостанок за традицією відео:

Радує, що постійно з'являються нові технології для роботи в Інтернеті, які роблять користування мережею простим і зручним. Нещодавно розповідав про пошуку wallpapers за допомогою Google Image Search тепер ось оригінальний двигун від TinEye. Уявіть використання такого механізму на touchscreen столах або, наприклад, фоткала за допомогою телефону якийсь пам'ятник і знаходите в мережі про нього інформацію без будь-яких ключових слів! По-моєму, дуже корисна функція для майбутнього.

джерело:

http://www.web2me.ru/

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: