Як зробити nano SIM для iPhone 5 з micro SIM або звичайною SIM карти?

Перед початком, хочеться зауважити, що не будучи власниками культового iPhone 5 , Ми не мали можливості перевірити наскільки успішно буде працювати вирізана власноруч nano-SIM. Немає ніяких гарантій, що в кінцевому рахунку карта буде повністю працездатною. Крім того, всі вимірювання робилися в ручну і тільки, грунтуючись на математичних знаннях.

культового iPhone 5

І так ми представимо Вам відео одного з користувачів, у якого вийшло вирізати nano SIM з micro SIM. Необхідні розміри були взяті з опису nano SIM. Результат - 100 відсоткове збіг по «габаритам», тому теоретично у карти є всі шанси довести свою придатність для роботи в iPhone 5. Але, звичайно, все ж краще придбати сімку у офіційного постачальника мобільних послуг.

Нижче перегляньте відео-урок:

Увага: перед початком ознайомтеся з додатковою інформацією. І в першу чергу не поспішайте, будьте уважні.

Зрозуміло, що буде куди правильніше придбати оригінальну nano SIM, але якщо це з якоїсь причини не можливо, то ця відео-інструкція буде дуже до речі.

В першу чергу з специфікації nano SIM ми маємо такі габаритні розміри: ширина: 12,3 мм, довжина: 8,8 мм, товщина: 0,67 мм. Для вимірювань під рукою найкраще мати електронний штангельциркулем, тому що звичайна лінійка в даному випадку не підійде.

На сайті ETSI повідомляється, що Nanо SIM можуть бути зроблені різними способами, але всі вони будуть сумісні з діючими стандартами SIM На сайті ETSI повідомляється, що Nanо SIM можуть бути зроблені різними способами, але всі вони будуть сумісні з діючими стандартами SIM. Крім того, підтверджується, що новий дизайн пропонує ті ж функціональні особливості, що і всі SIM-карти.

Для початку виміряйте розміри (ширину, довжину, товщину) картки, яка у Вас є. Це необхідно, для того, щоб мати уявлення, де і скільки треба буде зрізати, щоб зробити з неї саморобну nano-Sim.

Зрозуміло, що розміри деяких micro SIM можуть відрізнятися, але в цілому вони приблизно однакові.

У дослідному зразку розміри micro SIM наступні: ширина - 14,99 мм, довжина - 12,03 мм, товщина - 0,81 мм. Довелося зрізати по ширині 2,69 мм, в довжині 3,28 мм. Найважче виявилося зменшити картку на 0,14 мм по товщині.

Для «хірургічної маніпуляції» по довжині і ширині використовувалися звичайні ножиці. Для зменшення товщини карти підійшла наждачний папір.

Для зменшення товщини карти підійшла наждачний папір

Підганяючи габаритні параметри, необхідно періодично звіряти розміри за допомогою штангельциркулем. Все виконується акуратно і обережно, тому що будь-яка помилка в підгонці може привести до руйнування самого чіпа.

У підсумку вийшло карта дуже нагадує собою справжню nano SIM У підсумку вийшло карта дуже нагадує собою справжню nano SIM. Звичайно, не варто поспішати, бо працездатність такої «саморобки" не перевірялася, тому не рекомендуємо відразу сідати і різати наявну сімку до того, як придбаєте легендарний iPhone 5. В іншому випадку відновити її вже буде не можливо. Нагадаємо, що працездатність карти перевірялася тільки на Nokia. В результаті апарат виявив «нову» SIM-карту, що в принципі гарантує високий шанс успішного закінчення операції.

І на останок - дружня порада, для початку спробуйте зробити nano SIM зі старої або непотрібної сім-карти.

І на останок - дружня порада, для початку спробуйте зробити nano SIM зі старої або непотрібної сім-карти

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: