Як зробити пропозицію дівчині

Пропозиція руки і серця - хеппі енд в історії кохання двох люблячих сердець. Дівчата чекають цього моменту з нетерпінням, часто здається, що ось зараз він скаже найважливіші на світі слова. Але, на жаль ... Але ж це так не просто, зробити пропозицію своїй обраниці. Можливо часто юнаки тягнуть, тому що для них шлюб більш відповідальна справа, ніж для романтичних представниць жіночої статі. Все-таки чоловік - глава сім'ї. Крім того страшно, а раптом відмовить ?!

Дивіться ще:

Влаштуйте для своєї дівчини гарне, несподіване і романтичне пропозицію вийти заміж. Таке, про який вона пам'ятатиме все життя, розповідати вашим дітям і онукам. І яке стане гарантом вашої любові і серйозних намірів. Доведіть своїй обраниці, що ви - чоловік, здатний на Вчинок, а ще й романтик, прекрасний принц, якого вона чекала все життя! А якщо свідченням цього буде гарне відео ролик, він стане першим в архіві вашої майбутньої сім'ї.

Відео, представлене на сторінці, знімалося нашої відеостудією спільно з агентством «Даруй вчинок» в Ростові-на-Дону. В арсеналі агентства для закоханих є безліч перевірених варіантів, як допомогти молодим людям зробити пропозицію руки і серця красивим і оригінальним. А так же організація інших Вчинків (саме з великої літери!): Романтичне побачення, наприклад, на даху, виконання бажань або лазерне шоу для коханої людини.

Трохи прагматизму. Відеоролик про красивому реченні руки і серця можна буде показати потім на весільному банкеті замість Історії кохання. Таким чином заощадите на відеозйомці і порадуєте гостей. А в тому, що після красивого і незвичайного пропозиції одруження відбудеться, сумніватися не доводиться! Жодна, навіть сама примхлива дівчина не встоїть перед такою пропозицією.

Отже, можна зв'язатися з агентством «Даруй вчинок», придумати щось самому або звернутися в відеостудію «Успіх» в Ростові-на-Дону або в Москві. Наші сценаристи завжди запропонують вам щось цікаве.

Телефонуйте і замовляйте відеопрезентацію: в Москві: +7 (903) 188 43 42 або +7 (926) 725 07 17
в Ростові-на-Дону: +7 (903) 402 79 05
[email protected]

Крім того страшно, а раптом відмовить ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: