Антивірус Касперського тепер можна легально скачати безкоштовно

Компанія «Лабораторія Касперського» випустила безкоштовну версію свого антивіруса. За словами виробника, рішення розроблено на основі тих же технологій, що використовуються в платних продуктах. На відміну від останніх, безкоштовний антивірус володіє тільки базовими можливостями.

На відміну від останніх, безкоштовний антивірус володіє тільки базовими можливостями

Завантажити антивірусне рішення можна на офіційному порталі виробника. Антивірус перешкоджає інсталяції на комп'ютер користувача шкідливого ПО, очищає вже інфікований контент, а також повідомляє про інтернет-ресурсах, здатних завдати шкоди комп'ютеру. Програма включає файловий і веб-антивірус, автоматичне оновлення і т.д. Крім того, рішення сумісно з антивірусними продуктами від інших виробників.

Згідно з інформацією експертів ЛК, на комп'ютерах і інших пристроях близько 50% російських користувачів відсутні будь-які засоби захисту, що сприяє поширенню троянів.

За словами представника «Лабораторії Касперського» Андрія Мохол, випробування безкоштовного антивіруса проводяться вже три місяці. За цей час продукт завантажили 200 тис. Користувачів.

Користувачів

В даний час рішення пропонується тільки російською мовою. В майбутньому антивірус планується запустити в Україні та Китаї.

Крім того, розробники представили платний антивірус Kaspersky Anti-Virus. Вартість річної ліцензії на два комп'ютери становить 1 320 рублів. На відміну від безкоштовної версії, стандартна програма має розширені можливості. Наприклад, антивірус запобігає інфікуванню комп'ютера здирницькі ПО, оперативно проводить аналіз сумнівних файлів і надає віртуальну клавіатуру для введення номерів банківських карт, паролів і інших даних.

У грудні минулого року фахівці ЛК попередили користувачів про новий вид інтернет-шахрайства, в ході якого зловмисники використовували логотипи і назви відомих російських банків для обману користувачів. В рамках шахрайської схеми злочинці пропонують користувачам перевести гроші, нібито виграні в проведеної банком акції на карту, але замість цього викрадають дані платіжної карти. За останній час дослідники «Лабораторії Касперського» виявили понад тисячу інтернет-сторінок, задіяних в даній шахрайську схему.

Завантажити безкоштовний Антивірус Касперського .

Дивіться також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: