Автозапуск програм Windows

  1. Що ж таке автозапуск програм Windows?
  2. Як же налаштувати автозапуск Windows?
  3. Програма для збирання системи AnVir

Будь-якого комп'ютерного користувача завжди радує швидкість і правильність роботи нового ПК або ноутбука

Будь-якого комп'ютерного користувача завжди радує швидкість і правильність роботи нового ПК або ноутбука. Вся справа в тому, що новенький ПК забезпечений тільки мінімальною кількістю програм, які були внесені в систему самим виробником.

Використовуючи комп'ютер, власник встановлює улюблені програми , Програми, ігри, кодеки, додаткові налаштування і багато іншого. І як правило, з плином часу сповільнюється не тільки завантаження операційної системи при включенні, але також запуск і робота програм.

Але, виявляється, не тільки ми засмічуємо нашу оперативну пам'ять, беруть в цьому участь і розробники програм. Яким чином, запитаєте ви. Кожен розробник прагне зробити свою програму кращою, незамінною. А з метою її якнайшвидшого запуску, при установці багато програм додаються в автозапуск Windows. Ви про це можете і не здогадуватися. І якщо ви давно не встановлювали операційну систему і не чистили автозапуск програм Windows, то разом з Windows можуть запускатися не 1-2 програми, а кілька десятків.

Що ж таке автозапуск програм Windows?

Автозапуском програм Windows називається автоматичний запуск програми разом з запуском Windows, тобто при включенні ПК. Яскравим прикладом програми з таким типом запуску є антивірус. Кожен раз, коли ви вмикаєте свій комп'ютер ви бачите, що антивірусна програма вже працює, але ви не керуєте її включенням це відбувається автоматично. Найчастіше у багатьох користувачів разом з Windows запускається і Skype.

Це дуже зручно адже іноді ми можемо забути його включити і навіть не будемо знати намагався нам хтось написати, зателефонувати чи ні. Для кожної людини може бути свій набір програм, який необхідний в щоденній роботі. Але мабуть, багато хто погодиться, що не всі встановлені програми потрібні нам щодня. А, відповідно, їх запуск можна і не проводити при кожному включенні.

Можна виділити кілька шляхів потрапляння різних додатків в автозапуск:

  1. Програма додається в автозавантаження самостійно в момент її установки на наш ПК;
  2. В процесі установки ми не знімаємо галочку з пропозиції додати програму в автозапуск;
  3. Ми самостійно додаємо додаток в автозапуск. Зробити це можна або через налаштування додаток, або через автозагрузку Windows.

Активні програми відображаються в треї або на панелі завдань поруч з годинником. Досить часто недосвідчені користувачі після запуску системи відкривають трей і починаю закривати непотрібні програми. Це досить незручно, займає час, а іноді з підвисанням комп'ютера ще й псує нам нерви і настрій. Більш досвідчені користувачі вже знають, що можна налаштувати автозавантаження під свої бажання і потреби.

Як же налаштувати автозапуск Windows?

Автозапуск можна знайти в програмі «Конфігурація системи». А ось відкрити вікно програми ви зможете, використовуючи кілька шляхів. У меню «Пуск» можна вбити аналогічну пошукову фразу, а в результатах пошуку вибрати необхідну програму. Другий шлях також починається з меню «Пуск», але потім нам необхідно використовувати команду Виконати, а рядок заповнюємо фразою «msconfig».

У вікні «Конфігурація системи» одна з вкладок називається «Автозавантаження». У довгому списку програм можна знайти назву тих додатків, які ми бажаємо відключити. Процедура відключення зводиться до того, що необхідно зняти галочку з тих програм, запуск яких не потрібен. Після цього необхідно підтвердити свої настройки натиснувши на кнопку «Застосувати» і «ОК».

Потім вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Перезавантаження зовсім не обов'язкова, настройки вступлять в силу після наступного включення ПК, так що вибір дії залишається за вами.

Програма для збирання системи AnVir

Додаток AnVir пропонує нам зручний інтерфейс для контролю швидкості комп'ютера, повного контролю усіх процесів, що відбуваються, а також моніторинг працюючих програм і іншого, контроль автозавантаження.

Закладка «Автозавантаження» є і в безкоштовній версії програми TaskManager, в якій ви також знайдете список програм з включеною або відключеною автозавантаженням. Крім цього, програма дозволяє нам ознайомити і з іншою інформацією по кожному окремому програмному забезпеченню. Так, ми можемо дізнатися найменування програми, яким чином вона запускається на нашому ПК, рівень ризику, час відкладеної завантаження, стан автозапуску для програми та багато іншого. Більш детальну інформацію про сам додатку, його роботі і відкритих вікнах ми можемо побачити після подвійного клацання по назві.

Більш детальну інформацію про сам додатку, його роботі і відкритих вікнах ми можемо побачити після подвійного клацання по назві

У цьому розділі ми можемо прибрати з автозапуску програми, які нам не потрібні. Серед інших корисних можливостей варто відзначити відкладену автозагрузку. Використовувати відкладену завантаження ми можемо використовувати для будь-якої програми.

У чому ж плюси таких махінацій? Вся справа в тому, що одночасний запуск системи та програм з автозавантаження уповільнює включення ПК, а якщо таких програм багато і пам'яті їм потрібно теж чимало, то розподіл оперативної пам'яті відбувається не дуже швидко. Для кожної програми з відкладеним запуском ми можемо поставити свій часовий інтервал. Це дозволить набагато швидше запуститися системі, а потім по черзі запуститися кожному з потрібних нам додатків.

Якщо ви зацікавлені в швидкості роботи вашого ПК, то можете регулярно перевіряти нові додавання в автозавантаження. Це дозволить вам прибирати зайве елементи відразу після їх появи.

Аналогічно диспетчеру задач AnVir має ще дві вкладки «Додатки» і «Процеси». У першій відображаються всі програми, які мають вікно. Тут можна провести над ними ряд дій. У той же час друга вкладка відображає всі процеси, що відбуваються, тільки інформації в AnVir представлено куди більше, ніж в стандартному «Диспетчері завдань».
Серед всієї інформації, яка надається користувача програмою легко обчислити які програми потраплять в категорію шкідливих.

Потрібно тільки бути уважними. А при появі будь-яких сумнівів процес або додаток можна відключити або призупинити до того моменту поки буде з'ясовуватися його доброякісність. Додатковий сервіс VirusTotal, вбудований в AnVir, дозволяє перевірити додаток усіма відомими антивірусами. Після чого буде досить просто вирішити чи потрібна вам надалі та чи інша програма.

Можливості програми великі і при бажанні її ще можна вивчати. Що стосується автозавантаження, то ви її можете і захистити. AnVir дозволяє не тільки видаляти додатки з автозапуску і з вашого ПК, а й захищати автозагрузку від повторної появи в ній програми «Захист автозавантаження».

Використовуйте програму і забудьте про погану швидкості роботи комп'ютера.

Що ж таке автозапуск програм Windows?
Як же налаштувати автозапуск Windows?
Що ж таке автозапуск програм Windows?
Як же налаштувати автозапуск Windows?
У чому ж плюси таких махінацій?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: