Безкоштовні стоки фото, відео, іконок і музики для ваших інтернет-проектів: 5 відмінних сайтів

  1. Pexels: Безкоштовні фотографії та відеоролики
  2. Bensound: Авторська музика для YouTube-відео
  3. Vimeo Free HD: Футажи для відеомонтажу у високій роздільній здатності
  4. Flat Icon: Безкоштовні значки
  5. All The Free Stock Безкоштовний медіаконтент на будь-який смак

Останнім часом захисту авторських прав стало приділятися значно більше уваги, ніж раніше. У століття цифрових технологій використання зображень, на публікацію яких у вас немає законних прав, загрожує негативними наслідками. Завжди є ймовірність того, що хтось наткнеться на нелегально опубліковану картинку. У кращому випадку вас можуть пожурити за піратство, а в гіршому - подати в суд за порушення авторських прав.

У кращому випадку вас можуть пожурити за піратство, а в гіршому - подати в суд за порушення авторських прав

Якщо ви хочете знайти підходяще готове зображення, наприклад, для свого сайту, радимо звернутися до ресурсів, що пропонують картинки, дозволені для публічної публікації. Те ж саме стосується відео, музики, іконок і т.д. Де ж знайти все це? Пропонуємо вашій увазі п'ять сайтів, звідки ви можете спокійно брати стокові зображення і інший медіаконтент, не турбуючись про авторські права їхніх творців.

ПО ТЕМІ: 10 повсякденних речей з жахливим дизайном, які треба винайти заново .

Pexels: Безкоштовні фотографії та відеоролики

Pexels: Безкоштовні фотографії та відеоролики

Pexels є одним з кращих сайтів, що пропонують стокові зображення і відео, скачати які можна безкоштовно і без реєстрації. Що важливо, кожна фотографія або ролик супроводжується чіткою інструкцією, яка б пояснила, як саме її можна використовувати. Крім того, Pexels є агрегатор, що збирає в одному місці стокові зображення з декількох сайтів.

Bensound: Авторська музика для YouTube-відео

Bensound: Авторська музика для YouTube-відео

Напевно ви навряд чи коли-небудь чули про проект Bensound . Проте, коли ви зайдете на цей сайт, ви дуже здивуєтеся, чому про нього до цих пір не сурмлять на всіх кутах. Bensound надає авторську музику для всіх, хто займається створенням роликів для YouTube та інших медіапроектів. За музику платити не треба, головне - вказати в своєму творі її автора.

Інтерфейс сайту дуже простий і зрозумілий. Фільтри дозволяють шукати музику за кількома параметрами: дата додавання, жанру і ключові слова. Перед завантаженням кожен аудіофайл можна прослухати.

ПО ТЕМІ: Шукаєте шпалери для двох моніторів (екранів)? Ці 8 сайтів допоможуть вам знайти найкращі зображення .

Vimeo Free HD: Футажи для відеомонтажу у високій роздільній здатності

Vimeo Free HD: Футажи для відеомонтажу у високій роздільній здатності

Vimeo довгий час вважається головним конкурентом YouTube. Професійні творці відеороликів воліють публікувати свої творіння саме там, тому що Vimeo привертає справжніх любителів відеомистецтва.

На сайті існує ціла група відеографів, готових поділитися своїми футажами з будь-яким бажаючим. В даний час група не така активна, як раніше, але в ній, як і раніше є ціла колекція коротких відеороликів.

Якщо ви хочете що-небудь більш «свіженьке», зверніться до груп на Vimeo, що пропонують Футажі, ліцензовані організацією Creative Commons. Однак перш, ніж використовувати ролик, уважно ознайомтеся з умовами Creative Commons. Крім іншого, безкоштовний відеоконтент можна скачати з сайту The Public Domain Project. Ресурс надає велику колекцію відео, ліцензія на яке вже минула.

Flat Icon: Безкоштовні значки

Flat Icon: Безкоштовні значки

Якщо ви хочете оновити дисплей комп'ютера або мобільного пристрою, немає нічого кращого, ніж завантажити нові іконки. Крім того, різні значки можна використовувати для оформлення флаєрів, візитних карток, бланків тощо.

В даний час Flat Icon є, мабуть, найкращим сайтом, який пропонує велику колекцію безкоштовних іконок. Всі зображення доступні в декількох форматах - SVG, PNG, EPS і PSD. Ресурс дозволяє завантажувати як окремі значки, так і цілі пакети.

All The Free Stock Безкоштовний медіаконтент на будь-який смак

All The Free Stock Безкоштовний медіаконтент на будь-який смак

Якщо ви не хочете витрачати свій час на відвідування всіх вищезазначених сайтів, можете сміливо скористатися тільки одним. All The Free Stock пропонує всілякі стокові картинки, відео, макети, звукові ефекти, шрифти, значки тощо.

Дивіться також:

Де ж знайти все це?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: