Чи не працює інтернет на айФоні

 1. Як визначити проблему
 2. Чому перестав включатися LTE
 3. Є покриття мережі, але інтернет не працює
 4. Якщо пропав значок 3G
 5. Проблеми з мережею передачі даних
 6. Як підключити режим модему
 7. Що робити, якщо смартфон перестав приймати стільниковий зв'язок

Компанія Apple виробляє висококласні смартфони, але це не виключає проблему, з якою іноді стикаються користувачі гаджетів - не працює інтернет на айФоні. Проблема виникає з різними операторами мобільного зв'язку. Найчастіше виною тому некоректні налаштування, але зустрічаються і більш серйозні причини. Керуйтеся простими інструкціями, щоб зрозуміти, чому іноді погано працює інтернет на смартфонах і як можна усунути несправність iPhone самостійно.

Керуйтеся простими інструкціями, щоб зрозуміти, чому іноді погано працює інтернет на смартфонах і як можна усунути несправність iPhone самостійно

Як визначити проблему

Проблеми з безлімітним мобільним інтернетом досить просто відрізнити від будь-яких інших. Основні ознаки неполадок:

 • ви не можете вийти в інтернет на своєму айФоні (через 3G, LTE або Wi-Fi)
 • не включається режим модему (або iPhone не працює як точка доступу Wi-Fi)
 • працює інтернет з перебоями або при наявності значка підключення на екрані мобільного телефону не відображаються сторінки

Якщо ви зіткнулися з системною помилкою, досить перезавантажити смартфон - після включення функція безлімітного інтернету повинна запрацювати як завжди. Також іноді допомагає переключення в режим «Літак», а потім повернення в звичайний режим. Якщо прості дії не допомогли, помилку слід шукати в налаштуваннях телефону, софт або «залізі».

Чому перестав включатися LTE

Причини, через які не працює інтернет на айФоні, бувають різними. Найбільш поширені проблеми, з якими стикаються користувачі iPhone:

 • помилка в параметрах бездротової мережі або з'єднання 3G
 • помилка системи iOS
 • апаратні поломки Айфона
 • некоректна робота SIM-карти

У більшості випадків (особливо якщо мова йде про неполадки програмного характеру) виправити ситуацію можна самостійно.


Є покриття мережі, але інтернет не працює

Помилки в з'єднанні LTE найчастіше лунають із боку оператора мобільного зв'язку. Як правило, подібна проблема виникає після жорсткого перезавантаження пристрою або скидання налаштувань. Навіть при хорошому покритті мережі безлімітний інтернет може не функціонувати. Відрізнити цю проблему від інших легко - в рядку стану відображається антена мережі, але пропадає значок. Виправити ситуацію допоможуть наступні дії:

 • зайдіть в настройки Айфона
 • виберіть вкладку «Стільникова мережа»
 • знайдіть меню «Передача даних»
 • надрукуйте APN і ім'я користувача, попередньо уточнивши їх у вашого стільникового оператора

Однак перш ніж перевіряти настройки, переконайтеся, що у вас оплачений інтернет, є покриття мережі, а оператор надає цю послугу. Уточніть деталі про тарифи на мобільний зв'язок. Якщо у вас часто некоректно працює інтернет, обговоріть технічну допомогу зі стільниковим оператором. Деякі користувачі, щоб усунути виникаючі проблеми, змінюють оператора мобільного зв'язку на більш підходящого.

Якщо пропав значок 3G

Коли значок 3G в рядку стану відображається, але браузер не завантажує сторінки, слід виключити проблему з браузером. Найпростіше завантажити всі пропоновані оновлення на додаток або видалити його і встановити заново. Якщо ви використовуєте стандартний браузер, спробуйте виконати наступні кроки:

 • відключити javascript в браузері
 • перезавантажити телефон (Power + Home)
 • закрити браузер, двічі натиснувши на клавішу Home і змахнувши вкладку додатки свайпом вгору

З поганої завантаженням сторінок і переходом по посиланнях зіткнулися багато власників айфонів після оновлення операційної системи до версії 9.3. Оновлення системи iOS до останньої версії допоможе вирішити проблему.

Описані вище способи актуальні тільки в тому випадку, якщо неполадка викликана помилкою браузера, а з боку стільникового оператора немає проблем з мобільним зв'язком LTE. Якщо все ж пропадає значок мережі або передачі стільникових даних, слід шукати інші причини.

Проблеми з мережею передачі даних

Підключення до інтернету може бути відсутнім, якщо мережа передачі стільникових даних відключена. Подивіться в параметрах мобільного телефону - якщо вона відключена, то пропадає значок в рядку стану. Щоб підключити мережу, виконайте наступні дії:

 • зайдіть в меню налаштувань підключення
 • упевніться, що в пунктах «Стільникові дані» і «Включити 3G» повзунок знаходиться в активованому стані
 • при необхідності включіть передачу стільникового інформації

Навіть якщо стільниковий зв'язок працювала справно, покриття мережі може бути різним, через що смартфон не скрізь приймає сигнал. Оператори не можуть забезпечити однаково хороший стільниковий прийом в різних частинах міста. Якщо значок 3G змінюється на Е або Н +, це не вважається несправністю.

Як підключити режим модему

Якщо мобільний інтернет на вашому смартфоні не функціонує в режимі модема або ж апарат не дозволяє підключитися до мережі в режимі точки доступу, переконайтеся, що відповідна функція включена. Зробити це просто:

 • зайдіть в меню налаштувань
 • виберіть пункт «Режим модема» або «Стільникові дані» - «Режим модема»
 • повзунок у включений стан
 • перевірте налаштування і пароль, який згенерує ваш мобільний телефон

Якщо все в порядку, слід перезавантажити телефон. Зазвичай функція режиму модему після цього відновлюється. Ті ж самі дії рекомендується виконати за відсутності можливості створення доступу. Ще один спосіб - скидання налаштувань до заводських з подальшим введенням всіх параметрів вручну.

Що робити, якщо смартфон перестав приймати стільниковий зв'язок

Якщо ви перезавантажили телефон і навіть скинули його до заводських налаштувань, а неполадки все одно залишаються (значок 3G відсутня в рядку стану, доступу до інтернету немає), проблема може критися в апаратної частини смартфона. Починка бездротового модуля або інших елементів своїми силами може призвести до пошкодження пломб виробника, тому з айфона на гарантії краще відразу звертатися в сервісний центр.

Якщо ви не хочете довго чекати, то перевірити настройки і відремонтувати гаджет, в якому є проблеми з покриттям мережі або відсутній доступ до безлімітного інтернету, допоможуть зареєстровані на Юду виконавці, які виконують ремонт iPhone . Вони працюють зі смартфонами на високому професійному рівні:

 • відновлюють телефони фірми Епл протягом багатьох років, тому виконують завдання професійно
 • швидко діагностують будь-які неполадки в мобільному інтернеті
 • мають досвід підключення всіх операторів стільникових мереж

Досвідчені майстри швидко перевірять роботу оператора мобільного зв'язку і усунуть всі неполадки. Якщо не працює інтернет на айФоні, зверніться до фахівців сайту youdo.com, залишивши заявку на цій сторінці.

Виберіть модель iPhone

Ціни від 1500 рублів

Ціни від 1300 рублів

Ціни від 1000 рублів

Ціни від 1000 рублів

Ціни від 650 рублів

Ціни від 650 рублів

Ціни від 600 рублів

Ціни від 500 рублів

Ціни від 500 рублів

Ціни від 300 рублів

Ціни від 300 рублів

Ціни від 300 рублів

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: