Де зберігаються фото і відео, імпортовані в програму Фото на Mac

  1. Як і де додаток Фото зберігає фотографії і відео
  2. Принцип недеструктивного редагування в Фото

Додаток Фото на Mac має досить велику кількість тонкощів пов'язаних зі зберіганням і редагуванням даних . У цьому матеріалі ми розповімо, де зберігається Медіатека Фото, як там розташовуються і упорядковано файли, чому не видно змін в файлах, створених в додатку і які нюанси треба знати при роботі з ним.

редагуванням даних

ПО ТЕМІ: Google Фото: «висока якість» або «оригінал», чим відрізняються тарифи і який вибрати?

Як і де додаток Фото зберігає фотографії і відео

Будь-які зображення або відеоролики, імпортовані в програму Фото, зберігаються у власній медіатеку програми. За фактом, відбувається копіювання даних, а саме тому після перетягування медіафайлів у вікно Фото та завершення процесу імпорту ви можете спокійно видаляти папку з оригіналами в Finder.

За замовчуванням, бібліотека зберігається в папці Зображення, розташованої в ваш обліковий запис macOS і називається вона Медіатека Фото.photoslibrary (Photos Library.photoslibrary). Бібліотека представлена ​​у вигляді єдиного цілого файлу в Finder, але насправді це всього лише специфічний елемент містить набір фізичних папок.

Бібліотека представлена ​​у вигляді єдиного цілого файлу в Finder, але насправді це всього лише специфічний елемент містить набір фізичних папок

Щоб відкрити бібліотеку Фото і подивитися її вміст клікніть по файлу правою клавішею миші та виберіть пункт меню «Показати вміст пакета». Провідник покаже приховані директорії і файли бібліотеки.

Провідник покаже приховані директорії і файли бібліотеки

Коли потрапите в бібліотеку через Finder і відкриєте папку «Masters», ви зможете побачити папки відсортовані за роком, місяцем і дня їх створення, так що шукати потрібні зображення куди зручніше через сам додаток Фото. Крім того, Finder відобразить тільки оригінали зображень і відео, незалежно від того чи застосовували ви до них інструменти редагування (обрізка, фільтри та інші настройки). Цей момент ми розпишемо в окремому розділі цього мануала.

Цей момент ми розпишемо в окремому розділі цього мануала

Якщо ніяких файлів в папці «Masters» не виявилося, значить ви відключили автоматичне копіювання файлів в медіатеку програми Фото при імпорті. Необхідно очистити бібліотеку і заново перетягнути файли у вікно програми.

УВАГА! Ні в якому разі самостійно не редагуйте файли всередині бібліотеки через Finder! В іншому випадку додаток Фото може втратити як деякі зміни або настройки, так і зіпсувати або зовсім видалити бібліотеку з даними.

Бібліотеку Фото можна переміщати як в інше місце диска, так і на інший диск або Mac, копіювати за допомогою Time Machine або робити резервну копію в будь-який надійне місце. При переміщенні на інший диск, переконайтеся в тому що він відформатований в потрібний формат файлової системи, інакше ви не зможете використовувати медіатеку iCloud (iCloud Photo Library).

ПО ТЕМІ: Як скачати музику з Вконтакте на комп'ютер Mac і Windows - 3 способи .

Принцип недеструктивного редагування в Фото

Попередній менеджер фотографій iPhoto , Перед редагуванням зображень, створював копію оригінального файлу і вже над ним виробляв всі маніпуляції. Причому кожне нове дію, будь-то обрізка або застосований фільтр, створював нову копію файлу. Через це дисковий простір використовувалося нераціонально. Це було зроблено на догоду безпеки - ви завжди могли відкотитися на будь-який етап редагування або зовсім отримати оригінальний файл.

У додатку Фото був інтегрований більш вдосконалений механізм економії дискового простору не порушуючи принцип недеструктивного редагування зображень. Замість того щоб створювати кожен раз нову копію файлу з черговою зміною, додаток зберігає всі команди в спеціальний скрипт в форматі AAЕ. Такий файл займає мінімальну кількість простору.

Дивіться також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: