Dr.Web CureIt - скачати Доктор Веб Курейт безкоштовно

Версія програми: 11.05.2019. поширюється:

Безкоштовно. Розмір: 140 MB.
Операційна система: Windows. Завантажень 107 226.
Останнє оновлення: 2019-05-11.

Dr.Web CureIt! - безкоштовна лікує утиліта для лікування і профілактики зараження комп'ютера шкідливим програмним забезпеченням, таким як віруси і руткіти. Безкоштовна програма, яка має простий і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, завдяки чому її зможе експлуатувати будь-який користувач.

Скачайте лучан утиліту Доктор Веб Курейт безкоштовно! Завантажити та встановити останню версію програмного забезпечення для сканування і видалення вірусів з комп'ютера.

призначення

Даний софт не є антивірусом - це сканер, який може виявити загрозу у вигляді небезпечного вірусу. Видалити самостійно він може тільки rootkit і шпигунські програми. Крім глобальної перевірки всієї системи, це просте додаток може зробити вибіркову перевірку окремих файлів або папок, а також помістити під карантин об'єкти, імовірно заражені вірусом. Після потрапляння в карантин, цим об'єктам буде заборонена будь-яка діяльність, у вигляді запиту до оперативної пам'яті або звернення до інших додатків. Якщо файл був поміщений в карантин випадково, або вилікуваний антивірусною програмою, то його можна буде витягти і продовжити роботу. Управління карантином здійснюється за допомогою спеціальної вкладки.

Інтерфейс CureIt! повністю відповідає зовнішньому вигляду і функціональним особливостям антивіруса Dr.Web, тому як обидва продукти були розроблені на одному двигуні.

Особливості

Програма не має автономного режиму роботи, тобто її можна запустити, провести перевірку, а потім закрити. Оскільки утиліта безкоштовна, то використовувати її можна скільки завгодно раз, але для коректної роботи слід завантажити актуальну версію з сайту розробника. Оновлення, як автоматичного, так і ручного, не передбачено. Програмний код цього продукту не надано у відкритий доступ, на відміну від численних аналогів, тому використовувати утиліту в будь-яких цілях, окрім як проводити перевірку і лікування свого комп'ютера, заборонено.

У даної утиліти є одне істотне обмеження - призначене для користувача угода має на увазі згоду клієнта на участь у програмі поліпшення якості продукції марки Dr.Web. А це означає, що після установки, програма зможе збирати інформацію про користувача з його комп'ютера і відправляти її в центр обробки даних. Незважаючи на те, що законодавство обмежує програмами перелік даних, які вони можуть збирати з особистого ПК користувача, цей момент залишається вельми неприємним. В інших програмах, які також безкоштовні, виконання цього пункту користувальницької угоди є виключно добровільним.

Зверніть увагу, що Доктор Веб Курі не є антивірусним програмним забезпеченням для захисту комп'ютера в режимі реального часу. Рекомендуємо перейти в розділ " безкоштовні антивіруси ", Вибрати і завантажити одне із запропонованих програм.

Скачайте Доктор Веб Курейт безкоштовно. Лікує утиліта з легкістю очистить Ваш комп'ютер від вірусів і будь-яких шкідливих, рекламних файлів, які можуть завдати шкоди вашій системі.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: