Експорт даних з QUIK

 1. Налаштування експорту для ледачих
 2. Якщо не працює експорт ... або пара рад
 3. Як експортувати з QUIK`а еталонні дані

Для отримання даних з Квик в Омегу в режимі он-лайн необхідно налаштувати експорт котирувань в Квік. Для це робимо наступне:

 1. У Квік йдемо в головне меню: Експорт даних-Дані для технічного аналізу.
 2. Натискаємо кнопку додати і вказуємо параметри додається символу. Назва символу має в точності збігатися з назвою в ГлобалСевере.
  Для отримання даних з Квик в Омегу в режимі он-лайн необхідно налаштувати експорт котирувань в Квік
 3. Після цього натискаємо Почати висновок і котирування пішли в Омегу.

Якщо Ви включили висновок після початку торгів, і вся історія захиталася в одну свічку - читайте нижче як це виправити.

Налаштування експорту для ледачих

Я розумію, що забити 50 токарів, справа не проста. :-) Тому пропоную зробити наступне. Спочатку додайте хоча б 1 символ для експорту. Потім скачайте файл metastok.dat (Я знаю як правильно пишеться акція по-англійськи =)) скопіюйте його в папку Квик. Перезапустіть квік. О, диво, весь експорт натсроен, включаючи ФЬЮЧЕ!

Якщо не працює експорт ... або пара рад

 1. Подивіться запущений процес winros.exe в пам'яті. Саме він віддає котирування ГлобалСерверу. Іноді треба просто перезапустити квік і він підвантажиться.
 2. В системі ТА немає Омеги і Метасток. Перезапустіть комп'ютер - це допомагає.
 3. У Windows Vista дуже часто з'являється повідомлення про помилку, пов'язану з Метасток. Віста просто не дозволяє кивку запустити winros.exe. Встановіть квік в кореневій каталог.
 4. В Связь-Доступні з'єднання поставте галочку Відновлювати зв'язок автоматично. Тепер після обриву з'єднання квік сам його відновить і докачати котирування. Не міняйте порти під час експорту - Істо почне закачуватимуться з самого початку.
 5. При перекладі ГлобалСервера в режим он-лайн замість з'являється ERROR - прочитайте ще раз розділ Установка Омеги (для користувачів Вісти).
 6. Якщо нічого не допомагає, прочитайте, нарешті, інструкцію! Жарт. Зателефонуйте в техпідтримку Квик . Там оперативно Вам допоможуть.

Як експортувати з QUIK`а еталонні дані

За замовчуванням Omega позначає отримані дані з QUIK`а системним часом. Тому, якщо експорт котирувань включається після початку торгової сесії, всі дані з початку торгів до теперішнього часу позначаються поточним часом. Природно, інтрадейная історія котирувань летить під три чорти. Побороти цей глюк можна, скориставшись недокументованими можливостями програми Omega Research. Правда ця технологія дещо нагадує танці шамана з бубнами, але інший мені поки невідомо.

Отже, щоб дані завжди мали час біржі робимо наступне. У системний реєстр додаємо ключ:
[HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Omega Research \ Server \ DBC Online SubServer.DBC Online]
«USEPCCLOCK» = "NO"
Це ще не все. Щоб Omega Research не тільки отримувала еталонні дані з біржі, а й коректно малювала графіки, слід використовувати наступну схему запуску програм:

 1. Запуск ІС QUIK.
 2. Перекласти системний час на 0 годин.
 3. Запуск в режимі офф-лайн Omega Research.
 4. Відкрити необхідні робочі області (work space).
 5. Перевести в режим он-лайн Global Server.
 6. Повернути системне час назад.
 7. Включити експорт даних в систему технічного аналізу в QUIK (Експорт даних-Дані для технічного аналізу-Почати висновок).
 8. Запустити AutoTrade. Включити автоматичний режим.
 9. В ІС QUIK включити імпорт транзакцій з файлу (Торгівля-Імпорт транзакцій з файлу-Почати обробку).

Після цього система готова до торгівлі!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: