HOW-TO: Як автоматично включати комп'ютер і виконувати завдання за розкладом

Якщо ти любиш все автоматизувати і уявляти собі, що живеш в кіберпанковські майбутньому, то тебе напевно зацікавить можливість навчити комп'ютер самостійно включатися вранці, відкривати новинні сайти, врубать музику і робити інші корисні речі.

Включити комп можна всього декількома способами. Перший з них - через BIOS. Другий - через софт, але саме включити в такий спосіб не вийде, тільки вивести зі сну (за фактом він все одно буде включений). Якщо ти так і так не вимикаєш машину на ніч, то це не проблема. А от якщо не хочеш, щоб комп'ютер шумів і витрачав електрику, то автоматично включатися він зможе, тільки якщо матплата підтримує таку функцію. Перевірити це просто: потрібно зайти в CMOS Setup і пошукати там параметр Power Management Setup. Усередині повинен бути параметр Power-On by Alarm, якому ми призначимо значення Enabled і тим самим дозволимо включати комп'ютер за розкладом. Зазвичай після виставлення цього пункту стають доступні пункти з тонким налаштуванням часу включення.

Зазвичай після виставлення цього пункту стають доступні пункти з тонким налаштуванням часу включення

BIOS

Після збереження значень комп'ютер буде включатися самостійно. А для настройки виключення за розкладом і запуску програм є вже маса варіантів. Якщо зовсім не морочитися, то можна скористатися стандартним планувальником завдань Windows і напише трохи bat. Але я б запропонував замість цього використовувати xStarter : Це дуже легка програмка, в якій можна налаштувати купу всього.

xStarter

Тут можна писати свої макроси, причому навіть зі складною логікою і використанням умовних переходів, вибирати різні дії з уже готових шаблонів і багато іншого. Застосування цієї програми можна знайти як на домашньому комп'ютері, так і на робочому. Серед можливостей xStarter:

  • виконання файлових операцій;
  • розширений планувальник завдань;
  • забезпечення схоронності даних;
  • відстеження змін файлів і каталогів;
  • створення і запуск макросів Windows;
  • синхронізація каталогів;
  • робота з електронною поштою, файлами по FTP і HTTP;
  • ну і звичайно, запуск програм за розкладом.

Як бачиш, не так вже й складно організувати автоматику. А користі - сила-силенна!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: