Компанія Samsung не продовжила реєстрацію домену, поставивши під удар мільйони користувачів

Фахівець компанії Anubis Labs повідав журналістам Vice Motherboard захоплюючу історію. Дослідник виявив, що компанія Samsung з якоїсь причини не продовжила реєстрацію домену ssuggest.com, який контролює роботу стокового додатки S Suggest , Встановленого на мільйонах пристроїв.

Хоча ще в 2014 році компанія Samsung фактично припинила використання S Suggest, додаток до цього дня продовжує працювати на безлічі старих девайсів. S Suggest пропонує користувачам простий віджет, з рекомендаціями інших корисних і цікавих програм.

Коли дослідник Anubis Labs перехопив контроль над доменом, чия реєстрація закінчилася, він переконався, що S Suggest як і раніше широко використовується. За перші 24 години володіння доменом фахівець зафіксував більш 620 млн звернень, що надійшли від 2,1 млн пристроїв.

За перші 24 години володіння доменом фахівець зафіксував більш 620 млн звернень, що надійшли від 2,1 млн пристроїв

Дослідник відзначає, що S Suggest має низку дуже небезпечних прав, зокрема може віддалено перезавантажувати пристрій і встановлювати на нього додаткові пакети та програми. Якби контроль над доменом вдалося захопити зловмисникам, вони отримали б майже ідеальну відправну точку для впровадження бекдор, спайварі і будь-яких інших шкідливих додатків.

Представники компанії Samsung спростовують звинувачення дослідника і заявляють, що контроль над вищезазначеним доменом не може використовуватися для установки шкідливих програм і не допоміг би атакуючим захопити контроль над пристроями користувачів.

Втім, фахівець Anubis Labs продовжує наполягати на своєму, і з ним згодні інші експерти. Так, незалежний ІБ-фахівець Бен Актис (Ben Actis) підтвердив журналістам, що S Suggest «безумовно може використовуватися для установки інших програм».

На щастя, користувачам, на пристроях яких встановлено S Suggest, нема про що хвилюватися, так як експерти не збираються робити нічого поганого, а контроль над доменом як і раніше знаходиться в їхніх руках. Anubis Labs повідомляє, що охоче поверне домен компанії Samsung. Фахівці висловлюють надію, що після цього Samsung більше його не "втратить».

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: