Міняємо клавішу Win на Super

Всі ми користуємося комп'ютерами і ноутбуками. І у кожного є клавіатура з клавішаміілі. Їх може бути від 1 до 2. Мені пощастило у мене на ноутбуці одна. Також всі, читають статті на даному сайті, користуються Ubuntu, або системами на ядрі Linux. Там чому на комп'ютері де не живе система Білла Гейтса повинна бути клавіша з емблемою кватирки?

Для заміни клавіші на знадобиться тільки самоклеюча папір і емблема вашої улюбленої системи - Ubuntu. Самоклеючу папір можна купити в канцелярському магазині і роздрукувати емблему у себе вдома або витратити близько 20 рублів і зробити це в NetCafe.

Ось що вийшло у мене:

Щоб клавіша Щоб вона не простоювала без справи на неї можна призначити наприклад запуск терміналу. За замовчуванням, кнопка клавіатури або не працює, щоб виправити це непорозуміння і призначити на неї, скажімо виклик головного меню панелі, досить виконати команду:

gconftool - 2 - set / apps / metacity / global_keybindings / run_command_terminal - type string "Super_L"

Консоллю доведеться скористатися тому, що стандартний інструмент "Комбінації клавіш клавіатури" на натискання цієї кнопки просто не реагує.

PS Для ледачих: Готові стікери можна замовити в офіційному магазині Canonical і на сайті Лінукс центру . В цьому випадку вам доведеться ще платити Пошті Росії і митниці (у випадку з Canonical).

Там чому на комп'ютері де не живе система Білла Гейтса повинна бути клавіша з емблемою кватирки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: