NANO Антивірус Pro. Комплексне антивірусне рішення від вітчизняного виробника

 1. Зміст статті NANO Антивірус Pro заявляється як ефективне антивірусне рішення, що забезпечує максимальний...
 2. Промо-ключ для читачів «Хакера»!
 3. INFO
 4. установка антивіруса
 5. Використання антивіруса

Зміст статті NANO Антивірус Pro

заявляється як ефективне антивірусне рішення, що забезпечує максимальний захист комп'ютера від всіх типів шкідливих програм, в тому числі - шифрувальників, блокувальників екрану, всякого роду троянських програм, потенційно небажаних програм, програм-шпигунів і програм, що розсилають спам з твого компа.

За даними виробника, програмний комплекс NANO має такі переваги:

 • Висока швидкість, ефективність і зручність роботи.
 • Високий рівень захисту від усіх видів загроз.
 • Зручна і вигідна схема ліцензування.
 • Професійна технічна підтримка.
 • Повна сумісність NANO Антивірус Pro і Windows 10 Creators Update (Redstone 2).
 • Доступна ціна.

ліцензійна політика

компанія « НАНО Сек'юріті »Пропонує наступні програмні продукти:

 • NANO Антивірус
 • NANO Антивірус Pro
 • NANO Antivirus Sky Scan

Перший програмний продукт - безкоштовний. Версія Pro, на відміну від безкоштовної, володіє консольним сканером, розширеними призначеними для користувача настройками, розширеними можливостями оновлень, а також ігровим режимом. Також версію NANO Антивірус Pro, на відміну від безкоштовної NANO Антивірус, можна використовувати (відповідно до умов ліцензії) в комерційних організаціях, в той час як звичайна версія призначена тільки для особистого (домашнього) використання. Коштує такий антивірус зовсім недорого - 1 рубль в день. 1000 днів захисту обійдуться тобі всього в 1000 рублів! Правда, це акційна ціна, але акції бувають досить часто.

Вартість програмного продукту залежить від терміну дії ліцензії: чим він довше, тим дешевше обходиться один день захисту. Так, стандартна вартість 500 днів захисту становить 799 рублів, а 1000 днів - вже тисячу двісті дев'яносто дев'ять р. А по акції, як вже було зазначено, і того дешевше.

Одним з переваг NANO Антивірус Pro є динамічне ліцензування. Користувачам перед покупкою тепер не потрібно думати, скільки комп'ютерів захищати: номінал ліцензії вказано в днях захисту (100, 200, 500, 1000 днів). Використовуючи один ключ ліцензії, можна захистити безліч комп'ютерів в будь-який момент, а дні захисту будуть рівномірно розподілені між усіма пристроями. Більш того, при установці на додатковий пристрій користувач отримує додаткові бонусні дні захисту. Детально про ліцензування можна прочитати на сайті розробника .

Промо-ключ для читачів «Хакера»!

Ключ 8Y3HE-X39D8-DL966-PQJM7-CA969 для NANO Антивірус Pro забезпечує 100 днів захисту. Термін активації з 1.05.2017 по 1.09.2017. Встигай!

Антивірус NANO Antivirus Sky Scan дозволяє перевіряти підозрілі файли хмарним сканером. Він розроблений спеціально для пристроїв з сенсорним екраном. Завантажити його можна з Microsoft Store.

INFO

NANO Антивірус Pro включений до Єдиного реєстру російських програм за Наказом Мінкомзв'язку Росії від 09.03.2017 №103, реєстровий № 3083

установка антивіруса

При установці продукту надається можливість вибрати тип версії - звичайну або Pro (рис. 1). Після установки є можливість вибору: ввести ключ активації або активувати пробну версію на 30 днів (рис. 2).

2)

Мал. 1. Установка продукту: вибір версії

Мал Мал. 2. Введення ключа або запит пробної версії

Використання антивіруса

Як і будь-який інший антивірус, при виявленні інфікованого об'єкту NANO Антивірус Pro надає користувачеві вибір - лікувати об'єкт (або видалити, якщо об'єкт не потрібний) або відкласти рішення. При цьому є можливість додати об'єкт в довірену зону і позначити, як помилкове спрацьовування.

При цьому є можливість додати об'єкт в довірену зону і позначити, як помилкове спрацьовування

Мал. 3. Реакція антивіруса на інфікований об'єкт

При виявленні небезпечних об'єктів в пам'яті антивірус може запропонувати перезавантажити комп'ютер (рис. 4).

Мал. 4. Виявлено небезпечний об'єкт в пам'яті

Інтерфейс антивіруса простий і зрозумілий. У розділі Захист системи можна включити / вимкнути файлову захист і веб-захист, а також переглянути журнал (рис. 5).

Мал. 5. Захист системи

До переваг продукту NANO Антивірус Pro (саме Pro-версії) можна віднести ігровий режим, в якій програма не набридає попередженнями, і автоматичну перевірку флешок - антивірус автоматично перевірить флешки при їх підключенні до комп'ютера.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: