Ні мережевого підключення. Мережеві підключення. Введення параметрів-IP вручну.

 1. Введення параметрів-IP вручну
 2. Налагодження підключення по локальній мережі в Windows XP
 3. Переконайтеся, що ви перебуваєте в зоні дії маршрутизатора і що маршрутизатор включений
 4. Перевірте шнури та з'єднання
 5. Якщо ви все ще не можете підключитися
 6. Рекомендована опція: інструмент усунення неполадок
 7. Основні проблеми
 8. Спробуйте виконати наступні кроки для певних браузерів
 9. Налагодження підключення по локальній мережі в Windows 7 або Vista

Якщо натиснути кнопку Пуск, вибрати пункт Панель керування і двічі клацнути елемент із мережею або клацнути на робочому столі правою кнопкою миші значок Мережеве оточення і вибрати пункт Властивості, значки мережі не відображаються. Також можуть спостерігатися проблеми з вікном «Мережеві підключення».

Клацніть правою кнопкою миші значок Мій комп'ютер і виберіть пункт Керування. Двічі клацніть елемент Служби і додатки, а потім клацніть елемент Служби.

Також вид кроків або барів. Натисніть на список, що розкривається справа і виберіть «Показати значок» і «Повідомлення».

 • Натисніть кнопку «Показати приховані значки».
 • Це стрілка, яка знаходиться на панелі завдань і вказує вгору.
 • Натисніть посилання «Налаштувати».
 • Пошукова мережа в списку значків.
 • Виберіть «Властивості».
 • Натисніть кнопку «Налаштувати» внизу праворуч.
 • Розпізнає значок мережевих підключень.
 • Клацніть за списком справа і виберіть «Завжди показувати».
 • І знову в вікні.

Інший варіант, якщо вищевказане не працює.

Переконайтеся, що зазначені нижче служби запущені.

 • Віддалений виклик процедур (RPC)
  (Ця служба повинна бути запущена раніше інших служб).
 • Мережеві підключення
 • Plug and Play.
 • Система подій СОМ +
  (Ця служба може бути запущена тільки після запуску служби RPC).
 • Диспетчер підключень віддаленого доступу
  (Ця служба може бути запущена тільки після запуску служби телефонії).
 • телефонія
  (Ця служба може бути запущена тільки після запуску служб RPC і PnP).

Щоб запустити службу, клацніть її ім'я правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт Пуск.

Ви помітите це, тому що поруч з ним відображається червона стрілка або маленький жовтий трикутник зі знаком оклику. Спробуйте ці рішення. Комбінація клавіш або ярлика. . Вам потрібно буде дізнатися ім'я мережі, тип використовуваного шифрування і ключ. Якщо він не працює, коли ви вводите його при спробі підключення, спробуйте наступне. Усі зміни губляться. Не знімайте маршрутизатор, крім як якщо ви знаєте, як переналаштувати з'єднання.

По-перше, дотримуйтесь інструкцій по посиланню для бездротового підключення в різних операційних системах: дотримуйтесь цієї інструкції для підключення бездротової мережі в різних операційних системах. При натисканні на усунення неполадок проблема буде усунена.

Чи не закривайте вікно «Керування комп'ютером», оскільки потрібно буде перевірити інші параметри.

Перевірте параметри входу в систему. Для цього виконайте такі дії.

На правій панелі двічі клацніть ім'я служби Система подій COM +.

Відкрийте вкладку Вхід в систему.

Переконайтеся, що в розділі Вхід в систему ви обрали З системної обліковим записом.

Якщо ви бачите інші бездротові мережі в списку доступних мереж , Але не можете знайти їх, перевірте наступні кроки. Переконайтеся, що він горить або блимає. Залиште їх ближче, якщо вони занадто далеко. Якщо повідомлення про помилку мережевого ключа безпеки зберігається, ми рекомендуємо підтвердити пароль бездротової мережі на вашому маршрутизаторі. Якщо ви не знаєте, як підтвердити пароль бездротового зв'язку, зверніться в службу підтримки маршрутизатора.

Введення параметрів-IP вручну

Є кілька причин для цього типу проблем: бездротової сигнал дуже слабкий, є багато перешкод, проблеми з бездротовим адаптером , Настройки бездротової мережі маршрутизатора і інші. Перевірте потужність бездротового сигналу вашої мережі, якщо він слабкий, будь ласка, підійдіть ближче до маршрутизатора і спробуйте ще раз.

Перевірте, чи дозволено взаємодія з робочим столом. Для цього виконайте такі дії.

Двічі клацніть ім'я служби із мережею.

Відкрийте вкладку Вхід в систему.

Переконайтеся, що в розділі Вхід в систему ви обрали З системної обліковим записом.

Переконайтеся, що встановлено прапорець Дозволити взаємодію з робочим столом, і натисніть кнопку ОК.

Перевірте налаштування бездротової мережі на маршрутизаторі. Змініть бездротової канал маршрутизатора на 1, 6 або 11, щоб зменшити перешкоди від інших мереж. Якщо ви не знаєте, як змінити налаштування маршрутизатора, зверніться в службу підтримки маршрутизатора.

Розглянемо наступну ситуацію: ваша домашня мережа зібрана, налаштована і працює відмінно. В один прекрасний день, коли вам потрібно використовувати його, ви отримуєте доступ до панелі «Мої мережеві місця» і розумієте, що крім вас немає комп'ютера. Комп'ютери просто перестали бачити один одного.

Закрийте вікно Керування комп'ютером.

Перевірте правильність конфігурації мережевих служб. Для цього виконайте такі дії.

У меню Пуск виберіть пункт Панель керування.

Двічі клацніть значок Установка й видалення програм.

Натисніть кнопку Установка компонентів Windows.

Знайдіть в списку і виділіть пункт Мережеві служби, а потім натисніть кнопку Склад. Переконайтеся, що прапорець Прості служби TCP / IP встановлений, і натисніть кнопку ОК.

Хоча це не те, що відбувається кожен день, ви завжди можете пройти через таку ситуацію. Це може бути викликано проблемами як обладнання, так і деякою помилки зв'язку через проблеми з програмним забезпеченням. Нижче наведено кілька кроків, які допоможуть вам визначити і вирішити причину, по якій ваша мережа просто не в повній гармонії.

Деякі теми вже були пояснені в томі 1 цього підручника і можуть бути доступні тут. Надійно затягніть всі кабелі і переконайтеся, що всі вони надійно підключені і що світлодіоди на мережевих картах підсвічуються. Якщо навіть після перевірки правильності кабелів світлодіоди залишаються вимкненими, можливі три ситуації: кабель, концентратор або мережева карта можуть бути спалені. Або навіть три умови. Щоб знайти винуватця, вам доведеться виконати деякі тести.

Закрийте всі відкриті діалогові вікна.

Увага! Перевірте, чи шлюзи бібліотеки DLL правильно зареєстровані. Для цього виконайте такі дії. Бібліотеки DLL - це невеликі файли, що містять бібліотеку функцій і даних, які можуть спільно використовуватися багатьма додатками.

У меню Пуск виберіть пункт Виконати.

Спробуйте замінити кабель іншим працюючим кабелем. У разі концентратора ви можете або перезапустити його, або спробувати замінити кабель порту. У вузлів домашньої мережі можуть бути проблеми, тому що вони залишаються на зв'язку протягом тривалого часу. У цьому випадку вимкніть його і заново з'єднайте все через деякий час, щоб усунути проблему.

Після відмови від проблем з кабелями і концентратором, особливо якщо концентратор горить, але комп'ютер не працює, можливо, проблема пов'язана з мережевою картою. Пам'ятайте, що якщо проблема пов'язана з доступом в Інтернет, ви повинні перевірити, чи все працює з модемом.

У полі Відкрити введіть cmd.exe і натисніть кнопку ОК.

Введіть наведені нижче рядки, натискаючи після кожної з них клавішу ENTER. Текст цих команд досить складний, тому ретельно перевіряйте його, щоб не було помилок. Можете також просто скопіювати і вставити його. Коли при виконанні команд буде з'являтися вікно RegSvr32, натискайте кнопку ОК.

Можливі проблеми з конфігурацією. Ця перевірка повинна виконуватися на всіх комп'ютерах, які мають проблеми. Можливо, проблема простіше, ніж здається: одна з недавно встановлених програм внесла деякі зміни в конфігурацію мережі. Потім вам потрібно буде знайти місце несумісності і відновити настройки. Якщо ви не внесли ніяких змін, ваш комп'ютер, можливо, був заражений вірусом.

Спочатку ми виключимо проблеми, пов'язані з встановленими пристроями. Увійдіть в меню «Пуск», «Панель управління» і «Система». Виберіть «Диспетчер пристроїв», клацніть правою кнопкою миші мережевий адаптер і введіть «Властивості». З'явиться вікно, подібне до наведеного нижче.

regsvr32 netshell.dll

regsvr32 netcfgx.dll

regsvr32 netman.dll

Перезавантажте комп'ютер. Перевірте, чи не з'явилися значки мережі.

Ця стаття допоможе вам налаштувати підключення по локальної мережі (Локальну мережу) в Windows XP, Windows Vista і Windows 7, а також як змінити при необхідності MAC-адресу (мак-адреса) мережевої карти .

Переконайтеся, що мережевий адаптер правильно встановлено. Для цього перейдіть в меню «Пуск», «Панель управління», «Центр управління мережами і загальним доступом» і виберіть «Управління мережевими підключеннями». Клацніть правою кнопкою миші «Підключення по локальній мережі» і введіть «Властивості».

Часто це можна зробити в самій панелі керування в розділі «Програми і функції». Щоб відкинути гіпотезу вірусу, зробіть ретельне сканування на своєму комп'ютері за допомогою антивірусу за вашим вибором. Спробуйте перезавантажити комп'ютер, і якщо вони все ще не відображаються, спробуйте знову запросити мережеве зіставлення. Тепер давайте намалюємо його на іншому комп'ютері.

Налаштувати локальну мережу на комп'ютері може знадобитися в разі, якщо провайдер використовує прив'язку доступу в інтернет до мережевого обладнання абонента.
Змінити MAC-адресу мережевої карти на комп'ютері або ноутбуці необхідно в разі якщо з моменту підключення до мережі провайдера, ви поміняли комп'ютер або ноутбук, замінювали мережеву картку в комп'ютері, або якщо ви підключаєте періодично другий комп'ютер або ноутбук до інтернету без установки роутера.

У списку «Юніти» виберіть букву, яка не використовується на комп'ютері. Якщо ви хочете, щоб ваш комп'ютер знову спробував підключитися до цього пристрою, коли він включений в інший час, виберіть «Повторно підключитися під час входу в систему». Хоча це з'єднання не відображається в «Мережеві місця», ви можете отримати доступ до загальних папок на налаштованому комп'ютері.

Гаразд, точно нічого не спрацювало! На жаль, якщо це станеться, навіть якщо все працює, ймовірно, деякі мережеві карти або один з пристроїв не працює. Як «останній засіб», спробуйте переконфигурировать мережу на всіх задіяних комп'ютерах і перезапустити їх. Якщо у вас є компоненти, які ви впевнені, що вони працюють, спробуйте обміняти їх на тест.

Дізнатися MAC-адресу який повинен бути зазначений на мережевий картці комп'ютера або ноутбука можна по телефону техпідтримки абонентів.

Виберіть операційну систему вашого комп'ютера і завдання:

Налагодження підключення по локальній мережі в Windows XP

1. Натискаємо кнопку Пуск. У меню вибираємо «Панель управління». Потім в панелі управління натискаємо на іконку «Мережеві підключення». Якщо такий іконки не видно, попередньо зліва в колонці натискаємо на посилання "Переключення до класичного вигляду» і тепер знову знаходимо потрібний ярличок.

Переконайтеся, що ви перебуваєте в зоні дії маршрутизатора і що маршрутизатор включений

Якщо ви перебуваєте занадто далеко від маршрутизатора, ви не отримаєте сигнал, тому переконайтеся, що він знаходиться в зоні дії. Блакитна галочка поруч з мережею вказує, що ви підключені до цієї мережі. Навіть якщо ви введете правильний пароль, ви побачите повідомлення «Неможливо отримати доступ до мережі» або «Неправильний пароль». Потім спробуйте повторно ввести пароль.

Перевірте шнури та з'єднання

Наприклад, ви можете побачити попередження «Ні підключення до Інтернету». Якщо ви все ще не можете підключитися до мережі або в автономному режимі, переконайтеся, що маршрутизатор включений і підключений до модему. Щоб перезапустити маршрутизатор або модем, від'єднайте шнур живлення, а потім знову підключіть його.

2. Тепер натискаємо правою кнопкою миші на ярличку «Підключення по локальній мережі» і вибираємо варіант «Властивості».


Тепер натискаємо правою кнопкою миші на ярличку «Підключення по локальній мережі» і вибираємо варіант «Властивості»

3. У вікні в центральному списку вибираємо варіант «Протокол інтернету TCP / IP» і трохи нижче праворуч тиснемо на кнопку Властивості.

У вікні в центральному списку вибираємо варіант «Протокол інтернету TCP / IP» і трохи нижче праворуч тиснемо на кнопку Властивості

Якщо ви все ще не можете підключитися

Після перезапуску кожного пристрою перевірте, чи вирішено проблему. Якщо ваша мережа налаштована іншою людиною, зв'яжіться з ними для отримання допомоги. Якщо ви продовжуєте працювати в автономному режимі навіть на інших пристроях, послуга може бути перервана. Зверніться по допомогу до кабельної компанії або до інтернет-провайдера. . З'явиться наступна помилка.

Помилка з'єднання із мережного адаптера. вимкніть програмне забезпечення брандмауера, запустіть і спробуйте ще раз. Якщо ви можете встановити з'єднання, виникає проблема з керуванням периферійними пристроями системи, яке може залежати від драйвера. Потім ви можете запускати периферійні пристрої один за іншим, поки не знайдете конфлікт. В цьому випадку необхідно ізолювати і деактивувати цей компонент. В цьому випадку вам може знадобитися перевстановити мережевий адаптер, виконавши такі дії.

4. Переконайтеся, що у вікні відзначені опції «Отримати IP автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Після чого закриваємо всі вікна, натискаючи кнопки ОК. Тепер підключення по локальній мережі налаштоване.

5. Щоб змінити MAC-адресу мережевої карти, необхідно після виконання пункту 2 цієї інструкції в віконці натиснути на кнопку Налаштувати.

Рекомендована опція: інструмент усунення неполадок

 • Якщо пошук починається негайно, дочекайтеся завершення, потім виберіть «Так».
 • Якщо відображаються поточні встановлені пристрої, перейдіть до списку.

Крім того, ви можете виконати наступні кроки.

Основні проблеми

Якщо ви не можете, це означає, що вам потрібно налаштувати свій пристрій.

Наступний розділ, щоб дізнатися про процедуру усунення неполадок для вашої операційної системи. Якщо іншим пристроям не вдається відправити контент, це, ймовірно, проблема з маршрутизатором або мережею. Брандмауер: якщо ви використовуєте бездротовий маршрутизатор, зверніться до свого інтернет-провайдера. Якщо ваш маршрутизатор належить вам, перевірте настройки мережевого брандмауера. Це може бути корисно для вирішення тимчасових проблем.

Це може бути корисно для вирішення тимчасових проблем

6. Перейдіть в закладку «Додатково» або «Advanced» і зліва виберіть в списку варіант « Мережева адреса »Або« Network Address ». В поле «Значення» або «Value» введіть MAC-адресу, що складається з 12 символів (латинські букви і цифри) без пробілів, тире і точок. Необхідний MAC-адресу можна дізнатися по телефону техпідтримки абонентів, попередньо з'ясувавши ваші дані номер договору.

Спробуйте виконати наступні кроки для певних браузерів

Ви можете управляти цим параметром, виконавши такі дії. Активна Ви змінювали «Знайти пристрої і вміст»? Процедура трохи змінюється в залежності від версії операційної системи. Для цього наведіть курсор миші в крайнє праве положення екрану, щоб відобразити панель меню.

 • Ваш робочий стіл є одним із стандартних рамок домашнього екрану.
 • Виберіть Увімкнути або вимкнути спільне використання.
 • Переконайтеся, що загальний доступ включений.

Чи є ваша мережа встановленої як загальнодоступною або приватною?

Якщо ви не знайшли опції «Мережевий адреса» або «Network Address», ви можете змінити MAC-адресу за допомогою програми.

Якщо ви не знайшли опції «Мережевий адреса» або «Network Address», ви можете змінити MAC-адресу за допомогою програми

Налагодження підключення по локальній мережі в Windows 7 або Vista

1. Натискаємо кнопку «Пуск». У меню вибираємо «Панель управління». Потім в панелі управління знаходимо розділ «Мережа та інтернет» і під ним натискаємо на посилання "Перегляд стану мережі та завдань» або натискаємо на ярлик «Центр управління мережами і загальним доступом».

Чи встановлено «антивірусну програму»? Ви також можете тимчасово відключити або видалити антивірусне програмне забезпечення, щоб дізнатися, чи є він джерелом проблеми. Скасуйте налаштування захисту веб-браузера. . Зазвичай ці помилки пов'язані з налаштуваннями маршрутизатора або мережі.

Перевірте, чи не синхронізовані чи годинник комп'ютера з поточним часом в Інтернеті. Якщо різниця в годинах складає кілька годин, ви можете пропустити інші кроки. Якщо ручне встановлення час, переконайтеся, що воно правильно і що часовий пояс правильний. Якщо ваш годинник показує правильний місцевий час, але встановлений нелокальний часовий пояс, проблема може бути пов'язана з цим. Переважно включити автоматичну синхронізацію так, щоб годинник завжди були в актуальному стані. В даний час ми надаємо підтримку лише англійською мовою.


2. У який з'явився розділі «Центр управління мережами і загальним доступом» зліва в колонці натискаємо на посилання "Зміна параметрів адаптера».


3. Якщо під час налаштування локальної мережі з'явиться вікно «настройка мережевого розміщення» з пропозицією вибрати розташування мережі, виберіть варіант «Домашня мережа».


4. Тепер, коли ви перейшли до змін налаштувань параметрів адаптера, знайдіть ярлик «Підключення по локальній мережі» і клацніть правою кнопкою миші, потім виберіть варіант «Властивості».


5. У вікні «Стан - Підключення по локальній мережі» натисніть на кнопку Властивості.

6. У новому вікні «Підключення по локальній мережі - Властивості» виберіть у віконці варіант «Протокол Інтернету версії 4» і натисніть нижче і трохи правіше кнопку Властивості.

7. У новому вікні «Властивості: протокол Інтернету версії 4» необхідно переконатися, що відзначені опції «Отримати IP автоматично» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Після чого закриваємо всі вікна, натискаючи кнопки ОК. Тепер підключення по локальній мережі налаштоване.

8. Для зміни MAC-адреси мережевої карти необхідно після виконання пункту 5 цієї інструкції клікнути у вікні кнопку Налаштувати.

9. Перейдіть в закладку «Додатково» або «Advanced» и зліва віберіть в списку варіант «Мережевий адреси» або «Network Address». В поле «Значення» або «Value» введіть MAC-адресу, що складається з 12 символів (латинські букви і цифри) без пробілів, тире і точок. Необхідний MAC-адресу можна дізнатися по телефону техпідтримки абонентів.

Якщо ви не знайшли опції «Мережевий адреса» або «Network Address», ви можете змінити MAC-адресу на комп'ютері за допомогою програми.

Якщо ви не знайшли опції «Мережевий адреса» або «Network Address», ви можете змінити MAC-адресу на комп'ютері за допомогою програми

Активна Ви змінювали «Знайти пристрої і вміст»?
Чи є ваша мережа встановленої як загальнодоступною або приватною?
Чи встановлено «антивірусну програму»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: