Online сервіс для створення оригінальних аватар

У багатьох англомовних блогах я став помічати цікаві, оригінальні, але злегка схожі аватарки. Довго заочно мене мучив питання «де ж вони їх дістали», підозрював, що існує якийсь сервіс для їх створення. І ось в процесі спілкування з блоговедом Терентієм Шахововим я розкрив цю таємницю. Він люб'язно вказав мені посилання на проект Face Your Manga .

Face Your Manga

За допомогою нього можна створити собі щось на зразок автопортрета в мальованому стилі. Якщо ви грали в Sims, то процес розробки власної зовнішності схожий. Після цього ви зможете використовувати оригінальну аватарку на будь-яких сайтах, програмах обміну повідомленнями, в блогах і т.п.

п

Спочатку вибираєте підлогу - чоловічий чи жіночий, після чого можете змінювати практично кожну деталь зовнішнього вигляду: форму обличчя, очі, ніс, рот, вуха, зачіску, одяг, аксесуари і фон зображення. Для деяких речей доступний вибір кольорів.

Для деяких речей доступний вибір кольорів

Коли закінчили, вибираєте кнопку Finish. Процес це незворотний, тому переконайтеся, що всі потрібні вам зміни були внесені. Далі у спливаючому вікні вказуєте свій нік, вік, країну і пошту куди буде висланий створений аватар.

Загалом, до біса цікавий і приємний сервіс. Особисто мені сподобався, зробив собі Аватрки, може буду використовувати на всіх блогах, а то у мене, м'яко кажучи, вона зараз якась «нелюдська».

До речі, вам також може стане в нагоді стаття про те, як встановити граватар в блог на WordPress .

PS Читаємо також про нові тенденції веб-дизайну в 2009 році .

Завантажити нову версію Opera 9.63 безкоштовно можна на сайті Freeware-soft.

Оптимізація і просування сайту - корисні поради та статті.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: