Перевіряємо склейку домену в яндекса!

І так сьогодні я хочу розповісти Вам про те як перевірити домен на клей в Яндексі І так сьогодні я хочу розповісти Вам про те як перевірити домен на клей в Яндексі.

Начебто все банально просто, але у багатьох новачків виникає таке питання. Особливо багато потрапляють на таку вудку, що їм пропонують купити домени з тИЦ за середньою або мінімальною ціною.

Наприклад з ТИЦ 750 пропонують купити домен всього за 50 баксів. Погодьтеся заманливо? І чому у всіх на думці крутиться одна божевільна думка, що автор який продає домен з таким тИЦ за такою низькою ціною просто чайнік.А значить на ньому потрібно наваритися, а в підсумку виходить все з точністю навпаки.

У цьому пості я хочу звернути увагу і можливо захистити Вас від таких махінацій, тим самим зберегти ваші кровні.

Клей доменів перевірити можна всього за ОДНУ хвилину, причому робити це я раджу вручную.Есть безліч сервісів основне завдання яких перевірка домену на клей, але краще перевірити всі вручну і побачити все своїми очима, ніж потім звинувачувати себе за помилку в якомусь сервісі. Хоча ідеальний варіант перевірити в кількох місцях, але найправильніший нам покаже сам яндекс. Приступимо ...

Перша помилка новачків полягає в тому, що вони перевіряють домени на клей через каталог яндекса.Напрімер за такою адресою http://search.yaca.yandex.ru/yca/cy/ch/picicar.ru/ (URL можете замінити на свій) і якщо по цій посилання перейти то ми побачимо таку картину:

Цікаво правда? Як у такого домену на малювався такий гарний тИЦ? І начебто немає нічого підозрілого, пишеться що даний сайт не описаний в каталозі і URL той же. Ось це і є велика помилка новачків !!!!

Правильна перевірка домену на клей повинна відбуватися не Яндекс, а в панелі інструментів.

Для цього використовуємо таку адресу " http://bar-navig.yandex.ru/u?ver=2&url=http://picicar.ru&show=1 "(Адреса сайту можете замінити на свій, тільки Http: // залиште). І що ж ми бачимо?

Видно що в адресному рядку один сайт, а насправді він склеєний з доменом insales.

Таким чином ми дізналися що домен склеєний і нікому і даром не потрібний!

Якщо будуть питання задавайте в коментарях, я із задоволенням на них відповім. Так само якщо Вам цей пост допоміг, будьте ласкаві підписуйтесь на оновлення блогу , Щоб бути в курсі останніх оновлень.

Дякую за увагу, з повагою Олександр Василенко !

Зверніть увагу на пости:


Погодьтеся заманливо?
Як у такого домену на малювався такий гарний тИЦ?
Ru/u?
І що ж ми бачимо?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: