Pho.to - безкоштовний онлайн фоторедактор, фоторамки та фотоефекти

Працювати в фотошопі вміє далеко не кожен пересічний користувач інтернету, але прикрасити сові фото або фото своїх близьких хочуть багато. Щоб не обтяжувати себе вивченням складних програм можна скористатися онлайн сервісами по редагуванню картинок і фотографій. Один з таких проектів Pho.to - у нього є маса можливостей та інструментів для поліпшення фото і для їх прикраси, які зрозумілі практично будь-якому користувачеві.

to

Користування цим сервісом зрозуміло на інтуїтивному рівні - досить завантажити фото з комп'ютера або вставити адресу картинки з інтернету і ви вже можете його редагувати.

Давайте розглянемо кілька можливостей обробки фотографій за допомогою Pho.to. Найпростіший спосіб швидко прикрасити фотографію - це обрамити її в рамочку або зробити будь-якої візуальний ефект (ч \ б колір, сепія і т.д.). Тоді оброблена фотографія однозначно буде відрізнятися від оригіналу.

Все це, в принципі, можна зробити через екшени Photoshop правда тільки тим, хто добре розбирається в програмі (що не кожному під силу). Але Pho.to здатний на більше! Навіщо нам прості і стандартні фільтри, якщо можна зробити фото себе чи своїх близьких супер оригінальним. Для цього вибираємо між декількома розділами редагування фото за допомогою фото колажів:

  • Фотомонтаж особи.
  • Перетворення в тварин.
  • Обкладинки журналів.
  • Прапори.
  • Колажі зі знаменитостями.

І багато інших ефектів, застосувавши які, можна здорово підняти собі і своїм друзям настрій на весь день.

Відредагованим фото можна поділитися швидко і легко, пройшовши за посиланням share.pho.to - вам не потрібно навіть реєструватися для того щоб розшарити фото в соціальних мережах. Це економить час і безумовно є плюсом сервісу.

Коли вам набридне бавитися зі всілякими ефектами, рекомендую заглянути в інші розділи Pho.to, які допоможуть зробити з поганого аматорського фото справжній професійний знімок. Переходимо, наприклад на makeup.pho.to де бачимо, що можна зробити з «поганим фото» всього за кілька кліків мишкою:

to   де бачимо, що можна зробити з «поганим фото» всього за кілька кліків мишкою:

  • є можливість прибрати ефект червоних очей;
  • відбілити зуби;
  • прибрати прищі і зморшки;
  • забути про блиск жирного особи.

І все це без спеціальних навичок і сотень годин вивчення фотошопа. Крім всіх інших розваг з вашими фото, можна створити картинку в русі. заглядаємо сюди і робимо посмішку до вух.

Для любителів посидіти на форумах є спеціальний розділ , Де можна створити оригінальний аватар.

Як же все-таки мені не вистачало раніше цього сервісу. Іноді доводилося замовляти аватари у постояльців форумів і навіть платити за це реальні гроші. Але з Pho.to базові функції роботи з аватарами, як бачите, можна реалізувати безкоштовно, швидко і в онлайні!

Але і це ще не все. Свята не закінчуються ніколи, і оригінальні листівки в такі моменти завжди актуальні. А вже в онлайні (соц.сетях) - так і поготів! перейшовши в цей розділ сервісу Pho.to можна вибрати шаблон листівки і змінити її під себе.

to можна вибрати шаблон листівки і змінити її під себе

Дерзайте, у вас вийде. Ну, а якщо щось не зрозуміло по роботі в сервісі і його можливостям, читайте підручник, який також знайдете на сайті Pho.to . Так прибуде з вами сила фотографії! Взагалі, на мій погляд, проект вдало поєднує в собі багато корисних інструментів. Можливо, професійних дизайнерів велика частина ефектів здасться занадто простий, але тим, хто без поняття як працювати в фотошопі, цей сайт безумовно стане в нагоді.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: