Синхронізація з iCloud або резервні копії: яка різниця і що краще?

  1. Резервне копіювання
  2. В iCloud
  3. Синхронізація через iCloud
  4. Яка різниця між синхронізацією з iCloud і створенням резервних копій

Незважаючи на гадану простоту, проблема досить актуальна для багатьох власників iPhone і iPad. Найчастіше, купуючи новий пристрій, користувач відновлює його з резервної копії iTunes, навіть коли в цьому немає необхідності.

iTunes,

Отже, щоб зрозуміти, чи потрібно проводити резервне копіювання або можна обмежитися синхронізацією через iCloud , Слід розібратися з цими двома поняттями.

ПО ТЕМІ: Як закачати книги на iPhone і iPad безкоштовно і без комп'ютера .

Резервне копіювання

В iTunes

Дана процедура проводиться через десктопних програм iTunes і, відповідно, вимагає проводового підключення пристроїв ( інструкція по створенню резервної копії). При цьому iTunes створює образ копійованого iPhone або iPad, зберігаючи в нього практично всі призначені для користувача дані - Контакти, Історію дзвінків, SMS, Фото, Календарі, Нотатки, додатки з App Store (разом з даними, наприклад, листування в Skype або WhatsApp), музику і т.д. Захистивши резервну копію паролем, можна також перенести «Зв'язку ключів» , Що містить паролі Wi-Fi підключення, дані для авторизації на web-ресурсах, інше.

Важливий нюанс полягає в тому, що повне копіювання актуально тільки для відновлення однотипних пристроїв. Тобто, при спробі відновити iPhone з резервної копії iPad або iPod Touch (і навпаки), будуть збережені лише додатки з App Store.

В iCloud

Аналогічним чином можна зробити резервне копіювання даних через хмару iCloud. Воно може здійснюватися автоматично (для цього необхідно активувати відповідну опцію в меню Налаштування -> iCloud) або в ручному режимі (кнопка «Створити резервну копію» в тому ж меню).

Слід враховувати, що дана опція ( «Відновити з копії iCloud«) доступна лише після першого запуску пристрою , його перепрошивки або скидання всього контенту і налаштувань . Більш того, створення резервних копій iCloud в автоматичному режимі не гарантує збереження всієї інформації в тому випадку, якщо вичерпано безкоштовний ліміт дискового простору в хмарному сховище - 5 Гб.

Ознайомитися з тарифами на додаткове місце в хмарному сховище Apple можна тут .

Синхронізація через iCloud

Незважаючи на досить широкі можливості резервного копіювання, користувачам зазвичай рекомендують налаштовувати свежепріобретенном iPhone або iPad як «Новий пристрій«.

У цьому випадку також можна відновити більшу частину інформації через хмарний сервіс iCloud. Тут варто врахувати, що інформація, яка необхідна для синхронізації повинна бути завантажена раніше в хмару. Іншими словами, якщо розділ iCloud на iOS-пристрої не використовувався раніше, то природно інформації в хмарі не буде.

Наприклад, наявність контактів, нагадувань, календарів і тд в iCloud можна перевірити на сайті icloud.com (потрібно заходити тільки з комп'ютера).

com (потрібно заходити тільки з комп'ютера)

Для синхронізації доступні: Контакти, Нотатки, фото і відео, Календарі, Нагадування, закладки для браузера, електронна пошта.

Головна перевага методу полягає в його простоті, вам навіть не знадобиться підключати iДевайсов до комп'ютера. Досить перейти в меню Налаштування -> Apple ID (Ваше Ім'я та Прізвище) -> iCloud і вказати дані облікового запису Apple ID для синхронізації, після чого весь зазначений контент з'явиться на iOS-пристрої.

Яка різниця між синхронізацією з iCloud і створенням резервних копій

Однак важливо розуміти різницю між резервним копіюванням і синхронізацією. У разі створення резервної копії користувач переносить на новий пристрій масу додаткових даних, це може бути листування в Skype, WhatsApp або iMessage, прогрес в ігрових додатках, історія відвідувань web-сайтів в браузері і т.д.

Синхронізація ж зачіпає лише ту інформацію, яка була збережена безпосередньо штатними сервісами Apple - замітки, нагадування, контакти і т.д. При цьому для синхронізації доступні лише ті дані, які були додані безпосередньо після активації облікового запису Apple ID в iCloud. Крім того, практично всі ці дані доступні в web-версії iCloud навіть при відсутності мобільного пристрою.

Іншими словами, не варто вдаватися до резервного копіювання через iTunes і iCloud в разі, якщо Вам, наприклад, необхідно лише перенести Контакти, Нотатки та нагадування зі старого iPhone в новий.

Дивіться також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: