Створення інтернет-магазину: основні складові

Багато приватних підприємців, фірми та компанії пояснюють свій комерційний успіх впровадженням у виробництво інтернет-торгівлі

Багато приватних підприємців, фірми та компанії пояснюють свій комерційний успіх впровадженням у виробництво інтернет-торгівлі. Реалізація товарів за допомогою всесвітньої мережі на сьогоднішній день не є інноваційним рішенням і в агресивному конкурентному середовищі ринку більшою мірою є необхідністю. Здійснення електронної моделі продажів має на увазі створення сайту інтернет магазину з урахуванням специфіки напряму торгівлі, логістики та масштабності бізнес-діяльності (великий, середній і малий бізнес).

Ключі до успіху в організації даного комерційного проекту лежать в докладному аналізі і грамотному виборі конкретних технічних рішень стосовно спочатку запланованої концепції.

1 крок - вибір CMS.

- Платна CMS (NetCat, 1С - Бітрікс, UMI і ін.). Кваліфікована техпідтримка; система управління регулярно оновлюється, внаслідок чого стає надійніше і безпечніше; платне рішення виключає непередбачене поява навантажень на сервер; стабільно працюючий функціонал з готовим набором зручностей для покупця;

- Розробка "з нуля". Движок магазину з необхідним функціоналом створюється професійною командою програмістів відповідно до вимог ТЗ замовника. Причому створення ядра сайту не ґрунтується на будь-яких готових рішеннях CMS. З переваг даного варіанту можна відзначити вузьку спеціалізацію функціоналу, що стосується конкретної галузі торгівлі.

- Безкоштовні CMS (Joomla, Modx, WordPress, Drupal та ін). Таке створення сайту магазину вигідно з точки зору бюджету. Через високу конкуренцію на ринку, послуги зі створення інтернет-магазинів на основі безкоштовних CMS коштують порівняно недорого. До того ж завжди є можливість істотно розширити функціонал за допомогою безлічі безкоштовних модулів і доповнень.

2 крок - дизайн інтернет - магазину.

Замовити створення стильного оформлення вітрини віртуального магазину і дизайну керуючого інтерфейсу можна в професійній дизайнерській студії або у фахівця-фрілансера. Спочатку малюється докладний ескіз або шаблон в графічному редакторі. А потім на його основі створюється верстка для сайту. Якщо дизайн призначений для конкретної CMS, то найчастіше верстку замовнику надають у вигляді готового шаблону, який можна встановити через панель управління без особливих зусиль.

3 крок - настройка.

На цьому етапі створення веб сайтів для продажу товарів полягає в наповненні сторінок і вітрин контентом (фото, опис продукції, корисні поради тощо). Також проводиться настройка сервера і CMS для коректного і ефективного функціонування.

(Всього відвідувачів: 46, сьогодні: 1)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: