Використовуємо VK.com в своїх цілях: 5 готових рецептів

 1. Зміст статті Малолітнім користувачам вконтактіке дарує безмежні можливості онлайн-спілкування. Зрілим...
 2. Теорія VK API
 3. Працюємо з VK API через Android
 4. Витяг з офіційної документації: підготовка до використання
 5. Продовження доступно тільки учасникам
 6. Варіант 2. Відкрий один матеріал

Зміст статті

Малолітнім користувачам вконтактіке дарує безмежні можливості онлайн-спілкування. Зрілим співробітникам спеціальних служб - добровільно і власноручно створені досьє на вищевказану групу громадян. А що він може дати програмісту? Зрозуміло, безкоштовну інфраструктуру для його застосування! В умовах, коли свого сервера немає, а чужий пропонує тільки тестовий нестабільний ключ, який дозволить запустити додаток у велике плавання, VK.com представляється просто ідеальним варіантом. І ніякого головного болю з надійністю сервера і оплатою хостингу;).

Можливості рідного вконтактіке

VK API дозволяє багато. У групах часто публікують новини, до запису на стіні можна прикріпити до десяти вкладень (фото, відео, аудіо). Ми можемо зробити додаток для читання стрічок новин. Чи можемо зберігати тут відео - вважай, кінотеатр в кишені. Розміщувати свої MP3-колекції, зберігати фото або просто документи.

Головне - правильно замаскувати вміст від мисливців за неліцензійним контентом (шифрування файлів або їх назв). Втім, я впевнений, що ти не якийсь там пірат і в таких заходах захисту свого контенту не потребуєш;). Якщо підсумувати, то за допомогою VK ми можемо зробити:

 • новинне додаток;
 • онлайн-кінотеатр;
 • онлайн MP3-плеєр;
 • власний фотосервер;
 • вбивцю Google Docs - MyVKDoc!

Теорія VK API

Опис методів VK API ти знайдеш за адресою .
Методи, що вимагають авторизації, для нашого бекенд не надто зручні - користувачі взагалі не люблять, коли їх зайвий раз про щось запитують. Для того щоб швидко забрати будь-яку інформацію, в VK API є метод wall.get . Він повертає список записів зі стіни користувача або спільноти. Саме чудове в тому, що це відкритий метод, який не потребує access_token.

Тобто, якщо стіна відкрита, читати її може хто завгодно. Це те, що потрібно для клієнтської програми!

Працюємо з VK API через Android

C VK API можна працювати як за допомогою звичайних POST- і GET-запитів, так і через андроїд-додаток, в чому нам, як завжди, допоможе Android SDK . З його допомогою можна завантажити на сервер VK файли і робити публікації на стіни (метод VKApi.wall (). Post).

Витяг з офіційної документації: підготовка до використання

Перед початком роботи з VK SDK необхідно створити Standalone-додаток на сторінці створення програми. Збережи ID твого додатки і заповни поля «Назва пакету для Android», «Main Activity для Android», «Відбиток сертифіката для Android».

C ключами і Standalone-додатком все ясно, залишається один нюанс: користувач, від імені якого ми будемо публікувати записи на стіну, повинен володіти в цій групі потрібними правами. Налаштовується це в розділі «Управління співтовариством → Учасники». Додаток при першому запуску також має запросити права (наприклад, VKScope.WALL, VKScope.DOCS). Вони вказуються в методі VKSdk.login ().

Якщо на пристрої встановлено офіційний додаток від VK, з'явиться вікно із запитом: Якщо на пристрої встановлено офіційний додаток від VK, з'явиться вікно із запитом:  Запит з офіційного програми Якщо додатки немає, то ми побачимо ось такий фрагмент, що вимагає ввести логін-пароль:  Web-запит Запит з офіційного програми Якщо додатки немає, то ми побачимо ось такий фрагмент, що вимагає ввести логін-пароль: Web-запит

Тепер ми можемо безпосередньо звертатися до методів Android SDK, не думаючи про авторизацію.

Потім нас чекає наступне перешкода - завантажити на стіну групи можна не більше 50 постів в день:

API errorVKError (code: 214;; Access to adding post denied: you can only add 50 posts a day

Крім того, якщо ми будемо вантажити дуже швидко, то SDK зупинить нас капч:

Крім того, якщо ми будемо вантажити дуже швидко, то SDK зупинить нас капч:

Не так швидко, хлопець!

У мене вона вилізла після 20 завантажених поспіль документів. Алгоритм появи капчи розробники не розкажуть нам ні по дружбі, ні за гроші, ні під тортурами. Досвідченим шляхом я з'ясував, що досить безпечним буде додавати новий запис кожні 29 хвилин. Від такої колосальної швидкості капча прокинутися не повинна, і в ліміт в 50 завантажень на добу ми теж вкладемося.

Продовження доступно тільки учасникам

Варіант 1. Приєднайся до товариства «Xakep.ru», щоб читати всі матеріали на сайті

Членство в співтоваристві протягом зазначеного терміну відкриє тобі доступ до ВСІХ матеріалами «Хакера», збільшить особисту накопичувальну знижку і дозволить накопичувати професійний рейтинг Xakep Score! Детальніше

Варіант 2. Відкрий один матеріал

Зацікавила стаття, але немає можливості стати членом клубу «Xakep.ru»? Тоді цей варіант для тебе! Зверни увагу: цей спосіб підходить тільки для статей, опублікованих більше двох місяців тому.


А що він може дати програмісту?
Ru»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: