Всі адреси магазинів Apple Store в США, Німеччині, Франції, Англії, Італії та інших країнах світу

Багато наших співвітчизників, які виїжджають за кордон по роботі або для відпочинку, були б не проти внести місцевий Apple Store (Якщо такий є) в свою туристичну карту. Якщо ви вирішили подивитися на фірмовий магазин Apple зсередини і / або придбати в ньому «яблучний» гаджет, то не буде зайвим ознайомитися з інформацією про нього на відповідній сторінці офіційного сайту.

магазин Apple зсередини

перейшовши по цьому посиланню , Ви зможете вибрати будь-який Apple Store в 24 країнах світу і ознайомитися з маршрутом проїзду до нього, графіком роботи і т.д. Крім цього, ви можете подивитися фотографії обраного магазину і його розташування на карті міста. Особливо корисною ця інформація буде корисна для недосвідчених користувачів, які збираються відвідати Apple Store в Азії - в Китаї, наприклад, все ще існують десятки «підроблених» яблучних магазинів.

Особливо корисною ця інформація буде корисна для недосвідчених користувачів, які збираються відвідати Apple Store в Азії - в Китаї, наприклад, все ще існують десятки «підроблених» яблучних магазинів

Втім, навіть якщо ви не збираєтеся нічого купувати, але є власником пристрою від Apple, заглянути в брендовий магазин, безумовно, варто. Наприклад, для того щоб поспілкуватися з «яблучним» генієм в секції Genius Bar - за даними досліджень, 9 з 10 користувачів після спілкування з представниками тих. підтримки вирішуються на придбання нового iГаджета. Мережа фірмових магазинів Apple Store замислювалася Стівом Джобсом саме як інструмент зближення з клієнтами і можна бути впевненим в тому, що привітні і дуже підковані співробітники не зіпсують вам настрій.

Адреси всіх магазинів Apple Store

Дивіться також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: