Бездротова ігрова миша Logitech® G PRO Wireless

Компанія Logitech G, що входить до складу Logitech, оголосила про початок продажів бездротової ігровий миші Logitech® G PRO Wireless . Це перший пристрій з технологією Logitech G LIGHTSPEED ™, розроблене для професійних кіберспортсменів і при їхній особистій участі. Миша Logitech G PRO Wireless орієнтована саме на професіоналів. Вона оснащена інноваційним датчиком Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K, який забезпечує неперевершену швидкодію, точність і чутливість.

Logitech G HERO

Модель Logitech G PRO Wireless працює на основі унікальної надшвидкої бездротової технології LIGHTSPEED. Це єдине рішення, яке гарантує найвищу продуктивність, необхідну для професійних геймерів, і активно використовується провідними кіберспортсменами на змаганнях.

Це єдине рішення, яке гарантує найвищу продуктивність, необхідну для професійних геймерів, і активно використовується провідними кіберспортсменами на змаганнях

Миша Logitech® G PRO Wireless практично невагома (80 г) і при цьому максимально надійна. Це справжнє диво інженерної думки: розробникам вдалося створити міцний і одночасно легкий корпус з унікальним будовою внутрішнього каркаса і стінками товщиною всього 1 мм. Крім того, миша Logitech® G PRO Wireless підтримує технологію Logitech G POWERPLAY Wireless Charging System, що забезпечує безперервну підзарядку пристрою навіть під час гри.

Крім того, миша Logitech® G PRO Wireless підтримує технологію Logitech G POWERPLAY Wireless Charging System, що забезпечує безперервну підзарядку пристрою навіть під час гри

Більше двох років близько 50 професійних кіберспортсменів з усього світу брали активну участь в розробці цієї миші. Все в цій моделі, від дизайну до застосовуваних передових технологій, призначене для досягнення однієї мети: забезпечити найвищу продуктивність і допомогти взяти верх в грі.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: