Ігрові комп'ютери

 1. LeonSky ® Gaming - Ігрові комп'ютери для Геймеров!
 2. Як вибрати ігровий комп'ютер і необхідні комплектуючі?
 3. Гід по вибору ігрового комп'ютера
 4. Баланс і оптимізація
 5. Optimal Gaming
 6. Evolution Gaming
 7. Pro Gaming
 8. Максимальна продуктивність
 9. Powerful Gaming
 10. Extreme Gaming
 11. Exclusive Gaming

LeonSky ® Gaming - Ігрові комп'ютери для Геймеров!


Gamer-ГІД для справжніх Геймеров і любителів компьютерни' ігор, де кожен знайде для себе комп'ютер, який відповідає своєю індивідуальністю, справляється з необхідними завданнями і найголовніше показує неймовірну продуктивність в сучасних і кінематографічних комп'ютерних іграх з реалістичними спейеффектамі.

Ігровий комп'ютер сьогодні - це повноцінний комплекс комплектуючих, які доповнюють один одного. В теперішньому ігровому комп'ютері має бути все збалансовано, кожна деталь повинна виконувати своє завдання, що в сукупності дає оптимізовану і потужну ігрову систему, яка готова до будь-якої сутичці! Чи зможе любитель ігор і професійний Геймер побачити всю цю красу, яка була задумана спочатку творцями ігор, залежить від класу комп'ютерної ігрової системи.

Як вибрати ігровий комп'ютер і необхідні комплектуючі?

На сьогоднішній день, зібрати собі ігровий комп'ютер досить складно, адже ринок переповнений усіляким ігровим залізом: купа різних комплектуючих, нові технології, швидкості і потужності! Кожен день на ринку з'являється все більше і більше різних комп'ютерних ігор, що володіють тривимірною графікою і фантастичною реалістичністю зображення. Згідно зі статистикою, більше 55% дорослого населення захоплені комп'ютерними іграми.

Для того щоб повною мірою насолодитися досягненнями програмістів і дизайнерів і відчути себе частиною віртуального світу, Г еймерам доводиться час від часу купувати нові комп'ютери, які мають найвищі показники по потужності і продуктивності, включаючи оптимізацію і окремих комплектуючих, а також необхідний розгін.

Ігрові відеокарти і процесори, відповідальні за заявлені характеристики стоять дуже недешево, тому можливість часто їх міняти є далеко не у кожного. Як з усього цього можна вибрати оптимальне рішення і баланс ... Сьогодні, збираючи для себе ігрову систему , Перед НАМИ встають купа питань, на які, часом, не завжди підбереш правильну відповідь.

Головне, що потрібно врахувати, у виборі собі ігровий системи, що СЬОГОДНІ ігровий комп'ютер , Це в першу чергу технологічно потужна основа балансу і продуктивності, потужна відео підсистема, продуктивний і потужний процесор і оптимальний баланс комплектуючих! Це не гонка за найновішим і потужним, а ретельний підхід до кожного комплектує Вашої системи!

Ігровий комп'ютер, це - збалансований і оптимізаційний підхід до вибору комплектуючих і професійна збірка. Розділ комп'ютерного порталу Game Source і готові рішення від LeonSky Solutions , Це - гід для Геймеров і готові ігрові системи, які розроблені геймерів для Геймеров!

 • Гід по вибору ігрового комп'ютера

Вибір ігрового комп'ютера - цікаве і захоплююче заняття для кожного Геймера. Від потужності і продуктивності конфігурації залежать багато ігрові характеристики - реальність зображення, динаміка і швидкість гри, відсутність ефектів "змазування" або "підвисання" картинки. Збираючи ігрові комп'ютери, ми використовуємо новітні технології та перевірені комплектуючі, які дозволяють досягти максимальної продуктивності в різних класах ігрових комп'ютерів.

 • Баланс і оптимізація

Всі комп'ютерні рішення побудовані на основі інноваційних технологіях.

Кожне ігрове рішення, як при підборі комплектуючих, так і і при самій збірці відповідає вимогам сучасних комп'ютерних ігор і новітніми технологіями ігрового світу.

Залежно від існуючого бюджету і поставлених завдань, ми представляємо унікальні і спеціально підібрані ігрові серії комп'ютерів, кожна з яких представляє собою ідеальне, оптимальне і оптимізоване ігрове рішення.

Optimal Gaming

Оптимальні ігрові комп'ютери:

Клас оптимальних ігрових комп'ютерів, в яких ретельно підбирається кожне комплектуючі для Вашої ігрової системи, що дає в сукупності високу продуктивність і оптимальну вартість.

Комп'ютери цього класу будуються на сучасних чіпсетах, використовуючи за основу оптимальні за своєю продуктивністю і вартістю процесори і материнські плати, швидку і оптимізовану пам'ять, об'ємні жорсткі диски і оптимальні за своєю швидкістю накопичувачі, а також рекомендовані для сучасних ігор відеокарти.

Оптимальні ігрові комп'ютери

Evolution Gaming

Просунуті ігрові комп'ютери:

Спеціальний клас еволюційних і просунутих ігрових комп'ютерів, які поєднують в собі високу ідеально збалансовану і просунуту конфігурацію для сучасних ігор з великою резолюцією і відмінним геймплеєм, високу продуктивність і сучасну начинку.

Комп'ютери цього класу можуть бути в Mid-Tower або ж в невеликому і стильному корпусі, але при цьому мати приховану міць.

Ігрові ПК цього класу будуються на сучасних чіпсетах, використовуючи за основу продуктивні процесори Intel і материнські плати, швидку і оптимізовану пам'ять і продуктивний SSD-накопичувач для системи і швидкі жорсткі диски. Кожне готове рішення озброюється рекомендованими графічними прискорювачами для сучасних ігор.

Просунуті ігрові комп'ютери

Pro Gaming

Професійні ігрові комп'ютери:

Клас ігрових комп'ютерів спеціально розроблених і оптимізованих для професійних геймерів, які точно знають, що належить їм пройти, щоб здобути перемогу в сучасних і захоплюючих іграх. Відкрийте для себе весь Ваш потенціал справжнього Геймера!

Всі комплектуючі комп'ютерів цього класу грамотно підібрані і оптимізовані під ігровий процес, при цьому не важливо яку комп'ютерну гру ви запускаєте.

Професійні клас ігрових ПК має статус ідеального рішення і найкращого балансу для ігрового процесу і майбутньої модернізації.

Професійні ігрові комп'ютери

 • Максимальна продуктивність

Готовий арсенал, призначений тільки для того .. Бити рівно в ціль так, щоб у супротивника не було навіть шансів!

Ігрові комп'ютери цієї серії призначені тільки для однієї мети, перемагати будь-якою ціною. Тут все починається зовні, стильний алюмінієвий корпус з індивідуальної та оптимізованою системою водяного або повітряного охолодження. Все це навіває образи порівняння з сучасним автомобілем або ж зі спортивним літаком.

Технічні характеристики такої системи не поступаються зовнішнім виглядом: потужний блок живлення, інноваційні материнські плати з можливістю установки плат будь-якого типорозміру і оснащені найшвидшими інтерфейсами і контролерами передачі даних. Всі комплектуючі такої системи, це - прорив в області інформаційних технологій і алгоритмів. Швидкі і продуктивні жорсткі диски великих ємностей для зберігання даних, швидкісні твердотільні накопичувачі для операційної системи, швидка і оптимізована пам'ять з великою ємністю, потужний графічний арсенал з технологією SLI або Quad-SLI від компанії NVIDIA, а також центральний процесор нового покоління від компанії INTEL - все це забезпечує високу продуктивність, швидкість і стабільність роботи.

З ігровими комп'ютерами LeonSky Extreme, Ви можете насолоджуватися реалістичним зображенням з неймовірним геймплеєм і не шукати компромісів між максимальним ігровим настройками і дозволом монітора або моніторів.

Powerful Gaming

Потужні ігрові комп'ютери:

Серія потужних і комп'ютерів з продуктивними комплектуючими і великими просторими корпусами з ідеальною системою охолодження, як в повітряному, так і у водяному виконанні. Ці системи призначені для тих, хто вибирає грати по крупному і йти на пролом.

Потужні ігрові комп'ютери цього класу створені для однієї мети - руйнувати і перемагати!

Завдяки мощі комплектуючих, які в сукупності утворюють високопродуктивні ігрові ПК, що дозволяє відчути на собі весь ігровий процес і відчути кожну ігрову сцену за рахунок реалістичною графіки і неймовірних ефектів.

Клас потужних ігрових комп'ютерів змушує противника подумати перед боєм, тут присутній, і агресивний і строгий дизайн, продуктивність і міць, яка завжди на висоті при будь-якому супротивнику і в будь-якому бою!

Потужні ігрові комп'ютери

Extreme Gaming

Екстремальні ігрові комп'ютери:

Клас ультра потужних ігрових комп'ютерів для ентузіастів і екстремальних Геймеров, які вибирають максимальну продуктивність у всьому. Ця серія поєднує в собі стиль і неймовірну міць! Найвища якість графіки, миттєва реакція системи і гри на ультранастройках.

Екстремальні ігрові комп'ютери цього класу, побудовані на 6-ти ядерному процесорі нового покоління Intel Core i7 3970X Extreme версії з частотою 3.5 GHz, а при екстремальному розгоні може доходити до 5 GHz, дві продуктивні відеокарти і запас оперативної пам'яті, що вистачить на двох - відкривають для Вас максимально доступну продуктивність і неймовірно потужні конфігурації, які не зупиняться ні перед яким ворогом і завданням!

Якщо Ви не шукайте компромісів, визнаєте тільки Hi-End комплектуючі, то цей клас комп'ютерів якраз для Вас і Ваших битв.

Ексклюзивні ігрові комп'ютери

Exclusive Gaming

Ексклюзивні ігрові комп'ютери:

Ексклюзивні ігрові комп'ютери, це - преміум клас ігрових комп'ютерів з Hi-End комплектуючих, c унікальним дизайном і найсучаснішою начинкою, які виділяються кращими характеристиками по всіх основних показниках, як-то: продуктивність, загальна потужність, дизайн і звичайно матеріали.

Тут немає місця банальним конфігурацій, у кожного комп'ютера своє неповторне обличчя, що робить його кращим рішенням для певного кола завдань. Такі комп'ютери ви не знайдете в звичайних магазинах. Всі комплектуючі - це прорив в області інформаційних технологій: потужні процесори, відеокарти нового покоління, материнські плати на сучасних чіпсетах і унікальними технологіями, оснащені найостаннішими інтерфейсами і контролерами передачі даних, SSD швидкісні накопичувачі, жорсткі диски великої ємності і високою продуктивністю, новітня архітектура пам'яті - все це забезпечує високу продуктивність, швидкість і стабільність роботи. Оптимізована і індивідуально розроблена система повітряного або водяного охолодження дозволяє експлуатувати комплектуючі комп'ютера в екстремальних режимах без перегріву компонентів.

На ексклюзивні комп'ютери класу «Преміум» поширюється розширена 3-х річна гарантія і абонентське обслуговування з виїздом комп'ютерного техніка до клієнта.

Ексклюзивні ігрові комп'ютери

Наш підхід до створення всіх типів систем від LeonSky ®, базується на двох основних принципах:

По-перше, кожне готове комп'ютерне рішення зібране в нашій компанії, об'єднує в собі останні розробки і досягнення комп'ютерної індустрії. Ми допомагаємо вирішити Вам питання з підбором оптимальної конфігурації, яка буде максимально відповідати Вашим побажанням і Вашому бюджету. Якщо Ви не можете знайти будь-які рідкісні комплектуючі, але вони Вам життєво необхідні, просто Зв'яжіться з нами і ми постараємося вирішити Вашу проблему.

По-друге, до кожної конфігурації ми застосовуємо індивідуальний підхід. Перш, ніж покупка оформлена, попередня конфігурація, розглядається нашими технічними фахівцями на предмет оптимального співвідношення продуктивності і вартості, а так же повної відповідності поставленому завданню.

Перед покупкою уточнюйте технічні характеристики та комплектацію ігрових комп'ютерів.

Описи і технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Представлені зображення можуть відрізнятися.

Як вибрати ігровий комп'ютер і необхідні комплектуючі?
Як вибрати ігровий комп'ютер і необхідні комплектуючі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: