Білл Гейтс розкритикував "Інтернет для бідних" від Марка Цукерберга

Влітку 2013 року творець найбільшої в світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) пообіцяв поширити доступ до Інтернету по всій планеті. Цю ідею жорстко розкритикував Білл Гейтс (Bill Gates).

анонсуючи ініціативу Internet.org, яка повинна забезпечити доступ до Інтернету по всій планеті, Марк Цукерберг назвав її "однією з найважливіших завдань людства, яка коли-небудь перед нами була поставлена".

У свою чергу, Білл Гейтс, відомий, в тому числі, своїми благодійними проектами, днями досить жорстко висловився про цю ідею.

За його словами, мільйонам людей з країн третього світу не надто потрібна своя сторінка на Facebook, тому як їх думки займають малярія і голод, з якими і повинні боротися люди, охочі займатися благодійністю.

Білл Гейтс повідомив, що на даний момент фахівці Фонду Білла і Мелінди Гейтс відчувають вакцину від малярії, вартість однієї дози якої не буде перевищувати 50 центів.

Влітку 2013 року творець найбільшої в світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) пообіцяв поширити доступ до Інтернету по всій планеті

Білл Гейтс не оминає увагою жодне "добре" справу

До слова, Гейтс вже не перший раз критикує "Благодійні" ініціативи IT-гігантів, що пропонують поширити Інтернет по всьому світу:

Вмираючи від малярії, ви подивіться в небо, побачите там повітряна куля, і я не знаю, як він вам допоможе.

Так різко Білл Гейтс прокоментував ідею компанії Google провести бездротовий Інтернет у віддалені куточки земної кулі за допомогою сотень спеціальних повітряних куль.

Відзначимо, що творець і головний акціонер корпорації Microsoft Білл Гейтс в цілому пожертвував на благодійність суму, яка перевищує половину його стану: $ 36 854 000 000 проти $ 55 млрд., якими на сьогоднішній день володіє Гейтс.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: