Планшет Archos 70B Helium

Зверніть увагу, комплектація товару може бути змінена виробником продукції в будь-який час без повідомлення користувачів Сайту.

Виробник Archos Діагональ екрану Виробник Archos Діагональ екрану

Діагональ екрану планшета в дюймах.
Розмір екрану є одним з найважливіших параметрів при виборі планшета. Чим більше екран, тим комфортніше сприймати з нього візуальну інформацію. З іншого боку, великий екран збільшує габарити і вага пристрою.
Планшети з діагоналлю 9-10 дюймів відмінно підходять для читання електронних версій журналів і газет, перегляду великої кількості веб-сторінок і активної роботи з текстовими файлами.
Моделі з діагоналлю 5-7 дюймів більш компактні і підходять для тих, хто постійно носить планшет з собою.

7 "Дозвіл екрану 7 Дозвіл екрану

Зображення на екрані планшета являє собою сукупність маленьких осередків (пікселів), кожна з яких може мати певний колір. Під дозволом розуміється кількість пікселів по горизонталі і вертикалі. Чим вище дозвіл екрана, тим більш детальне зображення можна отримати.

1024x600 Тип матриці екрана 1024x600 Тип матриці екрана   Тип матриці екрана   Екрани сучасних планшетів виробляються із застосуванням таких технологій: AMOLED, TFT, TFT IPS, 3Qi, PLS Тип матриці екрана
Екрани сучасних планшетів виробляються із застосуванням таких технологій: AMOLED, TFT, TFT IPS, 3Qi, PLS. Кожна технологія виготовлення володіє певними особливостями, що впливають на характеристики екрану і якість одержуваного зображення.
AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode, від англ. "Активна матриця на органічних світлодіодах") - це технологія виробництва органічних електролюмінесцентних дисплеїв. Відмітна особливість таких дисплеїв полягає в тому, що вони не потребують додаткової підсвічуванню. У порівнянні з традиційними LCD-технологіями, екрани AMOLED мають цілий ряд переваг: дуже високі контрастність і яскравість (інформація легко сприймається практично при будь-яких умовах), відмінна передача кольору і знижене споживання енергії.
TFT (Thin Film Transistor, від англ. "Тонкоплівковий транзистор") - це загальна назва технології, яка застосовується у всіх рідкокристалічних моніторах. Якість зображення (передача кольору, кути огляду і т. П.) В значній мірі залежать від типу використовуваної матриці.
ЖК-матриці на основі TFT IPS (In-Plane Switching, від англ. "Перемикання в одній площині") вигідно відрізняються від інших типів матриць на основі TFT. Вони мають більш широкими кутами огляду і поліпшеною передачею кольору, що істотно підвищує їх вартість.
Нова технологія 3Qi, запропонована компанією Pixel Qi, передбачає два режими роботи біля екрану планшета. Перший режим відповідає роботі кольоровий ЖК-матриці з підсвічуванням, другий режим забезпечує роботу матриці без підсвічування, а також в чорно-білому режимі (як в електронних книгах). Перший режим використовується при перегляді відео та ігор, тоді як другий - забезпечує комфортне читання електронних книг. Відключення підсвічування екрану дозволяє збільшити час роботи від батареї.
PLS (Plane-to-Line Switching) - тип РК-матриці, задуманої як більш дешева альтернатива IPS. Був представлений компанією Samsung в 2010 році.
PLS-сволоки забезпечують більш високу щільність пікселів (у порівнянні з IPS), більш низьке енергоспоживання, а також прекрасну передачу кольору і високу лють. До недоліків можна віднести більш низьку контрастність, нерівномірність засвічення і середній час відгуку.
Словник термінів по категорії Планшети TFT IPS Процесор

Назва процесора, встановленого в планшеті.
Процесор - один з важливих компонентів комп'ютерної системи. Він багато в чому визначає швидкодію і енергоспоживання системи. У планшетах зазвичай використовуються процесори з низьким споживанням енергії, призначені для мобільних пристроїв.

MediaTek MT8735M кількість ядер процесора MediaTek MT8735M кількість ядер процесора

Сучасні технології виготовлення процесорів дозволяють розміщувати в одному корпусі більше одного ядра. Наявність декількох ядер значно збільшує продуктивність процесора планшета.

4 Частота процесора 4 Частота процесора

Тактова частота процесора показує максимальну кількість простих операцій (інструкцій), яке процесор здатний виконати за одну секунду. Таким чином, частота роботи процесора пов'язана з обчислювальною потужністю системи. Чим вище частота, тим більше швидкість роботи пристрою. Слід враховувати, що це правило актуально виключно для процесорів однієї лінійки, оскільки, крім частоти, існують інші параметри (архітектура процесора, розмір кешу, наявність спеціальних інструкцій), які суттєво впливають на продуктивність пристрою.

1000 МГц Слот для карти пам'яті 1000 МГц Слот для карти пам'яті

Наявність слота для карти пам'яті значно розширює функціональні можливості планшета.
На картах пам'яті можна зберігати фотографії, кліпи, файли з музикою в MP3 і іншу корисну інформацію. Якщо ви збираєтеся використовувати телефон як плеєр, то, швидше за все вбудованої пам'яті вам буде недостатньо і для зберігання мультимедійних файлів знадобиться флеш-карта.
У більшості сучасних планшетів використовуються карти пам'яті формату microSD.

так Розмір оперативної пам'яті так Розмір оперативної пам'яті

Від розміру оперативної пам'яті багато в чому залежить загальна продуктивність системи.

1 Гб Вбудована пам'ять 1 Гб Вбудована пам'ять

Вбудована пам'ять використовується для зберігання програм, музики, фотографій, фільмів. Об'єм вбудованої пам'яті багато в чому визначає вартість пристрою. Якщо у планшета немає слота для карт пам'яті, то рекомендується вибирати модель з великим об'ємом вбудованої пам'яті.

8 Гб Bluetooth 8 Гб Bluetooth

Наявність в планшеті вбудованого модуля бездротового зв'язку Bluetooth.
Технологія Bluetooth, заснована на радіозв'язку малої дальності (близько 10 м), дозволяє встановлювати високошвидкісне бездротове з'єднання планшета з різними пристроями, а саме настільним комп'ютером для обміну файлами або для синхронізації контактів. Через Bluetooth можна також підключати бездротові навушники або гарнітуру.

да Мобільний зв'язок да Мобільний зв'язок

Існує кілька основних стандартів мобільного зв'язку, які доступні планшетів. Більшість моделей працюють з 3G, проте існують планшети, що підтримують 4G (LTE). У порівнянні з 3G, технологія LTE забезпечує зв'язок з більш високою швидкістю і з великим радіусом дії.

3G, LTE Кількість SIM-карт 3G, LTE Кількість SIM-карт

Число SIM-карт, які одночасно можна використовувати в планшеті.
Майже кожна сучасна людина стикається з необхідністю мати кілька телефонних номерів. Так, один номер може використовуватися для робочих переговорів, другий - для спілкування з родиною і друзями, третій - для мобільного інтернету. Крім того, часто вигідно застосовувати SIM-карти різних операторів. Замість того щоб постійно змінювати SIM-карти або носити з собою кілька пристроїв, можна придбати модель з підтримкою декількох SIM-карт.

2 Робота в режимі стільникового телефону 2 Робота в режимі стільникового телефону

Можливість здійснювати дзвінки через стільникову мережу передбачена не у всіх планшетів. Більшість моделей використовують стільниковий зв'язок виключно для передачі даних.

немає Кількість мегапікселів тилової камери немає Кількість мегапікселів тилової камери

Кількість світлочутливих елементів (пікселів, pixels), розташованих на матриці тиловий фотокамери.
Чим більше число пікселів матриці, тим вище деталізація зображення, доступна камері планшета.
Тилова камера на відміну від фронтальної (див. "Фронтальна камера") може використовуватися для фотографування та відеозйомки, тому при покупці рекомендується звернути увагу на кількість мегапікселів її матриці.

2 Кількість мегапікселів фронтальної камери 2 Кількість мегапікселів фронтальної камери

Кількість світлочутливих елементів (пікселів, pixels), розташованих на матриці фронтальної камери.
Чим більше число пікселів матриці, тим вище деталізація зображення, доступна камері планшета.
Потрібно відзначити, що від фронтальної камери не потрібно високої роздільної здатності, оскільки вона використовується в основному для відеоконференцій.

0.3 Вбудований мікрофон 3 Вбудований мікрофон

Наявність у планшета вбудованого мікрофона.
Вбудований мікрофон дозволяє застосовувати планшет в якості диктофона, а також може використовуватися для голосового та відеозв'язку через інтернет.
Крім вбудованого мікрофона, для цих цілей можна використовувати окрему гарнітуру (див. "Підключення гарнітури").

да Навігація да Навігація

Вбудований модуль GPS дозволяє визначати координати планшета за сигналами з супутника.

GPS Датчики GPS Датчики

Сучасне пристрій має різні вбудовані датчики, які розширюють функціональність: акселерометр реєструє прискорення при переміщенні, гіроскоп дозволяє точно визначати кут нахилу корпусу. Крім усього іншого, ці датчики широко використовуються в різних іграх. Вбудований датчик освітленості здатний регулювати яскравість екрану залежно від освітлення.

акселерометр Тип роз'єму для зарядки microUSB Підключення до комп'ютера по USB акселерометр Тип роз'єму для зарядки microUSB Підключення до комп'ютера по USB

Можливість підключення планшета до комп'ютера по USB.
USB - послідовний інтерфейс для передачі даних. Підключивши планшет до комп'ютера, можна завантажувати в нього файли з відео і музичні файли, синхронізувати поштовий клієнт і календар.
У деяких випадках підключення планшета до комп'ютера опціонально. Це означає, що для підключення по USB потрібно окремо придбати додатковий кабель або док-станцію.
Крім USB, для обміну файлами можна також скористатися Bluetooth.

є Підключення зовнішніх пристроїв по USB є Підключення зовнішніх пристроїв по USB

Можливість підключення до планшета зовнішніх пристроїв (наприклад, USB-флешок) по інтерфейсу USB.
Наявність інтерфейсу USB для підключення зовнішніх пристроїв значно спрощує роботу з планшетом і розширює його можливості.
Вбудованої пам'яті зазвичай не вистачає для зберігання великої архіву з музикою і фільмами. Тому можливість підключати USB-накопичувач і відтворювати фільм безпосередньо з нього виявляється вельми затребуваною.
Потрібно відзначити, що в деяких моделях підключення зовнішніх пристроїв по USB опціонально, тобто вимагає додатково придбаного кабелю або док-станції.

опціонально Вихід аудіо / навушники опціонально Вихід аудіо / навушники

Наявність виходу аудіо на планшеті.

да Операційна система да Операційна система

Операційна система, встановлена ​​на планшеті.
При роботі з планшетами використовуються наступні операційні системи: Android, Apple iOS, Windows CE, Windows 7.
Android - операційна система, заснована на ядрі Linux. Дана система підтримується групою Open Handset Alliance (OHA), до складу якої входять такі компанії як Google, HTC, Intel, Motorola, Samsung і ін. Для операційної системи Android розроблена маса додатків, які можна придбати і завантажити безпосередньо з планшета. Значна частина програм розповсюджується безкоштовно.
Apple iOS - операційна система, створена на базі MacOS X. Вона використовується в мобільних пристроях iPhone, iPod Touch, iPad. Інтерфейс iOS грунтується на управлінні за допомогою одного або двох пальців. Для iOS розроблена маса додатків, які можна придбати і завантажити безпосередньо з планшета. Починаючи з версії 4.0, iOS підтримує мультизадачність для окремих додатків.
Windows CE - операційна система, розроблена компанією Microsoft спеціально для мобільних пристроїв і вбудованих систем. Користувачі, які звикли працювати з Windows, легко зможуть перейти на роботу з Windows CE.
Windows 7 - нова операційна система, представлена компанією Microsoft в 2009 році. На планшеті з цією операційною системою доступний повний набір програм компанії Microsoft, до яких звикли багато комп'ютерні користувачі. Windows 7 підтримує багатозадачність і режим введення мультитач (див. "Сенсорний екран"). З недоліків можна відзначити високі вимоги до обчислювальних ресурсів.
WeTab 7 - малопоширена операційна система з відкритим вихідним кодом, побудована на базі ОС MeeGo. У свою чергу ОС MeeGo побудована на ядрі Linux, що робить можливим запуск нативних Linux-додатків на таких планшетах. Однак, установка додаткових програм може викликати труднощі, якщо ви не знайомі з Linux.

Android 5.1 Ємність акумулятора Android 5

Ємність акумулятора - це кількість електричної енергії, яку акумулятор теоретично повинен володіти в зарядженому стані. Дана величина вимірюється в міліампер-годинах (мA⋅ч).
Чим більше ємність при однаковій напрузі, тим довше планшет може працювати без підключення до електромережі.

2800 мА · год Матеріал корпусу 2800 мА · год Матеріал корпусу

Корпус планшета може бути зроблений з пластика або металу.
У більшості планшетів корпус виготовлений із пластику. Якість пластика може бути різним. У дорогих моделей якість пластмаси, як правило, досить висока.
Однак металевий. корпус вважається більш надійним. На ньому важче залишити подряпини, і він довше зберігає "товарний" вигляд.

пластик Вага пластик Вага

Вага планшета, як і вага будь-якого мобільного пристрою, є однією з її найважливіших характеристик. Чим легше пристрій, тим зручніше ним користуватися. Наприклад, якщо планшет важить 800 грам або більше, то тримати його однією рукою не дуже комфортно.
Вага планшета пов'язаний з іншими його параметрами. Якщо виробник збільшує розмір екрану або підвищує ємність акумулятора, то це неминуче призводить до збільшення ваги пристрою.

278 г Основний колір 278 г Основний колір

Фактичний колір вироби. Два або більше значень кольору не вказує на можливість вибору, а позначає всі присутні кольору у даній позиції.

білий

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: