12 кращих онлайн генераторів фавікона для сайту

  1. БОНУС: Як встановити фавікон на свій сайт

Опинившись на висококонкурентному віртуальному ринку, будь-яка компанія шукає ефективний спосіб виділитися на тлі інших брендів і проектів. У хід йде контент-маркетинг, SEO-стратегії, лід-магніти, рекомендації і т.д. Існує велика різноманітність ефективних стратегій, який можуть зробити ваш бізнес більш помітне й привабливіше для потенційних клієнтів. Але, на жаль, сьогодні багато веб-сайти і компанії не приділяють належної уваги дрібницям (які є дрібницями лише на перший погляд).

Однією з таких «дрібниць» є фавікон. При правильному підході іконка для сайту здатна вигідно виділити ваш вебсайт на тлі схожих онлайн-ресурсів, підвищити ступінь довіри до вашого бренду і забезпечити вам цілий ряд інших переваг. Тому пропонуємо вашій увазі список кращих сервісів для створення фавікона.

Favicon.by один з найпопулярніших російськомовних сервісів по створенню фавікона. Тут ви можете завантажити свою картинку і зробити значок для сайту або намалювати його за допомогою інструментів сайту. На сайті ще можна знайти багато прикладів іконок та інструкцію щодо їх установці. Також якщо у вас недостатньо часу, навичок, терпіння для створення фавікона або вам не подобається ваш результат, то ви можете замовити його створення для вашого сайту.

Це великий проект який включає в себе безліч інструментів для аналізу сайту. Тут можна перевірити швидкість, вартість, відвідуваність і контент сайту, створити robots.txt і багато іншого. Звичайно ж одним з інструментів є онлайн генератор фавікона. Потрібно просто завантажити картинку на сайт і він згенерує значок для сайту за кілька секунд. Після цього ви можете завантажити свій фавікон.

Ще один хороший сервіс для безкоштовного створення фавікона. За своїм функціоналом він дуже нагадує перший сайт нашого списку. Тут також можна зробити фавікон зі своєю іконкою, намалювати його по пікселям або замовити у дизайнерів.

Favicon.cc це одночасно і конструктор, і генератор фавікона. З його допомогою ви можете розробити іконку з нуля або створити її на основі вже існуючого зображення.
Ви навіть можете зробити анімований фавікон. А тим, хто знаходиться в пошуках натхнення, сервіс пропонує ознайомитися з колекціями новітніх і найпопулярніших фавікона.

Genfavicon це безкоштовний онлайн-сервіс, який дозволяє конвертувати будь-яке зображення в функціональний фавікон для вашого сайту. Сервіс дає своїм користувачам можливість обрізати зображення, змінити його розмір і оцінити результат в режимі попереднього перегляду. Якщо ви задоволені отриманим зображенням, ви можете тут же завантажити його в форматі .ico.

Онлайн-сервіс Logaster пропонує швидкий і простий спосіб створення логотипів. Всього на цій платформі було створено 5 000 000 красивих, сучасних, і, головне, ефективних емблем.
Натисніть на кнопку «Створити логотип», введіть назву вашої компанії і виберіть сферу її діяльності. Logaster запропонує вам десятки готових логотипів, кожен з яких ви можете редагувати, як вам заманеться. А на основі щойно створеного вами логотипу у вас вийде відмінний фавікон!

Ще одна багатофункціональна платформа, де можна створити іконку для сайту. Завантажте свою іконку і сервіс згенерує фавікон для вас.

Платформа Favicomatic пропонує відразу два варіанти створення фавікона. Ви можете завантажити вже вибране вами зображення і просто конвертувати його в формат .ico. В якості альтернативи вам пропонується створити абсолютно нову іконку, яка підходить для всіх платформ, включаючи додатки на iOS і Android. Завдяки додаткових налаштувань, ви можете задати потрібний розмір фавікона, змінити колір фону і багато іншого.

Якщо вам потрібен простий і безкоштовний інструмент для створення фавікона з нуля, то сервіс Xiconeditor це якраз те, що вам потрібно. Вставка тексту, кисть, олівець, ластик і безліч інших корисних інструментів - все це дозволить вам зробити по-справжньому унікальний фавікон, не докладаючи особливих зусиль. А якщо у вас вже є відповідне зображення, просто завантажте його в Xiconeditor і обріжте до потрібного розміру. Перед скачуванням готового файлу скористайтеся функцією попереднього перегляду, щоб оцінити, як буде виглядати картинка для сайту.

Faviconit це, мабуть, один з найпростіших генераторів фавікона. Вам потрібно лише завантажити зображення, відкоригувати його розміри і завантажити в форматі .ico або .png. Можливості редагування обмежуються обрізанням зображення, але цього цілком достатньо, якщо вам потрібно лише конвертувати вже готове зображення в формат .ico.

Webestools це онлайн-генератор фавікона, який дозволяє користувачам завантажувати зображення і редагувати його прямо на сайті. Також можна створити іконку з нуля, використовуючи інструменти для редагування кольору. Виберіть розмір фавікона (16x16px або 32x32px), оцініть його в режимі попереднього перегляду і скачайте.

Antifavicon трохи відрізняється від інших сервісів, представлених в цьому списку. Ця платформа генерує фавікона не на основі зображення, а на основі тексту. У спеціальне вікно введіть букви або цифри, які ви хочете бачити на своєму майбутньому фавікона, потім виберіть колір тексту і колір фону. Хоча тут ви не знайдете великого вибору інструментів редагування, antifavicon це відмінний сервіс для тих, хто не розбирається в дизайні і не готовий витрачатися на послуги професіонала.

Вибравши один з цих 12 генераторів, будь-який користувач може без зусиль створити фавікон і встановити його на своєму сайті. Якщо я пропустив якийсь корисний сервіс, піднімайте тривогу в коментарях!

Інструкцію, як створити фавікон в фотошопі ви можете знайти тут .

БОНУС: Як встановити фавікон на свій сайт

Тепер, коли у вас вже готовий красивий фавікон, залишилося лише додати його на сайт. Це дуже просто, і зараз ви в цьому переконаєтеся. Фавікон повинен бути в форматі png або ico.

Є кілька способів завантаження фавікона на сайт:

  • Якщо у вас сайт на платформі WordPress, то ви можете завантажити фавікон на сайт в налаштуваннях теми.
  • Другий спосіб - це завантажити створений файл в кореневу папку сайту. Це потрібно робити на своєму хостингу.
  • Третій варіант - додати код іконки в шапку сайту. Це можна зробити через файл хедер. За допомогою такого коду ваш браузер зможе знайти фавікон на сервері.

От і все! Тепер користувачі побачать ваш новий фавікон в своїх браузерах!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: