Оренда короткого номера для проведення акції на платформі iActions

 1. Послуга «СМС на короткий номер»
 2. Короткий СМС-номер краще, ніж інтернет-реєстрація
 3. Оренда короткого СМС-номера
 1. Головна
 2. маркетологу
 3. статті
 4. Аналітика
 5. У кожній маркетингової акції використовуються різноманітні інструменти. Завдання одних - полегшити проведення заходу, інших - зібрати статистику по активності учасників акції. Завдяки тому, що iActions проводить всі акції на базі CRM-платформи, ми можемо запропонувати своїм клієнтам універсальне рішення. Короткий номер СМС одночасно спрощує механізми реалізації акції і збирає для вас детальну статистику.

  Послуга «СМС на короткий номер»

  Короткий СМС-номер представляє з себе 4-значний номер, що діє тільки всередині сегмента стаціонарної мережі або мобільного оператора. Короткі номери SMS спочатку використовували для виклику екстрених служб, потім для платних сервісів, на зразок замовлення мелодії, але в останні роки короткі номери все частіше викуповують або орендують під проведення акцій. «Відправ унікальний код на короткий номер ХХХХ і отримай подарунок!», - це стандартна схема стимулюючої акції.

  Якщо розглядати цей механізм з боку організатора акції, то відбувається наступне:

  • покупець набуває акційний товар і знаходить на ньому якісь секретні дані (унікальний код, слово, шифр)
  • покупець відправляє зі свого телефону код на короткий СМС-номер
  • (Відправивши СМС з кодом / шифром, покупець автоматично стає учасником акції і дає згоду організатору на збір і обробку його даних)

  • CRM-система, інтегрована з СМС-номером, отримує дані про покупця: ПІБ, номер телефону, регіон проживання
  • з даних формуються зведені таблиці учасників, доступні організатору під час проведення акції і по її завершенні
  • номер використовується і для розсилки відповідних СМС по базі контактів

  Короткий СМС-номер краще, ніж інтернет-реєстрація

  Це зручно з кількох причин:

  1. Стільниковий телефон під рукою в 90% випадків, тоді як доступ до комп'ютера та Інтернету - не завжди. Частина старих стільникових телефонів в принципі не може підтримувати з'єднання з мережею. Якщо мова про цільову аудиторію старшого покоління, реєстрація по СМС - іноді єдиний варіант участі в акції.

  2. Відправлення SMS на короткий номер може проводитися де завгодно і коли завгодно, навіть біля прилавка, де був придбаний товар.

  3. Сама процедура реєстрації через СМС-номер максимально спрощена: не треба шукати сайт з формою реєстрації, вносити свої дані, - досить просто відправити СМС на короткий номер.

  4. На відміну від «гарячої лінії» короткий СМС-номер має міжнародний формат. Наприклад, номер 2420 доступний для СМС в Росії, Україні та Казахстані.

  5. Реєстрація за допомогою відправки коду - дуже дешева процедура. Зазвичай тарифікується лише відправка повідомлення по тарифу мобільного оператора (менше двох рублів) - ці кошти замовник може відшкодувати учасникам акції.

  Оренда короткого СМС-номера

  У компанії рідко виникає потреба в постійному короткому СМС-номері, найчастіше питання вирішується помісячного орендою цього сервісу. На російському ринку послугу надають сотні компаній, однак варто пам'ятати наступне:

  - Рекламні агентства, що надають послуги з оренди короткого СМС-номера, є посередниками, які передають кошти СМС-агрегатор і стягують свій агентський відсоток. Вони не можуть надати додаткових послуг, на зразок збору статистики. Навіть маючи власну CRM, рекламні агентства виставлять новий рахунок за збір даних, як за окрему послугу.

  - Щоб купити короткий SMS-номер безпосередньо у оператора, необхідно підготувати багато документів. Сама покупка також обійдеться в пристойну суму, що невигідно заради кількох місяців оренди.

  - Найзручніший варіант: оренда короткого СМС-номера у оператора маркетингових послуг повного циклу . Крім відсутності прихованих платежів, вам стають доступні додаткові інструменти роботи з цільовою аудиторією.

  iActions надає зручний сервіс - у нас оренда СМС-номера вже включена в користування CRM-платформою. Вам не треба окремо оплачувати СМС-номер, формування бази, доступ до веб-панелі - в рамках одного рахунку ви отримуєте всі переваги СМС-номера як інструменту маркетингової комунікації.

  Порівняння наданого функціоналу короткого номера в рамках одного рахунку

  Отримання в оренду
  СМС-номера Підключення СМС-номера
  як каналу
  реєстрації в акції Формування баз
  учасників через
  СМС-номер Доступ до баз
  через веб-панель Можливість розсилки
  з номера відповідних СМС Рекламне, BTL-агентство + - - - - iActions + + + + +

  Замовте оренду короткого СМС-номера і безкоштовне формування баз контактів в компанії iActions.
  Зв'яжіться з нами за безкоштовним номером 8 800 555-78-18 або напишіть нам на [email protected] .

  Приклади стимулюючих СМС від компанії Original Group

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: