Інженерна геологія і грунтознавство: навчальний посібник Лола А.Б. Купити книгу доставка поштою, читати відгуки, завантажити, ISBN 978-5-222-27701-0

  1. Всі відгуки (рецензії) на книгу
  2. Інженерна геологія і грунтознавство: навчальний посібник Лола А.Б.
  3. Читати книгу онлайн ...
  4. Інші книги серії "середньої професійної освіти (СПО)"

Безкоштовно скачати книгу видавництва Фенікс "Інженерна геологія і грунтознавство: навчальний посібник Лола А.Б." для ознайомлення. The book can be ready to download as PDF.

Увага! Якщо купити книгу (оплатити!) "Інженерна геологія і грунтознавство: ..." сьогодні - в суботу (27.07.2019), то вона буде відправлена у вівторок (30.07.2019)

Всі відгуки (рецензії) на книгу

Залиште свій відгук, він буде першим. Дякуємо.

> 5000 руб. - знижка 5%
> 10000 руб. - знижка 7%
> 20000 руб. - знижка 10% БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА дрібнооптових замовлень.
Тел. + 7-928-622-87-04

Інженерна геологія і грунтознавство: навчальний посібник Лола А.Б.

Назва навчального посібника Інженерна геологія і грунтознавство: навчальний посібник ПІБ автора Лола А.Б. Рік публікації 2017 Видавництво Фенікс Розділ каталог Будівництво серія книги Середня професійна освіта (СПО) ISBN 978-5-222-27701-0 Артикул O0078584 Кількість сторінок 350 сторінок Тип палітурки матова + лакування Поліграфічний формат видання 84 * 108/32 Вага книги 310 г Книг в наявності 668

Анотація до книги "Інженерна геологія і грунтознавство: навчальний посібник" (Авт. Лола А.Б.)

У навчальному посібнику подані основи геологічного знання, а також теоретико-методичні основи грунтознавства, його становище в системі геологічних наук, склад і будова, хімічні, фізико-хімічні, фізичні, біотичні та фізико-механічні властивості ґрунтів. Матеріали, представлені в посібнику, підготовлені на основі робочих програм дисциплін «Геологія», «Основи інженерної геології», «Геологія і грунтознавство», «Дослідження і проектування», що є частиною програми підготовки фахівців середньої ланки відповідно до вимог Федерального державного освітнього стандарту середньої професійної освіти за спеціальностями 08.02.05 «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг і аеродромів», 08.02.01 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», 21.02.09 «Г ідрогеологія та інженерна геологія ». Видання може бути корисним студентам інших спеціальностей в області інженерної геології і грунтознавства, будівництва, в тому числі і дорожнього, а також викладачами середніх спеціальних навчальних закладів гірських і будівельних технікумів.

Читати книгу онлайн ...

З метою ознайомлення представлені окремі розділи і розділи видання, які Ви можете прочитати онлайн прямо на нашому сайті, а також завантажити і роздрукувати PDF-файл.

Інші книги серії "середньої професійної освіти (СПО)"

Інші книги розділу "Будівництво"

Можлива доставка книги в, а також в будь-який інший місто країни Поштою Росії або транспортною компанією.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: