War Thunder - Авіаційні турніри 2х2

21.01.2015 17:30 | 6 хв. 45 сек. 21Якщо не програється відеоролик
1.

Базове: поновіть браузер і встановіть останню версію Adobe Flash Player .
2. Спробуйте зайти через інший браузер.
3. Вимкніть антібаннерние плагіни і програми.
4. Якщо всі інші відеоролики на сайті програються нормально, зайдіть сюди через півгодини-годину. Можливо, відеоролик просто ще не захитався на сервер.
Якщо відеоролик довго завантажується в плеєр або повільно скачується:
1. Перша і друга з названих вище причин.
2. Чи трапляється, що падає одна з роздають відео мереж. Тоді допомагає перезавантажити сторінку (використовуйте F5), щоб запустити відео знову. Якщо з трьох-п'яти спроб ефекту немає, то справа не в цьому.
Якщо нічого з перерахованого не допомагає - напишіть нам, будь ласка. У листі вкажіть лінк на сторінку з відеороликом і ваш браузер. Якщо дивитися не на РС, то напишіть Ваш слуховий апарат. Пошта редакції: [email protected]

War Thunder вже давно розвивається в кіберспортивного напрямку. Що з цього вийде в підсумку, сказати поки складно. Але вже зараз проходять численні турніри, а також спеціальні внутрішньоігрові події, що дозволяють битися один з одним в тактичних боях. Гравцям доступна все більше видів змагань, крім простих боїв. Наприклад, тільки що завершився автоматичний авіаційний турнір «два на два» на винищувачах другого рангу. Подібні події будуть проходити і надалі, тому давайте на живому прикладі подивимося, як вони виглядають. Як ефективно грати в авіаційних парах. І турнірній сітці.

Реєстрація в War Thunder

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: