Як офоміть стіну з телевізором: 6 способів + 1 ефектний прийом!

Усім Здрастуйте Усім Здрастуйте! Що повісити? Що туди повісити? Є кілька стін в квартирі, які частіше за інших мучать своїх господарів подібними питаннями. Це стіна над диваном, стіна над узголів'ям ліжка і стіна з телевізором. Сьогодні приділимо увагу останньої. Існує 7 основних способів дизайну цієї стіни. Постараємося розглянути переваги і недосткі кожного. І як бонус покажу прийом, який вважаю найвдалішим і навчу їм користуватися. Цікаво?
Сідайте зручніше, я починаю.

ЗМІСТ:

7 видів дизайну стіни з телевізором:

  1. готові меблеві модулі
  2. відкриті навісні полки
  3. підвісні шафи і закриті полиці
  4. тумба під тв без верхніх полиць
  5. ніші, різні конструкції з гіпсокартону
  6. обробка стіни за телевізором панелями
  7. оформлення стіни за тв за допомогою картин

На мій погляд, проблема дизайну стіни під телевізор завжди стоїть гостро, тому що це найчастіше саме видне місце практично будь-якої вітальні. Місце, на якому акцентується увага вхідного людини. Зазвичай труднощі виникають, якщо тв стоїть самотньо на тумбі або спеціальній полиці. У разі, коли техніка висить на стіні, вона зазвичай розміщується трохи вище і виглядає чимось на зразок картини. Однак, якщо у вас велика стіна і, дивлячись на неї вам все одно здається, що чогось не вистачає, то ви сміливо можете скористатися будь-яким із способів, які ми розглянемо в статті.

1. Готові меблеві модулі для телевізора.

Мені здається, це найпоширеніший варіант в наших вітальнях. По суті це всім відома стара добра стінка, яка трохи видозмінилася, але як і раніше не втрачає своїх позицій. Як правило, нічим додатково прикрашати стіну більше не треба, досить розставити красиво речі на полицях. Покращений варіант - втроенная стінка, виготовлена ​​за інідвідуальному замовлення.

Основний недолік - ціна. Гідність - багато додаткових закритих місць для зберігання.

Гідність - багато додаткових закритих місць для зберігання

2. Відкриті навісні полки

Це може бути і одна велика полку над телевізором і комбінація з декількох полиць.

Недолік - найчастіше полки стихійно заростають всякими милими серцю дрібничками і перетворюються в склади мотлоху і пилу. Потрібні певні навички, щоб все красиво розставити. Гідність - ціна.

Гідність - ціна

3. Підвісні шафи і закриті полиці.

Цей варіант оформлення тв зони можна порівняти зі стінкою, тільки він візуально значітаельно легше. Можна використовувати точно так само як і відкриті полиці, створювати різні комбінації з двох, трьох, чотирьох модулів. Можна поєднувати відкриті полиці з закритими підвісними шафами. Цей варіант більше підходить тим, хто не любить «пилозбірники».

Недолік, як і у великих меблевих модулей- висока ціна. Гідність - додаткові місця зберігання, весь «непотріб» закритий.

Гідність - додаткові місця зберігання, весь «непотріб» закритий

4. Тумба під тв без верхніх полиць.

Якщо тумба достатньої довжини (мінімум рази в 3 довше тв), то зазвичай вже не потрібно ніякого додаткового декору на стіні зверху. Взагалі одне з найбільш вдалих, на мій погляд, рішень. Відмінною прикрасою будуть кімнатні квіти і великі картини або фотографії, притулені до стіни, інтер'єрні лампи. Главнео вимога - кілька предметів повинні бути досить великими, пари сувенірів з Єгипту і фоторамкм 10х15 буде явно недостатньо. Можна зістикувати дві однакових тумби, щоб отримати більшу поверхню.

Якщо тумба коротка і на ній неможливо розмістити що-небудь зліва і праворуч від тв, то в цьому випадку швидше за все доведеться скористатися примами № 2,3 або 7.

Достоінтва - додаткові закриті місця зберігання. Недолік - не завжди буває достатньо місця, ціна.

До речі, на прикладах відмінні світлі стіни. Але, насправді, чистий білий колір підходить далеко не кожній кімнаті, якщо ви пропустили цю статтю , То обов'язково прочитайте.

5. Ніші, різні конструкції з гіпсокартону.

Подібний дизайн стіни під телевізор був надзвичайно популярний років 15 назад, коли був просто бум на застосування гіпсокартону. Дозволяє розміщувати різні види додаткового підсвічування. Цей спосіб, в порівнянні з іншими, досить складний в монтажі.

Головні недолік - час, коли таким чином оформляли стіну з телевізором, на мій погляд, вже пішло. Від подібних інтер'єрів віє євроремонтом і дев'яностими. Переваги - крім можливостей застосування светодизайна особисто я не бачу.

Переваги - крім можливостей застосування светодизайна особисто я не бачу

6. Найрізноманітніші панелі.

За зовнішнім виглядом спосіб чимось схожий на попередній, але не втратив своєї актуальності і до цього дня. Панелі акцентують додаткову увагу на тв зоні. Часто їх фактура і колір можуть бути настільки активними, що телевізор практично розчиняється і відходить на задній план. Як матеріал панелей найчастіше використовуються ламінат, дошки, рейки, метал, шкіра, мармур і. т.д. Даний приймемо дуже попурярен в мінімалістичний інтер'єрах.

Недолік - складний монтаж, висока ціна матеріалу. Переваги - нічого зайвого, естетична привабливість.

Переваги - нічого зайвого, естетична привабливість

7. Оформлення стіни за телевізором за допомогою картин.

Пам'ятайте я сказала, що назву найвдаліший, на мій погляд, прийом? Це він.

Недоліки - немає місць зберігання. Переваги - невисока ціна.

Переваги - невисока ціна

А тепер, як і обіцяла, я розповім про нього докладніше і навчу користуватися.

Сучасний телевізор за своєю формою нагадує картину і це можна використовувати, отримати вигоду, задіяти його при створенні композиції.

Так він не буде різко виділятися сам по собі, він стане частиною єдиного цілого і «розчиниться» в інтер'єрі.

Ви створюєте на своїй стіні маленьку картинну галерею, так звану gallery wall, і телевізор стане лише однією з картин вашої маленької виставки. Якщо хочете максимально «заховати» телевізор, то найбільшу картину вибирайте за розміром більше телевізора, тоді вона стане основним центром тяжіння погляду. Звичайно якщо місця для такої великої картини на стіні немає, то беріть картину меншого, більш підходящого розміру.

Коли ви оформляєте стіну за телевізором картинами намагайтеся розташувати їх рівномірно по всій площі, не тільки зверху екрану. По ширині сміливо йдіть до кордонів тумби і навіть далі. Використовуйте не одну і не дві картини, беріть більше, це ж галерея 🙂

Зовсім не обов'язково довго підбирати картини, беріть все що у вас є: постери, тарілки, фотографії, можна навіть роги тварин Зовсім не обов'язково довго підбирати картини, беріть все що у вас є: постери, тарілки, фотографії, можна навіть роги тварин. Намагайтеся, щоб були як вертикальні, так і горизонтальні, великі і маленькі, різні рамки, як з паспарту, так і без.

Спочатку берете найбільшу і вішаєте її не по самому центру над екраном, а трохи збоку, потім наступну за розміром і т.д. , Просто рівномірно розподіляєте, щоб виходила врівноважена композиція, найменші вішайте в останню чергу в ті місця, які залишилися вільними. Намагайтеся щоб кольори картин теж були більш-менш рівномірно розподілені.

Намагайтеся щоб кольори картин теж були більш-менш рівномірно розподілені

Правда це майже геніальний прийом?

Як бачите, способів оформлення багато, я розповіла лише про сім основних, не зачіпаючи тему розміщення телевізорів в шафі, за розсувними панелями і т.д.

Ще спеціально не використала в статті фотографій, де в класичних інтер'єрах, телевізор поміщають в різьблений багет. Це жахливий жах. Як ікона в кіоті.

А як ви оформили свій телевізор на стіні? Як вважаєте, чи повинен телевізор виділятися, займати центральне місце? Підкреслювати його або його краще ховати?

До зустрічі!

Що повісити?
Що туди повісити?
Цікаво?
Пам'ятайте я сказала, що назву найвдаліший, на мій погляд, прийом?
Правда це майже геніальний прийом?
А як ви оформили свій телевізор на стіні?
Як вважаєте, чи повинен телевізор виділятися, займати центральне місце?
Підкреслювати його або його краще ховати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: