Вчені відкрили нову корисну властивість марихуани

Фото: архів

Вчені відкрили нову корисну властивість марихуани https://cdn.segodnya.ua/img/article/7648/37_main.1477666535.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7648/37_tn.1477666535.jpg 2016- 10-28T17: 55: 54 + 03: 00 Світ Експерти поки не знають, чи може речовина допомогти людині краще бачити в темряві, проте в майбутньому подальші дослідження допоможуть в лікуванні хвороб очей

Дослідники провели експеримент на африканських пуголовках, які, як виявилося, під впливом речовини, що міститься в марихуані, краще бачили в темряві, свідчать дані вчених, опубліковані на науковому порталі Elife.

Вчені вирішили провести дослідження впливу марихуани на очі на прикладі личинок африканських пазуристих жаб.

У першій частині експерименту дослідники ввели пуголовкам синтетичний каннабіноїди, щоб перевірити дію речовини на тканини очей, і за допомогою мікроелектродів фіксували, як клітини сітківки, що становлять очний нерв, реагували на світло.

Виявилося, що каннабіноїди зробив клітини більш чутливими, вони швидше реагували як на яскравий, так і на тьмяне світло.

Щоб зрозуміти, чи вплинуло це на зір пуголовків, вчені помістили їх в чашку Петрі і спостерігали, як ті реагують на темні точки при різних рівнях освітленості, до і після введення каннабіноіда.

"Зазвичай пуголовки спливають від темних точок, приймаючи їх за хижаків. Вчені виявили, що при нормальному освітленні немає ніякої різниці в тому, як реагують на точки звичайні пуголовки і ті, яким ввели препарат. При поганому ж освітленні пуголовки з канабіноїдів уникали набагато більшої кількості темних точок, ніж звичайні, - їх зір в темряві дійсно стало краще ", - йдеться в статті.

Однак дослідники поки не знають, чи може речовина поліпшити зір людини. Вчені припускають, що подальші дослідження можуть допомогти знайти більш ефективні методи лікування таких хвороб, як дистрофія сітківки і глаукома.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: