Київському зоопарку потрібні волонтери для прасування котів

Котиків потрібно гладити. Фото: facebook.com/zoocatskyiv

У Київському зоопарку шукають волонтерів для прасування котів Олександр Марущак https://cdn.segodnya.ua/img/article/10917/59_main_new.1511191360.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10917/59_tn.1511191360 .jpg 2017-11-20T17: 21: 39 + 02: 00 Київський зоопарк У зоопарку мешкають понад 70 пухнастиків

У Києві шукають незвичайних волонтерів - щоб гладити котів! Заклик з таким проханням поширили активісти, які рятують бездомних котів на території Київського зоопарку в котогородке.

"Якщо у вас немає можливості завести кота, але вам потрібно зняти стрес після важкого дня або ви хочете поспілкуватися з муркотамі, вам до нас!" - зазначено в повідомленні.

"Нам і справді потрібні волонтери, які можуть допомагати бездомним котам, які живуть на території зоопарку. Котогородок - це тимчасовий притулок. Тварин потрібно годувати, будувати їм будиночки, гладити їх. Їх там мешкає понад 70 штук, і нових ми не приймаємо, ми не притулок. Наше завдання - знайти їм новий будинок і дбайливих господарів. Зараз нам дуже потрібні 5-6 волонтерів, які будуть піклуватися про кішок. Дві дівчини вже погодилися ", - розповів нам один з авторів оголошення Олег Андрос.

У зоопарку підтримують ідею з волонтерами, особливо в період холодів, адже бездомні котики потребують турботи.

Нагадаємо, на території Київського зоопарку волонтери облаштовують будиночки для бродячих котів. Хочуть встигнути до зимових морозів, щоб врятувати якомога більше бездомних тварин.

Також ми писали про те, що українські школярі разом з педагогами протягом двох тижнів зібрали 5270 кг допомоги для собак і котів , Які живуть в притулках.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: