Позбутися від комплексів і поганого настрою допоможе глина

Картини на глині ​​- спосіб позбутися від поганого настрою. Фото з архіву С. Горбаня

Позбутися від комплексів і поганого настрою допоможе глина Бондарчук Ольга https://cdn.segodnya.ua/img/article/2378/52_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2378/52_tn.jpg 2011- 02-21T19: 20: 45 + 02: 00 Україна Дніпропетровський гончар Сергій Горбань винайшов новий спосіб зняття стресу і вирішення психологічних проблем

Горабнь пропонує городянам малювати ... глиняні картини. Для цього рідку глину потрібно вилити на скляний стіл з підсвічуванням, а потім водити по ній руками, створюючи свій шедевр. "Насправді цей стіл призначений для малювання креслень. Але я знайшов йому більш творче застосування. Головне, щоб глина була підсвічена звичайною лампочкою з жовтим світлом. На відміну від неонової, вона додає картині відчуття сонячного тепла", - відкриває секрет Сергій Горбань і додає, що за годину сеансу можна проявити чудеса кмітливості і намалювати кілька картин, поступово змінюють один одного.

"Те, що малюнки не фіксуються, а сюжети постійно змінюються, дає можливість повністю розкрити свої таланти. Зазвичай люди переживають за результат і починають думати, як їх картину оцінить суспільство. Саме оціночний критерій і є стримуючим фактором в розкритті таланту", - пояснив гончар . Його винахід став користуватися попитом у жителів Дніпра. Бажаючі зняти психологічне навантаження або позбутися від комплексів стали приходити щодня. Серед них кілька сімейних пар, які вважають, що глина допомагає їм гасити розбіжності. Іноді за рісующімі спостерігає психолог. Олена Добрянська вже кілька разів створювала глиняні картини разом з чоловіком. "Коли ми малювали, чоловік часто переходив на мою сторону картини, і ми відразу сварилися. Як потім нам пояснив психолог, глибина нашого нерозуміння лежить зовсім не в малюнку, а в тому, що чоловік постійно зачіпає моє простір. Ми обговорили це і знайшли компроміс ", - розповідає Олена.

Горбань: "Сюжети змінюються, розкриваючи талант". Фото з архіву С. Горбаня

За словами психолога Валерія Марченка, малювання глиною - прекрасний спосіб позбутися від поганого настрою, депресії і навіть серйозних комплексів і фобій, адже іноді люди можуть намалювати те, про що не наважуються сказати вголос. "На одному такому сеансі терапії я бачила, як дружина нав'язувала чоловікові сюжет картини. Виявилося, що вдома вона постійно дорікала чоловіка в тому, що він мало заробляє, і тим самим придушувала в ньому особистість", - говорить Марченко. Винахід гончара зацікавило місцевих психологів. Один скляний стіл для глинотерапії вже купив приватний психологічний центр для розвитку дітей.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: