Додатки андроїд для фотографів

 1. калькулятор експозиції
 2. DOF Calculator
 3. Posing App
 4. PlanIt! for Photographers
 5. Camera Connect & Control
 6. Adobe Photoshop Express
 7. Snapwire

Багато починаючі і професійні фотографи під час зйомки за краще спиратися на власні знання і інтуїцію для того, щоб вибудувати кадр і розмістити в ньому об'єкти, підібрати освітлення і кут зйомки, підібрати експозицію і розмір діафрагми.

Однак існують програми для фотографів, які сильно полегшують роботу людину з камерою, так як дозволяють заощадити час на певних процесах. Інакше кажучи, такі утиліти автоматизують частина дій, що випереджають зйомку. Крім того, існують програми, за допомогою яких можна відредагувати готове фото прямо на мобільному пристрої. А для тих, чий заробіток, в основному, пов'язаний з фотографуванням, існують спеціальні програми, за допомогою яких можна вигідно продати свій кращий знімок.

Для нашої статті ми вибрали 7 крутих додатків, які стануть чудовими помічниками для фотографа будь-якого рівня.

Читайте також: Time-lapse на Андроїд: як знімати за 5 кроків .

калькулятор експозиції

завантажити

завантажити

Експозиція у фотографії - це кількість випромінювання, що отримується з поєднання кількості світла і витримки. Крім того, важливим параметром тут є величина діафрагми. Поєднання всіх трьох чинників дає кадри, різні за яскравістю. При цьому одну і ту ж яскравість знімка можна отримати за допомогою різних сполучень параметрів.

Додаток Калькулятор експозиції розраховує кінцеві показники яскравості при вихідних настройках ISO, витримки і діафрагми. Користуватися програмою дуже зручно. Досить поставити поєднання параметрів і калькулятор покаже нове значення експозиції, яке залишиться тільки ввести в настройки камери перед зйомкою.

Також в додатку можна налаштувати нейтральний фільтр до 30 ступенів, що дозволить проводити зйомку з довгою витримкою.

DOF Calculator

завантажити

завантажити

Основна функція цього додатка Андроїд для фотографів розрахунок гіперфокальної відстані. Даний параметр особливо важливий при пейзажній зйомці, де необхідно враховувати глибину різкості для якісного опрацьовування переднього, середнього і заднього планів.

Для цього фотографу доведеться знайти точку фокусування, завдяки якій вийде зробити максимально опрацьований знімок. Додаток DOF Calculator якраз і допомагає встановити точне гіперфокальна відстань до цієї точки.

У налаштуваннях програми потрібно задати декілька параметрів:

 • модель камери
 • Фокусна відстань об'єктива
 • значення діафрагми
 • Відстань до об'єкта

Після цього додаток моментально вкаже потрібну відстань до точки фокусування, а також відстань до найдальшої і найближчої точки, які вийдуть в різкості.

Єдиним недоліком програми є вбудована реклама, яку не можна прибрати.

Як працює DOF Calculator на смартфоні Fly Cirrus 12 , Можна подивитися в даному відео:

Posing App

завантажити

завантажити

Відмінне додаток для початківців фотографів, яке допоможе підібрати найкращу позу для фотографування, в залежності від кількості людей в кадрі, їх одягу, віку і дій. Кожна поза забезпечена ілюстрацією-ескізом, що дозволяє більш вільно розташувати моделі. Крім того, це дозволяє фотографу самому проявити творчу фантазію, доповнивши позу своїм варіантом.

Всі пози в додатку зібрані в категорії:

 • діти
 • пари
 • Портрети
 • жінки
 • чоловіки
 • Групи
 • Весілля.

Повний список включає 410 поз на будь-який випадок. Вибрані пози можна додати в закладки, щоб швидко знайти їх під час фотосету. Крім того, програма включає детальний довідник по таким темам, як «Основи фотографії людей», «Позиціонування голови, рук і ніг», «Поради фотографам по апаратурі і композиції», і так далі.

Додаток платне. Його вартість становить близько 157 рублів.

PlanIt! for Photographers

завантажити

завантажити

Додаток, який допоможе фотографам, які працюють «в полях». Воно визначає природні джерела світла на основі ландшафту, положення об'єкта, часу доби та інших факторів. Також враховується, який тп матриці використовується в певній камері.

Користуватися утилітою досить просто. Досить розмістити на віртуальній карті точку і об'єкт зйомки. Після цього додаток покаже напрямок, кут падіння і інтенсивність променів світла. Тут же відображається тривалість світлового дня на кілька днів вперед, що допомагає спланувати майбутні зйомки.

Основні функції програми:

 • Облік координат GPS і особливостей рельєфу
 • Підбір глибини різкості
 • Таблиця астрономічних явищ (захід і схід сонця і місяця, поява великих сузір'їв)
 • Датчик освітленості
 • Таймери для точної зйомки

Читайте також: Як перетворити смартфон в відеореєстратор .

Camera Connect & Control

завантажити

завантажити

Додаток дозволяє робити знімки на популярних марках камер віддалено за допомогою USB або Wi-Fi. Підключивши фотокамеру до смартфону, можна робити знімки, переглядати отримані фотографії, завантажувати їх з камери в телефон і навіть ділитися з друзями в соціальних мережах. Тут же можна подивитися дані готового знімка: час створення, експозицію, фокусна відстань і так далі.

Додаток дозволяє завантажити готові знімки через телевізійну приставку Chromecast, а також виконувати віддалену відеозйомку. Розробник утиліти чесно попереджає, що вона може підійти не до кожної камер, так що список фотокамер краще ретельно вивчити на сторінці додатка в Google Play.

Adobe Photoshop Express

завантажити

завантажити

Багато фотографів воліють проводити пост-обробку знімком після зйомки. Десь потрібно підкрутити різкість, десь - поправити баланс білого або почистити кадр від зайвих деталей. Мобільний додаток Adobe Photoshop Express дозволяє не прив'язуватися до стаціонарного комп'ютера, а прямо на ходу підредагувати фотографії.

Незважаючи на те, що це всього лише додаток для смартфона, мобільний фотошоп має досить вражаючим функціоналом. Він включає більше 60 професійних інструментів і фільтрів, наприклад, Штамп, Рівні, Криві, Зниження шуму, видалення туману і ефекту «червоних очей» і багато іншого.

Ключові функції програми:

 • кадрування
 • обертання
 • Дзеркальне відображення фотографій.
 • Налаштування контрасту, експозиції і балансу білого
 • Усунення плям, бруду і пилу зі знімка
 • Рамки і фільтри для публікації в соцмережах
 • Підтримка формату Raw

Snapwire

завантажити

завантажити

Snapwire - додаток для тих, хто заробляє фотографією собі на життя. Після проходження реєстрації користувач виконує безкоштовні замовлення клієнтів. Якщо замовник оцінив знімок, він виставляє бали досвіду, які з часом дозволять перейти на платні замовлення.

Накопичивши великий досвід, можна взяти участь у змаганні фотографів, коли Snapwire виводить кращі знімки в спеціальну базу даних з високими розцінками.

Варто зазначити, що замовлення на знімки можуть надійти від дійсно великих брендів. В цьому випадку, при наявність досвіду, є можливість отримувати комісію безпосередньо від замовника.

Як видно з нашого огляду, додатки для фотографа допомагають полегшити будь-яке завдання, починаючи від підготовки до зйомки, закінчуючи пост-обробкою. Ви знайшли ще більш корисні утиліти для фотозйомки? Розкажіть про це в коментарях до даної статті!

Читайте також: Проблеми зі з'єднанням по USB .

Ви знайшли ще більш корисні утиліти для фотозйомки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: