Глибоке синє море | The Deep Blue Sea (2011). Обговорення на LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

кай- всі записи автора

THE DEEP BLUE SEA
-

Ви коли-небудь любили сильно? Так сильно, що, здається, цієї любові мало, і потрібно ще. І починали думати про те, що людина, яку любите, недостатньо любить вас. Адже ви готові зробити для нього все, і навіть більше ...

«Буває важко зробити вибір, коли живеш між дияволом і глибоким синьому морем»

Теренс Девіс створив чудовий фільм про стосунки чоловіка і жінки, які стрімко руйнуються з кожним днем. Естер у виконанні неповторною Рейчел Вайс страждає від роману з молодим льотчиком, якого так блискуче зіграв Том Хіддлстон. Але чому все валиться? Адже вони люблять один одного, вони повинні бути щасливі. Але все це лише ілюзія, перше враження. З кожним днем ​​Естер все більше і більше здається, що вона не отримує достатньо любові натомість. Нібито вона так трепетно ​​простягає руки до людини, але замість цього натикається на бар'єр. Його не видно, він прозорий, але бар'єр є. Естер усвідомлює це і не може змиритися. Адже чим сильніше вона любить, тим більше хоче, щоб її любили так само сильно. Але вона не відчуває, як сильно тисне на свого чоловіка, відбираючи його свободу. Напевно, кожен з нас хоч раз в житті переживав таке почуття. Те почуття, коли тобі здається, що ти повинен любити ще більше, ще сильніше, але сам тим часом створюєш тріщину у відносинах. І часом все це відбувається підсвідомо, безконтрольно. Але коли ми розуміємо, де зробили помилку і як це виправити, стає занадто пізно. Режисер зобразив саме це, намагаючись показати нам всю складність взаємовідносин двох людей. Адже любити - це не так просто.

Важко назвати «Глибоке синє море» фільмом. У фільмі є гра, постановка ролей. А мені здалося, що я отримала можливість побачити в шпаринку чиєсь життя. Ця картина дає можливість поміркувати над такими, здавалося б, простими питаннями, на які часом так складно знайти відповіді ... А чи вийде у вас?

Але чому все валиться?
А чи вийде у вас?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: