Тимур Батрутдінов: «Весна - пора одружитися!»

беззмінний резидент Comedy Club з'являється і в інших проектах каналу ТНТ. На пару з Гаріком Харламовим смішив публіку в шоу « ХБ », Недавно знявся в ситкомі« САШАТАНЯ », Раз у раз засідає в журі різних телешоу. Робота, робота, робота ... І ніякого особистого життя! Виправити ситуацію взявся сам «винуватець» - канал ТНТ: він допоможе шоумену знайти свою половинку в проекті « Холостяк ».

Якщо б я був султан ...

- З яким настроєм ви пішли на шоу «Холостяк» - розважитися і відчути себе арабським шейхом або дійсно знайти наречену?

- Ні те ні інше. Шейхом мені точно не дадуть себе відчути, та й цілі такої не було: я досить скромна людина. Пошук нареченої? Так можливо. Мій девіз у даному випадку - «А раптом вийде?». Мені постійно ставлять запитання, чому я до сих пір не одружений. Я і сам не знаю. Красивих жінок багато, але ту, з якою хотілося б залишитися назавжди, до сих пір не зустрів. Були різні ситуації, але підсумок один: майже всі друзі одружені, а я в свої 37 - немає. Думаю, причина в тому, що основний час проводжу на роботі. Та й коло спілкування досить обмежений: єдині дівчата, з якими бачуся, - це дружини і дочки друзів. Участь в проекті «Холостяк» - моя головна афера в життя. А телевізійних афер у мене було чимало. Не скажу, що я до цього не був готовий.

- Чому вас вважають бабієм?

- «Бабій» - погане слово. Я «девушнік» і «женственнік». Люблю жінок! Я нормальний, повноцінний, дорослий і, зауважте, вільний чоловік без комплексів.

- Ви вмієте зберігати вірність?

- Так. У мене було не так вже й багато приводів, щоб це перевірити, але я не зраджую. Правда! Ось поки я вільний, будь ласка, називайте мене бабієм, якщо хочете.

- Сім'я входить у ваші плани на майбутнє?

- Колись я розраховував одружитися до 27 років, але потім зрозумів, що планувати нерозумно, адже у долі можуть виявитися свої уявлення з цього приводу. Втім, я не можу назвати себе абсолютно сімейною людиною. У мене є дві хресні дочки і син, так що я батько, нехай і хресний. А ще у мене є улюблені племяшкі.

- Як рідні відреагували на ваш крок?

- Не скажу, що вони схвалили моє рішення. Але у мене є така риса характеру: коли все заперечують, то я задаю собі питання: «Раз все проти, може, варто спробувати?». Мама найбільше переживала через те, що у мене досить м'який характер. За правилами шоу дівчата змушені залишати проект. Вони засмучуються, плачуть, а для мене жіночі сльози, як сльози дитини, - це мука!

Как много девушек хороших!

- Тимур, а любов у вашому житті була?

- Так. Як водиться, в молодому віці, коли душа найбільш вразлива. Після цього я надовго закрив для себе питання серйозних відносин. Думав, прийде - значить прийде. І ось шоу «Холостяк» - це такий «привіт» від світобудови: «Щось ти засидівся, мужик. Раз працюєш на телебаченні, йди на шоу і там одружуйся ».

- Як ви ставитеся до дотепним від природи дівчатам, які не є вашими колегами по професії?

- Позитивно, особливо якщо вони жартують вдало і їхні жарти здаються смішними не тільки їм самим, але і мені. Хоча це не обов'язково. Важливо, щоб дівчина хоча б розуміла мої гостроти, а не просто хихикала.

- Є жарти, які ви категорично не згодні в жіночому виконанні?

- Матюки. Ненавиджу, коли дівчина нецензурно лається. Після цього вона перестає для мене існувати. Навіть до паління я ставлюся більш терпимо, але мат - ні в якому разі!

З молодшою сестрою Тетяною

- Яка дівчина вам може сподобатися?

- З часом я зрозумів, що ідеальних не буває. Сформулюю так: вона повинна бути ідеальна в своїй неідеальності. Я прийму людини таким, яким він є, з усіма недоліками. Втім, я і сам - набір недоліків.

- Наприклад?

- Розсіяний. У школі постійно запізнювався на урок, не дивлячись на те що школа була на відстані двохсот метрів від будинку, а виходив я заздалегідь! Але поки йшов, міг задивитися на метеликів, кинути камінчик. В результаті урок вже 15 хвилин як почався, а я тільки йду ...

- Ви сказали, що хочете дітей. Мрієте, щоб вони пішли вашими стопами?

- Я хочу, щоб мої діти займалися своєю улюбленою справою. Потрібно потенціал в людині розкривати, а не нав'язувати щось. Саме так і калічаться багато долі: батьки за дитину вирішують, що чекає його в майбутньому. Головне - щоб дитина виросла хорошою людиною. А підтримка з мого боку буде в будь-якому випадку.

Резиденти Comedy Club Гарік Харламов, Зураб Мату і Дмитро Сорокін вже одружені. Залишилося умовити Батрутдінова

Як денді пітерський одягнений

- Ви навчалися в Петербурзі. Багато хто вважає, що наше місто навіває смуток: тут постійно сумеречно і дощитиме. А ви?

- Петербург я дуже люблю. У цьому місті познайомилися мої батьки, так що, якби не Петербург, не було б і мене. Я абсолютно не згоден, що Пітер похмурий - він, скоріше, містичний. Взяти хоча б численні двори-колодязі, в яких напевно час від часу відбуваються чарівні речі.

- У вас є улюблені місця в Петербурзі?

- Я багато чим зобов'язаний цьому місту, тому люблю його цілком, але особливо канал Грибоєдова. Коли я здавав іспити в Університет економіки і фінансів, поклявся, що, якщо поступлю, скупаюся в каналі. Це почув батько і, коли я вступив, нагадав мені: «З Всесвіту жартувати не можна. Поклявся - виконуй ». Довелося мені під покровом ночі в одній білизні викупатися в каналі! А виплив вже без білизни, тому що його роз'їло (посміхається). Це пам'ятна подія для мене. Думаю, не кожен петербуржець може похвалитися, що пірнав у канал Грибоєдова. Звичайно ж, люблю і будівля нашого університету, в якому провчився від дзвінка до дзвінка і робив перші спроби жартувати на напівпрофесійному рівні, люблю Казанський собор ...

Звичайно ж, люблю і будівля нашого університету, в якому провчився від дзвінка до дзвінка і робив перші спроби жартувати на напівпрофесійному рівні, люблю Казанський собор

З мамою Наталею Євгенівною

- Що має бути в гардеробі сучасного чоловіка, щоб його вважали елегантним?

- Елегантні стрінги (сміється). Але для мене найкращий приклад - Альберт Ейнштейн, у якого було сім однакових костюмів. Для чого цей набір «тиждень»? Щоб не відволікатися на дурниці. У житті маса речей, яким дійсно варто приділяти час. Краще б елегантними були думки, а не одяг.

- На деяких чоловіків можна надіти ідеально скроєний костюм, краватка, стильні черевики, але вони все одно будуть виглядати неохайно, а деякі виглядають як денді в будь-якій ситуації. Це вроджене вміння або цьому можна навчитися?

- Вважаю, що носити ти можеш все, у чому відчуваєш себе затишно і комфортно. Одяг, стиль - це діалог твого внутрішнього світу і зовнішнього. Все, про що ти хочеш сказати оточуючим, можна висловити через одяг. Думаю, що почуття стилю - це вроджене. Якщо воно відсутнє, краще звернутися за порадою до стиліста.

- Чого не вистачає російським чоловікам, щоб виглядати респектабельно - грошей, рішучості, якісних речей?

- Да ладно! Російські чоловіки - самі елегантні на світі! Що б не наділи, завжди будуть класно виглядати.

Що б не наділи, завжди будуть класно виглядати

З улюбленими племінницями

- Але «думати про красу нігтів» у наших чоловіків не прийнято - багато хто соромиться робити в салоні манікюр. А ви?

- Я ходжу і на манікюр, і на педикюр. Обожнюю це: лежиш, нічого не робиш, а дві чарівні дівчата займаються твоїми руками і ногами, від тебе не потрібно ніяких зусиль. А в результаті такі рівненькі нігтики - класно! (Сміється.)

- А чи потрібні, на ваш погляд, косметичні процедури для чоловіків?

- Моя робота пов'язана зі сценою, з телебаченням, а це вічний грим і, відповідно, стрес для шкіри. Для акторів чистка обличчя, маски в SPA-салонах - просто обов'язкові процедури! Не бачу в цьому нічого поганого. Це ніяк не впливає ні на образ моїх думок, ні на орієнтацію. Я просто добре виглядаю - хіба це погано?

Розмовляла Любов Ільїна

Читайте також:

Тимур Батрутдінов відверто розповів, яка наречена йому потрібна

Тимур Батрутдінов не дивитиметься шоу «Холостяк» зі своєю участю

Тимуру Батрутдінова все бажають скоріше знайти дружину

Тимур служив у військах зв'язку. Навіть в армії він примудрився зібрати команду КВН, яка стала чемпіоном Московського військового округу. Про тих славних Днями він пише книжку «Рік в чоботях»

Дивіться шоу «Холостяк» з 7 березня по суботах о 21:30 на ТНТ.

Пошук нареченої?
Мій девіз у даному випадку - «А раптом вийде?
Чому вас вважають бабієм?
Ви вмієте зберігати вірність?
Сім'я входить у ваші плани на майбутнє?
Як рідні відреагували на ваш крок?
Але у мене є така риса характеру: коли все заперечують, то я задаю собі питання: «Раз все проти, може, варто спробувати?
Тимур, а любов у вашому житті була?
Як ви ставитеся до дотепним від природи дівчатам, які не є вашими колегами по професії?
Є жарти, які ви категорично не згодні в жіночому виконанні?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: