Міст "втомився": коли в Києві відремонтують небезпечний перехід на Леся Курбаса

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міст - на межі руйнування

Міст "втомився": коли в Києві відремонтують небезпечний перехід на Леся Курбаса Кириченко Леся https://cdn.segodnya.ua/img/article/10466/13_main_new.1502469006.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article /10466/13_tn.1502469006.jpg 2017-08-11T19: 28: 48 + 03: 00 Комуналка Пішохідний міст біля кінотеатру "Лейпциг" буде закритий на капітальний ремонт

На проспекті Леся Курбаса є пішохідний міст, який вже тривалий час знаходиться в аварійному стані, щаблі розсипаються, йти з коляскою по ньому небезпечно, скаржаться месnние жителі.

"У березні цього року була проведена комплексна перевірка всіх шляхопроводів і мостів Святошинського району на предмет порушень норм щодо безпечної експлуатації цих об'єктів. Зазначений пішохідний міст знаходиться на балансі комунального підприємства" Київавтошляхміст ", і ми вже зверталися до них з проханням привести цей об'єкт на Курбаса в порядок. за їхніми даними, пішохідний міст через лінію швидкісного трамвая біля кінотеатру "Лейпциг" буде закритий на капітальний ремонт з вересня по грудень наступного року ", - розповів" Сегодня "Володимир Каре тко, глава Святошинської РДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чиновник уточнив, що на даний момент ведуться проектні роботи, після чого стане відома вартість ремонту. Крім того, незабаром розпочнуться ремонтні роботи на сходинках для пішоходів над кільцевої розв'язкою по перетинанню вул. Гната Юри та просп. Леся Курбаса.

Нагадаємо, в жовтні минулого року кияни скаржилися, що міст виглядає загрозливо: крізь діри в бетоні проглядає проржавілий металевий остов, в дорожньому полотні зяють дірки, а брили покриття раз у раз відпадають і можуть виявитися на головах перехожих .

Як розповіли "Сегодня" в "Київавтодорі", м ост на проспекті Леся Курбаса, який з'єднує парк "Юність" та "Інтернаціональний", - ровесник масиву, йому більше 40 років. Його косметично ремонт робився кілька років тому. Але потрібен капітальний.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: