Для кого-то свято нації, для інших - ніщо: відома телеведуча розкритикувала парад на День незалежності

Відома українська ведуча Катя Осадча заявила, що репетиції параду до Дня незалежності Україна, який відзначається в п'ятницю, 24 серпня, ускладнюють рух Києвом, тому хід доцільно проводити в нічний час.

Український журналіст Олександр Голубов на своїй сторінці в Facebook написав, що кияни можуть настроїти повідомлення про зміни або скасування деяких маршрутів в зв'язку зі святковим парадом через офіційний сайт міської ради.

Друзі, я звичайно безмежно радий, що вам є що сказати з приводу репетиції параду. Але мені є що вам сказати по ...

Posted by Oleksandr Holubov on Monday, 20 August 2018 "Так, але якщо місце роботи знаходиться в епіцентрі репетицій, смс не врятує і навіть не врятує просунутість СММ відділу Київради, врятує тільки нічна репетиція або репетиція в вихідний, правда хороша ідея?" - написала в коментарях до посту Осадча.

Також вона зазначила, що пасажирів з камерами пускають в метро тільки зі спеціальним дозволом. "А його отримують довго і рідко", - сказала вона.

Відома українська ведуча Катя Осадча заявила, що репетиції параду до Дня   незалежності   Україна, який відзначається в п'ятницю, 24 серпня, ускладнюють рух Києвом, тому хід доцільно проводити в нічний час

Разом з тим варто відзначити, що сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 27-ту річницю Незалежності. Пошуковий гігант Google привітав Україну з цією подією, присвятивши їй новий дудл. Популярні статті зараз показати ще

Дудл містить анімований український прапор. А при кліці на дудл відкривається пошук в Google за ключовими словами "День незалежності України 2018".

Дудли, тематичні малюнки та заставки, є давньою традицією Google. У компанії є окремий відділ, співробітники якого вибирають найцікавіші приводи і події, яким присвячуються дудли, що змінюються щодня.

У компанії є окремий відділ, співробітники якого вибирають найцікавіші приводи і події, яким присвячуються дудли, що змінюються щодня

Крім того варто додати, що на п'ятницю 24 серпня телеканал "1 + 1" приготував Український святкові прямі ефіри з шести міст України.

Відомо, що в українській столиці працювати Лідія Таран, а на зв'язку з нею новини будуть вести Наталя Мосейчук - з Маріуполя, Соломія Вітвіцька - з Полтави, Марічка Падалко - з Одеси, Юлія Бориско - з Дніпра, Святослав Гринчук - зі Львова.

Передувати святковим випусків цикл сюжетів "Нас 42 мільйони" авторства Ольги Василевської. Вперше на українському телебаченні можна буде побачити серйозну аналітичну роботу з даними і підготовлену до перегляду статистику, яка грунтовно розкриє суспільно-актуальну тему.

Також варто додати, що з Днем Незалежності привітав український президент Петро Порошенко. На своїй сторінці в Facebook глава держави зазначив, що "свобода, свобода і незалежність ніколи не давалися легко".

"І хоча сьогодні за право бути незалежними ми платимо високу ціну, захищаючи нашу Батьківщину від агресора, ми - згуртована нація, незалежна європейська держава, єдина неподільна Україна, про яку століттями мріяли покоління українців-борців за свободу нашої країни. З 27-ми роковинами незалежності України! ", - написав президент.

Розробки і нове вітання: в Києві відбудеться парад до Дня Незалежності України

Нагадаємо, кому не пощастить з погодою на День Незалежності.

Як повідомляв "Знай.ua", ніж Київ розважатимуть гостей на День Незалежності.

Також "Знай.ua" нове вітання українських військових змусило підстилку Путіна битися в конвульсіях.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: